Skip to end of metadata
Go to start of metadata

 

Netcad hakkındaki duyurulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Duyurular

 • Page:
  2017.12.18 Türkiye’nin Ilk Madencilik Yazılımı Dış Pazar’a Hazır — 2010 yılında alanında bir ilke imza atarak akademi & kamu & özel sektör iş birliği ile ortaya çıkan Türkiye’nin ilk yerli madencilik yazılımı NETPRO/MINE, dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Yurtdışında birbirinden başarılı projelere adını yazdırmak için yazılım testine giren NETPRO/MINE, güvenirliliğini bir kez daha tescilledi.
 • Page:
  2017.12.14 Dünya CBS Günü’nde Netcad ’den Akıllı Şehir Adımı — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle, Türkiye’nin Mekânsal Tabanlı Mühendislik Çözümleri ve Coğrafi Bilgi Sistemleri sektöründe en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, 30 Kasım – 01 Aralık 2017 tarihlerinde ATO Kongre ve Sergi Sarayı Congresium’da düzenlenen Dünya CBS Günü Zirvesi’nin etkin katılımcılarından biri oldu.
 • Page:
  2017.12.07 Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nden MEBIS Adımı — Çalışmalarını her geçen gün dijital dünyaya taşıyarak profesyonel belediyecilik anlayışını güçlendiren Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Mezarlık Bilgi Sistemi Projesi (MEBİS) ile sınırları içerisinde bulunan mezarlıklara ilişkin tüm bilgileri tek bir sistem altına topladı.
 • Page:
  2017.12.07 Beykoz Belediyesi Parkları Evlerinize Konuk Oluyor — Beykoz Belediyesi, Netcad Yazılım ile yaptığı protokolle, sınırları içerisinde yer alan tüm park ve bahçeleri Kent Otomasyon Sistemine aktararak vatandaşlarının hizmetine sunuyor. Titizlikle geliştirilen sistem sayesinde vatandaşlar, oturdukları yerden Belediye sınırları içerisindeki tüm park ve bahçelerin bilgilerine ulaşabiliyor.
 • Page:
  2017.12.06 Kırşehir Belediyesi de KEOS ile Tanıştı — Türkiye’nin dört bir yanından kamu kurumları ile iş birliği içerisinde olan Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel hizmet anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Bu bağlamda son olarak Kırşehir Belediyesi, Netcad’in çözüm ortaklığı ile Kent Otomasyon Sistemi (KEOS)’ni hayata geçiriyor.
 • Page:
  2017.12.04 Atakum Belediyesi Şeffaf Belediyecilik Anlayışına Bir Yenisini Daha Ekledi — Atakum Belediyesi vatandaşlarına kesintisiz bilgi akışını sağlamak için Kent Otomasyon Sistemi (KEOS) kapsamında E-imar uygulamasına geçti. Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) ile geliştirilen bu proje sayesinde vatandaşlar, belediyeye ilişkin tüm bilgilere dijital ortamla daha hızlı erişebilecek.
 • Page:
  2017.11.29 Netcad, TCDD Kurumsal Gelişim Seminerinde Fark Yarattı — Netcad, 23 Kasım 2017 tarihinde TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Emlak Dairesi tarafından düzenlenen Kurumsal Gelişim Semineri kapsamında, Emlak Dairesi Başkanı Sn. Bünyamin Sarıkaya dahil olmak üzere yaklaşık 50 kişilik kurum personeline TCDD bünyesinde oluşturulan CBS altyapısı ve kazanımlarla ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Sunum ile özellikle bölgelerdeki personelin Netcad kurumsal uygulamalarını daha etkin kullanmasına yönelik farkındalığın oluşması hedeflendi.
 • Page:
  2017.11.28 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Su Kanalizasyon Idaresi Yola Netcad ile Çıkıyor — Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi, masaüstü CAD&GIS uygulamaları ile kurumsal entegrasyon çözümlerinde Netcad’i tercih etti.
 • Page:
  2017.11.28 Sivas Belediyesi Planlarını Netcad ile Yönetiyor — Geçtiğimiz Haziran ayında Netcad ile Planların Akıllandırılarak Yönetilmesi Projesini başlatan Sivas Belediyesi, Netcad üzerinden e-imar yayınına belediyenin resmi sitesi üzerinden başladı. Böylelikle vatandaşların tamamı Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliği ile uyumlu planlar sayesinde 7 gün 24 saat imar durum bilgisine ulaşabilmesi sağlandı.
 • Page:
  2017.11.22 Netcad, CBS Kongresi’ne Damgasını Vurdu — Ülkemizin en yaygın kullanılan, Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemleri yazılım firması Netcad, Coğrafi Bilgi Sistemleri Kongresi’nin etkin katılımcılarından biri oldu.
 • Page:
  2017.11.10 Netcad Anadolu Üniversitesi e-Sertifika Programında — 28 yıldır sektörüne uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, üniversitelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Netcad, son olarak Anadolu Üniversitesi e-Sertifika Programına girdi.
 • Page:
  2017.11.06 Ünye Belediyesi Yeniliklere Doymuyor — Vatandaşlarına güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Netcad iş birliğinde Kent Otomasyon Sistemini kuran Ünye Belediyesi, yeniliklere doymuyor.
 • Page:
  2017.10.26 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan Yönetim Bilgi Sistemi — Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Netcad Yazılım A.Ş. iş birliği ile hayata geçirdiği Yönetim Bilgi Sistemi’ni, Bakanlık Teşkilatı’na tanıttı. Bakanlık’a bağlı, İlgili ve İlişkili tüm kurumlardan 100’ün üzerinde temsilcinin katıldığı toplantı, yoğun ilgi gördü.
 • Page:
  2017.10.26 Antalya Kepez Belediyesi Eğitimleri Tamamlandı — Antalya Kepez Belediyesi, harita ve imar çalışmalarında yoğun olarak kullandığı Netmap modülünün yeniliklerine yönelik eğitim aldı. Yaklaşık bir gün süren eğitimde Belediye çalışanları küçük gruplar halinde yeniliklerle tanıştı.
 • Page:
  2017.10.25 Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü'nde Netcad — Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü (ASAT), TGKM Entegrasyon çalışmalarında Netcad’i tercih etti. Çalışmalar kapsamında ASAT bünyesinde eğitimler düzenleyen Netcad yetkilileri, sistemin tüm detayları konusunda kurum çalışanlarını bilgilendirdi.
 • Page:
  2017.10.16 HARMIAD ile Netcad Kahvaltıda Buluştu — Netcad Yazılım A.Ş. ve Harita Mühendisleri İş Adamları Derneği (HARMIAD) harita ve yazılım sektörlerine yönelik deneyimlerini paylaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldi.
 • Page:
  2017.10.11 NETÇAP ile Yeni YEDIden — Geliştirdiği Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi çözümleri ile Türkiye'nin en büyük yazılım şirketleri arasında yer alan Netcad’in otomatik belge oluşturma aracı Netçap, yeni versiyonuyla gücüne güç kattı. Yeni versiyon başta Belediye ve Bakanlıklar olmak üzere birçok sektörün işini kolaylaştırdı.
 • Page:
  2017.10.05 Makine Kimya Endüstrisi ile Netcad Bir Arada — Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE), Netcad iş birliği ile Taşınmaz Bilgi Sistemi Projesini hayata geçirdi. MKE böylelikle ellerindeki tüm taşınmazların takibini Netcad modülleri ve kurumsal çözümleri ile birlikte merkezi bir sistem üzerinden takip edebilecek.
 • Page:
  2017.09.28 Netcad’in Erzurum Çıkarması — Türkiye’nin her bölgesinde her ölçekte şirket için bilişim farkındalığı geliştirme hedefiyle düzenlenen BTvizyon toplantılarının Erzurum buluşması 26 Eylül 2017 tarihinde Dedeman Palandöken Ski Otel’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin öncü bilişim firmalarının katıldığı toplantıda Netcad Yazılımı, firma Kurumsal Temsilcisi Dr. Emin BANK temsil etti.
 • Page:
  2017.09.21 Netcad Çalışanları Motivasyon Gezisinde Bir Araya Geldi — Çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini her daim ön planda tutan Netcad Yazılım yetkilileri, 9 Eylül 2017 günü gerçekleştirilen Motivasyon Gezisi ile çalışanlarıyla buluştu. 
 • Page:
  2017.09.13 Karesi Belediyesi KEOS ile Vatandaşlarına Kesintisiz Hizmet Sunuyor — Karesi Belediyesi, vatandaşlarına güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Netcad iş birliği ile Kent Otomasyon Sistemi’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.09.06 Hatay Büyükşehir Belediyesi KEOS Projesini Hayata Geçirdi — Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından belediyelerle iş birliği yapan Netcad, son olarak Hatay Büyükşehir Belediyesi ile “Veri Entegrasyonu İşi” kapsamında Kent Otomasyon Sistemi’ni (KEOS) hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.08.22 Kemalpaşa Belediyesi KEOS Projesi'ni Duyurmaya Hazırlanıyor — Kemalpaşa Belediyesi, Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için KENT OTOMASYON SİSTEMİ’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.08.18 Netcad & Üniversite Iş Birlikleri Devam Ediyor — Kurulduğu günden bugüne eğitime ve üniversitelere ayrı bir önem veren ve Türkiye ölçeğinde 84 üniversitenin 474 bölümünde mühendislik çözümleri ve coğrafi bilgi sistemleri teknolojisi olarak kullanılan Netcad, yeni iş birlikleri inşa etmeye devam ediyor.
 • Page:
  2017.08.10 Isparta Halkı E-Imar İle Tanıştı — Isparta Belediyesi vatandaşlarına her yerden erişilebilecekleri bir hizmet sağlayabilmek adına E-İmar uygulamasını hayata geçirdi. Kadastro ve plan verilerini Netcad yazılımlarıyla güncelleyen Isparta Belediyesi son olarak vatandaşa açık E-İmar uygulamasını web sayfası üzerinden hizmete açtı.
 • Page:
  2017.07.19 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Netcad ile Güçlerini Birleştirdi — Türkiye’nin OGC standartlarında veri üretme sertifikasına sahip yerli yazılımı Netcad, kullanıcılarının Çevre ve Şehircilik Bakanlığı CBS Genel Müdürlüğü tarafından Ulusal coğrafi veri servislerine erişim sağlamak amacı ile hayata geçirdiği “Coğrafi Veri Servis Havuzu (CVSH) "na ulaşmalarını mümkün kılacak bir uygulamayı, Netcad OGC Katalog Web Servisleri İstemcisi’ni hayata geçiriyor.
 • Page:
  2017.07.12 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Netcad’den Anlamlı Iş Birliği — Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı (UDHB), sorumluluğunda olan kaynakları yönetmek ve acil bir durumda ilgili kaynakların hızlı ve güvenilir bir şekilde sevk ve idaresini sağlamak için Netcad ile iş birliği yaptı.
 • Page:
  2017.06.21 Çukurova Üniversitesi, Üniversite-Sanayi Iş Birliği Kapsamında ARGE Projelerinde Netcad Teknolojilerini Kullanıyor — Türkiye ölçeğinde 84 üniversitenin 474 bölümünde mühendislik çözümleri ve coğrafi bilgi sistemleri teknolojisi olarak kullanılan Netcad, birçok üniversitede olduğu gibi Çukurova Üniversitesi’nde de üniversite sanayi ve ARGE iş birliği kapsamında kullanılıyor. Öyle ki Çukurova Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü, dünyanın en önemli maden rezervlerinin projelendirilmesinde %100 Türk mühendisliğinin ürünü olan NETPRO/Mine yazılımını kullanıyor.
 • Page:
  2017.06.21 Trafik Projeleri ve Trafik Bilgi Sistemi’nin Anahtarı; TRANET — Geliştirdiği coğrafi bilgi sistemleri ve mühendislik çözümleri yazılımlarıyla kamu, belediye ve özel sektörden birçok kurum ve kuruluşun hayatını kolaylaştıran Netcad, bu kez de yol trafik projelerinin hızlı ve doğru şekilde gerçekleştirilmesi için ‘TRANET’i geliştirdi. Sektörünün ihtiyaçlarını yakın markaja alan Netcad, bu ürünüyle de bir ilke imza atmış oldu.
 • Page:
  2017.06.19 Kuşadası Belediyesi Hizmet Kalitesini Artırıyor — Kuşadası Belediyesi, vatandaşlarına güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Netcad ile Kent Otomasyon Sistemi projesine imza attı. 
 • Page:
  2017.06.08 Netcad & Flexcity Entegrasyonu Büyükçekmece Belediyesi’nde Başarıyla Gerçekleştirildi — GIS ve MIS sektöründe öncü firmalar olan Netcad ve Universal, Büyükçekmece Belediyesi’nde kurum ihtiyaçlarına yönelik yaptıkları detaylı analizler sonucunda gerekli yazılımsal geliştirmeleri yaparak MIS&GIS entegrasyonunu tamamlamıştır.   
 • Page:
  2017.06.07 Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Idaresi Şebeke Bilgi Sistemi Netcad’e Emanet — Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), il sınırları içerisinde yer alan mevcut ve imalatı planlanan içme suyu, yağmur suyu ve atık su şebekelerine ait altyapı verilerini yönetebilecekleri web tabanlı ve masaüstü uygulamalarından oluşan Şebeke Bilgi Sistemi’ne Netcad ile geçiş yaptı.
 • Page:
  2017.06.06 Netcad, Binlerce Kişiye Ücretsiz Eğitim Veriyor — Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde ortalama 5000 yeni kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; sektöründe bir ilke daha imza atarak 2016 yılında başlattığı “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” ile her hafta yüzlerce kişiye ulaşmaya devam ediyor.
 • Page:
  2017.05.23 Netcad, Türkiye’nin Dört Bir Yanından Büyükşehir Belediyeleri ile Su ve Kanalizasyon Idarelerini Bir Araya Getirdi — Sektörünün en yaygın kullanıma sahip firması Netcad Yazılım A.Ş, Antalya’da düzenlediği Kamulaştırma ve Taşınmaz Bilgi Sistemi Çalıştayı’nda Türkiye’nin 28 Büyükşehir Belediyesi ve Su Kanalizasyon İdaresi'nden 160 konukla bir araya geldi.
 • Page:
  2017.05.22 Yahşihan Belediyesi Kent Otomasyon Sistemine Geçti — Yahşihan Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte KENT OTOMASYON SİSTEMİ’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.05.17 Netcad’ten Antarktika’daki ITÜ Bilimsel Çalışmalarına Destek — Netcad sponsorluğunda bu yıl İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Kutup Araştırmaları Uyg-Ar Merkezi'nden (PolReC), Antarktika'daki bilimsel araştırmalara katılmak üzere giden İTÜ Araştırma Görevlisi Adil Enis Arslan, bölgedeki geomatik altyapının oluşturulması üzerine çalışmalara destek verdi.
 • Page:
  2017.05.08 Netcad ’ten 16. Harita Teknik ve Bilimsel Kurultayı’na Yoğun Katılım — Ülkemizin en yaygın kullanılan, gelişmiş harita ve kadastro uygulamasını geliştiren Netcad, 16. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı’na yoğun bir katılım gösterdi. HKMO (Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası) tarafından 03-06 Mayıs 2017 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte Netcad, geniş standı ve birbirinden değerli bildirileriyle yer aldı.
 • Page:
  2017.05.02 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde Taşınmaz Bilgi Sistemi Eğitimleri Tamamlandı — Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, kuruma ait taşınmaz mallarının mekânsal olarak yönetimini sağlamak için Netcad’in Taşınmaz Bilgi Sistemi uygulamasını tercih etti.
 • Page:
  2017.05.01 Netcad Yazılım’dan TUFUAB’a Büyük Ilgi — Çeyrek asrı aşkın deneyimiyle ülkemizin en yaygın kullanıma sahip yazılım firması Netcad, 27-29 Nisan 2017 tarihlerinde Afyon Korel Termal Otel’de gerçekleştirilen 9. Türkiye Ulusal Fotogrametri Ve Uzaktan Algılama Birliği (TUFUAB) Teknik Sempozyumu’na katıldı.
 • Page:
  2017.04.21 Netcad Endüstri 4.0’a Hazırlanıyor — Türkiye’nin en bilinen ve yaygın kullanılan yazılımı Netcad, “Endüstri 4.0’a doğru Mekânsal Bilişimde Yönelimler – IOT” etkinliğine katılarak üzerinde çalıştığı Akıllı Şehir platformunu anlattı.
 • Page:
  2017.04.20 Ilkadım Belediyesi Akıllı Belediyeciliğe Geçiş Yaptı — İlkadım Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için “Harita Planlama ve CBS Programı Veri Entegrasyonu İşi” kapsamında Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte KENT OTOMASYON SİSTEMİ’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.04.17 Netcad, IMCET’te Maden Sektörüyle Bir Araya Geldi — TMMOB Maden Mühendisleri Odası tarafından Antalya'da düzenlenen Türkiye 25'inci Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi-IMCET 2017, maden sektörünün önemli oyuncularını ağırladı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortakları haline getirdiği yazılımı NETPRO/Mine ile ziyaretçilerle bir araya geldi.
 • Page:
  2017.04.13 Kepez Artık Mobil — Kepez Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak ve daha ulaşılabilir olmak adına “KEOS Kepez” uygulamasını başlattı.
 • Page:
  2017.04.03 Türkiye'nin Taşınmazları Netcad'e Emanet — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle, Türkiye’nin Coğrafi Bilgi Sistemi sektöründe en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, Taşınmaz Bilgi Sistemi yaklaşımını ve başarılı proje örneklerini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte anlattı.
 • Page:
  2017.03.21 Kütahya Belediyesi, Netcad ile Hizmetlerine Bir Yenisini Daha Ekledi — Geliştirdiği uygulamalarla profesyonel belediyecilik anlayışına bambaşka bir bakış açısı getiren Netcad, son olarak Kütahya Belediyesi ile gerçekleştirdiği Mezarlık Bilgi Sistemi (MEBIS) projesiyle hizmetlerine bir yenilik daha kattı.
 • Page:
  2017.03.16 Atakum Belediyesi, Kent Bilgi Sistemi ile Vatandaşa Açılıyor — Atakum Belediyesi vatandaşlarına her yerden erişilebilecekleri bir hizmet sağlayabilmek adına Kent Rehberi ve E-İmar uygulamalarını hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.03.10 Beşiktaş Belediyesi Kent Rehberi Uluslararası Arenada — Beşiktaş Belediyesi İngilizce Kent Rehberi uygulaması hayata geçirildi. Netcad KEOS (Kent Otomasyon Sistemi) uygulamaları kullanılarak oluşturulan sistemle, belediye bünyesinde oluşturulan coğrafi bilgi sistemleri altyapısı üzerinden adres, yapı, uydu görüntüsü, 360 derece panoramik görüntüler, yapı fotoğrafları, POI noktaları (Eczane, sağlık eğitim tesisleri, dini tesisler, tarihi ve gezi mekanları, marketler vb.) interaktif bir şekilde vatandaşa açılacak.
 • Page:
  2017.03.10 Beşiktaş Belediye Başkanı Hazinedar’a Akıllı Belediyecilik Ödülü — Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, “Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Akıllı Belediyecilik Uygulamalarını En Etkin Kullanan Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.
 • Page:
  2017.03.06 ‘Netcad Yer Bilimleri Proje Uygulamaları Çalıştayı’ ODTÜ’de — Türkiye’nin ilk yerli madencilik yazılımını geliştiren Netcad, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü ile birlikte ‘Yer Bilimleri Proje Uygulamaları’na ilişkin çalıştay düzenledi.
 • Page:
  2017.03.03 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Taşınmazlarını Netcad ile Yönetiyor — Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, kurumun taşınmaz mallarının mekânsal olarak yönetimini sağlamak için Netcad’in Taşınmaz ve Kamulaştırma Bilgi Sistemi uygulamalarını tercih etti.
 • Page:
  2017.03.01 Gelibolu Artık Mobil — Gelibolu Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak ve daha ulaşılabilir olmak adına “KEOS Gelibolu” uygulamasını hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.02.27 TCDD- Netcad Iş Birliği Hızla Büyüyor — Türkiye’nin ulaşım sektöründeki en önemli paydaşlarından Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) ile Türkiye’nin en yaygın kullanılan Coğrafi Bilgi Sistemi ve Mühendislik yazılımı Netcad arasındaki iş birliği hızla büyüyor
 • Page:
  2017.02.24 Kırşehir Il Özel Idaresi Gücünü Netcad ile Birleştirdi — Netcad, köyleri daha iyi hizmetlere ulaştırmak ve daha güçlü altyapılar kurmak amacıyla geliştirdiği KÖYDES programı çerçevesinde İl Özel İdareleri ile birlikte gerçekleştirdiği projelere bir yenisini daha ekledi.
 • Page:
  2017.02.20 IMO Kocaeli’de Netcad Yol Projelendirme Kursu — İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi tarafından 17-19 Şubat 2017 tarihleri arasında oda üyelerine yönelik “Netcad Temel Eğitimi / Anamodül & Netsurf Sertifikalı Eğitimi” düzenlendi.
 • Page:
  2017.02.16 Nilüfer Belediyesi Her Yönüyle Afete Hazır — 2012 yılında Nilüfer İlçesi Afet Bilgi Sistemi (ABİS) projesini hayata geçiren Nilüfer Belediyesi, afet öncesi ve sonrasında can ve mal kaybını azaltmak için çalışmalarını sürdürüyor.
 • Page:
  2017.01.25 Türkiye Kömür Işletmeleri’nde Netpro/MINE Eğitimi — Madencilik sektörüne yönelik geliştirilen uygulamalar ile teknolojinin doğru kullanımının önemini her fırsatta vurgulayan Netcad, Türkiye Kömür İşletmeleri’nde (TKI) beş gün süreyle Netpro/MINE eğitimleri verdi.
 • Page:
  2017.01.18 Türkiye’nin Spor Tesis Envanteri Ekranlarda — Türkiye’nin Spor Tesis Envanterini ekranlara taşıyan Netcad, projesinin ayrıntılarını 17 Ocak ‘ta Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı tarafından Antalya’da gerçekleştirilen seminerde anlattı. İl müdürlüklerinden gelen personelin katıldığı oturumda projeye ait tüm detaylar gösterildi.
 • Page:
  2017.01.15 Muş Belediyesinde 'Akıllı Belediyeciliğin' Altyapısı Oluşuyor — Muş Belediyesi, vatandaşlarına iyi ve hızlı hizmet sunmak için akıllı belediyeciliğin altyapısını oluşturuyor. Muş Belediye Başkanlığı; Kent Bilgi Sistemi, Bilgi Yönetim Sistemi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi ve Coğrafi Bilgi Sistemi gibi birçok teknolojik uygulamaları hayata geçiriyor.
 • Page:
  2017.01.09 Atakum Belediyesi’nden Büyük Adım — Atakum Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına ve paydaş kurumlara daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için 1 Ocak 2016 tarihi itibari ile Kent Bilgi Sistemi’ni (KEOS) hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.01.08 Antalya Büyükşehir Belediyesi de Netcad’i Tercih Etti — Antalya Büyükşehir Belediyesi masaüstü CAD&GIS uygulamaları ile kurumsal entegrasyon çözümlerinde Netcad’i tercih etti. Kurum genelinde 143 kullanıcı lisanslandırılarak, Netcad’in gelişmiş ürün yelpazesindeki modülleri aktif kullanmaya ve yoğun eğitim faaliyetlerine başladı.
 • Page:
  2017.01.03 Türkiye’nin Ilk Yerinde Dönüşüm Projesi’ne Netcad Imzası — 40 yıldır kangren haline gelen ve Türkiye’de ilk kez uygulanan yerinde dönüşüm modeli olduğundan bir ilk olma özelliğini taşıyan “Gülsuyu-Gülensu 1/5000 Ölçekli Yerinde Dönüşüm Nazım İmar Planı”, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nce onaylandı. Belediye meclis üyeleri, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve halkla birlikte hazırlanan planın onaylanmasının ardından ilçe belediyesince hazırlanan 1/1000 ölçekli imar planından sonra mahallede kentsel dönüşüm başladı.
 • Page:
  2016.12.28 Defne Belediyesi’nin KEOS Projesi Eğitimleri Tamamlandı — Defne Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için “Entegre Birim Uygulamaları ve Veri Entegrasyonu İşi” kapsamında Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte Kent Otomasyon Sistemi’ni hayata geçirdi. İmar ve Şehircilik Müdürü Sami Akdoğan ve Strateji Geliştirme Müdürü Kemal Kadıoğlu’nun da katılımlarıyla gerçekleşen yazılım eğitimleri ile birlikte belediye bünyesindeki ilgili tüm teknik personel KEOS projesi ile tanışmış oldu.
 • Page:
  2016.12.26 Netcad, Bilişim Profesyonelleri’ne Coğrafi Bilgi Sistemini Anlattı — 2006 yılından beri her yıl bilişim teknolojisi alanında çalışan profesyonelleri bir araya getiren ITP Bilişim Profesyonelleri Semineri, Antalya Xanadu Hotel Belek’te gerçekleştirildi.
 • Page:
  2016.12.21 MERBIS Projesi Netcad Tapu ile Buluştu — Netcad’in Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü MERBIS (Mera Bilgi Sistemi) projesi kapsamında 81 ilde Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü ile Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüklerinde görevli Harita ve Ziraat Mühendislerine eğitimler verildi. 12-17 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenen eğitimlerde toplamda 200 kişiye Netcad GIS 7.6, Netcad Tapu ile MERBIS Projesi uygulamaları olan e-TAD ve Mera uygulamaları konusunda bilgiler verildi.
 • Page:
  2016.12.12 Netcad, Taxim Capital ile Büyümeye ve Yatırımlara Devam Ediyor… — Mekânsal tabanlı mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi alanlarında mekânsal planlamadan arazi düzenlemesine, alt yapıların oluşturulmasından üst yapılara kadar yerleşim alanlarının tasarlanması ve yönetilmesine yönelik geliştirdiği yazılımlarla Türkiye’nin en yaygın kullanılan yazılımı olan Netcad, 27 yıllık başarısını bugün çok önemli bir ortaklık ile taçlandırıyor. Sektörünün öncüsü ve lideri olan Netcad, alanında oldukça saygın bir özel sermaye yatırım fonu olan Taxim Capital ile güçlerini birleştirerek yurtiçinde ve yurtdışında büyümeye ve yatırımlarına devam ediyor.
 • Page:
  2016.12.09 Türkiye Bilişim Derneği’nden Netcad’e Plaket — Türkiye Bilişim Derneği (TBD), bilişim sektörünün taraflarını Ankara'da düzenlenen 'TBD 33'üncü Ulusal Bilişim Kurultayı-Bilişim 2016'da bir araya getirdi. TBD tarafından 1976 yılından bu yana düzenlenen kurultay, bu yıl 'Bilişim ve Demokrasi' temasıyla gerçekleşti. 'Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği' olarak nitelenen Ulusal Bilişim Kurultayı, 8-9 Aralık 2016 tarihleri arasında Ankara Sheraton Otel ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.
 • Page:
  2016.11.29 Netcad, Maden Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya Geldi — Tüyap, 24-27 Kasım 2016 tarihlerinde madencilik sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Madencilik Türkiye Fuarı’na ev sahipliği yaptı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortakları haline getirdiği yazılımı NETPRO/Mine ile ziyaretçilerle bir araya geldi.
 • Page:
  2016.11.28 Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi KEOS ile Tanıştı — Türkiye’nin dört bir yanından belediyelerle iş birliği yapan Netcad, son olarak Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin çözüm ortağı oldu.
 • Page:
  2016.11.23 Yusufeli Barajı Kamulaştırma Eğitimleri Verildi — 15-17 Kasım 2016 tarihleri arasında Artvin Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğü Kamulaştırma Şube Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen eğitimde bölge kullanıcılarına sistem hakkında detaylı bilgiler verildi.
 • Page:
  2016.11.23 Gelibolu, Parmaklarınızın Ucunda — Gelibolu Belediyesi’nin İmar Durumu, Kent Rehberi ve Mezarlık Bilgi Sistemi’nin de içinde yer aldığı e-belediyecilikte geldiği nokta ve yenilikler Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda paylaşıldı.
 • Page:
  2016.11.21 TUES, Çanakkale Tarihi Alan Başkanlığı ile Daha da Büyüyor — Türkiye çapında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’ne bağlı 37 kurul tarafından kullanılan Tescilli Kültür Varlıkları Taşınmaz Ulusal Envanter Sistemi (TUES) bünyesine yeni bir Alan Başkanlığı’nı daha ekledi.
 • Page:
  2016.11.11 Büyükçekmece Belediyesi KEOS Projesi Hayata Geçti — Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Büyükçekmece Belediyesi ile bir araya gelen Netcad, KEOS projesini başlattı.
 • Page:
  2016.11.09 Netcad, Uluslararası Karadeniz Maden ve Tünelcilik Sempozyumu’nda — Türkiye’nin ilk yerli madencilik yazılımı NETPRO/Mine’ı geliştiren Netcad, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Maden Mühendisliği Bölümü ile KTÜ Maden Derneği tarafından düzenlenen “Uluslararası Karadeniz Madencilik ve Tünelcilik Sempozyumu"na katıldı.
 • Page:
  2016.11.01 Niksar Belediyesi KEOS ile Tanıştı — Niksar Belediyesi, Netcad çözüm ortaklığı ile vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için Kent Otomasyon Sistemi’ni (KEOS) hayata geçirdi. Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın da katılımıyla gerçekleşen proje tanıtım sunumuyla belediyedeki bütün müdürlükler devreye alınan KEOS projesi hakkında bilgilendirildi.
 • Page:
  2016.10.27 Torbalı'da Imar Artık Cepte — İzmir'in Torbalı ilçesinde Belediye İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nün işlemleri artık dijital ortamda cep telefonundan takip edilebilecek.
 • Page:
  2016.10.25 Çukurova Üniversitesi’nde ‘NETPRO/Mine ile Madencilikte Proje Uygulamaları’ Çalıştayı Düzenlendi — Türkiye’nin sektöründe en yaygın kullanıma sahip firması Netcad, Çukurova Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü ile birlikte “Madencilikte Proje Uygulamaları”na ilişkin bir çalıştay düzenledi. Etkinliğin sponsorluğunu yürüten Netcad, teknik sunumlarıyla da çalıştaya destek verdi.
 • Page:
  2016.10.25 Netcad MERBIS Eğitimleri Bu Kez de Antalya'da — Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü Çayır Mera ve Yem Bitkileri Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan Mera Eğitimleri 17-24 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.
 • Page:
  2016.10.18 Bodrum Yeni Bilişim Projesi ile Nefes Alacak — Bodrum Belediyesi’nin geçtiğimiz Haziran ayında Netcad ile başlattığı Kent Bilgi Sistemleri Projesi (KEOS) ilk meyvelerini vermeye başladı.
 • Page:
  2016.10.17 Netcad, Uluslararası Coğrafya Sempozyumu'nda — 27 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, birikimlerini ve geliştirilen mühendislik çözümlerindeki son gelişmeleri genç mühendis adaylarına aktarmayı sürdürüyor.
 • Page:
  2016.10.05 Netcad KÖYDES Eğitimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor — 27 yıllık deneyimi ve geliştirdiği sayısız uygulamalarıyla Türkiye’nin yazılımı olan Netcad, KÖYDES projesi kapsamında verdiği eğitimlere hız kesmeden devam ediyor.
 • Page:
  2016.09.30 Gelibolu Belediyesi Netcad ile Hizmette Sınır Tanımıyor — Geliştirdiği uygulamalarla profesyonel belediyecilik anlayışına bambaşka bir bakış açısı getiren Netcad, son olarak Gelibolu Belediyesi ile gerçekleştirdiği Mezarlık Bilgi Sistemi (MEBIS) projesiyle hizmetlerine bir yenilik daha kattı.
 • Page:
  2016.09.26 Atakum, KEOS ile Hizmet Kalitesini Yükseltiyor — Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Son olarak Atakum Belediyesi ile işbirliği yapan Netcad “Kent Bilgi Ekranları İle E-Devlet ve Kamu Hizmetlerine Halkın Erişilebilirliğinin ve Katılımcılığının Artırılması Projesi ” ile belediyenin Kent Otomasyon Sistemi (KEOS) projesi çalışmalarını tamamlandı.
 • Page:
  2016.09.02 Bitlis Il Özel Idaresi'ne KÖYDES Eğitimi — Çeyrek asrı aşkın deneyimi ve geliştirdiği sayısız uygulaması ile Türkiye’nin yazılımı olan Netcad, ülkenin dört bir yanında birçok kurum ve kuruluş ile bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Bitlis İl Özel İdaresi ile bir araya gelen Netcad, KÖYDES CBS ekibinde görevli personele 23-25 Ağustos 2016 tarihleri arasında 3 gün süreli olarak eğitim verdi.
 • Page:
  2016.08.25 Netcad Teknik Personel Alım Sınavı Duyurusu — Netcad Yazılım A.Ş. “Teknik Uzman” pozisyonuna yönelik işe alım sürecinin 1. aşaması, 26 Ağustos 2016 Cuma günü saat 14:00’da Bilkent Cyberpark Dr. Fikret Yücel Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Katılımcıların ilgili saatlere uymaları önemle rica edilir.
 • Page:
  2016.08.22 Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Netcad Güçlerini Birleştirdi — 27 yıldır, Türk mühendisliğine uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, üniversitelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Netcad, son olarak uzun yıllardır ortak çalışmalara imza attığı Karadeniz Teknik Üniversitesi ile iş birliği yaptı.
 • Page:
  2016.08.16 Netcad, Türkiye’nin Ilk 500 Bilişim Firması Araştırmasında 35 Sıra Birden Yükseldi — Türkiye’nin sektöründe en yaygın kullanıma sahip firması Netcad Yazılım A.Ş, bilişim alanında yapılan en kapsamlı araştırmalardan biri olan “Bilişim 500 Araştırması”nda yer aldı. Bir önceki yıl 139. Sırada olan Netcad, 2015 yılında 104. Sıraya yükselerek son dört yılındaki en yüksek rakama ulaştı.
 • Page:
  2016.07.12 NETPRO/Mine, Yeni Yönetmeliğe Hazır — 03 Haziran itibariyle yürürlüğe giren yeni Yetkilendirilmiş Tüzel Kişiler (YTK) yönetmeliği, firmaları da bu konuda eğitim almaya yöneltti. Bu kapsamda madencilik uygulamalarına ilişkin eğitimler düzenleyen Netcad, Haziran ayı sonunda 21 firmanın temsilcileri ile bir araya gelerek Türkiye’nin ilk yerli madencilik yazılımı NETPRO/Mine hakkında bilgiler verdi.
 • Page:
  2016.07.08 MASKI Hizmetiçi Eğitimlerine Netcad ile Devam Ediyor — Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunabilmek için düzenlediği kurum içi eğitimlerini sürdürüyor. MASKİ personeli, Netcad Yazılım’dan dere ıslahı ve taşkınların önlenmesi konularındaki tüm süreçlerin yazılım yoluyla gerçekleştirilmesine yönelik eğitim aldı.
 • Page:
  2016.06.17 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na Netcad Eğitimi — 14,15 ve 16 Haziran 2016 tarihlerinde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüklerinden gelen 26 kişilik ekibe 3 gün boyunca Netcad GIS 7.6 Ana Modül yenilikleri ve Netcad Tapu eğitimleri verildi.
 • Page:
  2016.06.08 Natura 2000 Projesinin Türkiye Ayağında Netcad Imzası — 1992 yılında Avrupa Birliği üyesi ülkelerin hükûmetleri tarafından Avrupa içinde tehlikede bulunan doğal yaşam alanlarının ve canlı türlerinin koruma altına alınması amacıyla hazırlanan ve kabul edilen Natura 2000 yönergesinin Türkiye ayağında Netcad firması da yer aldı.
 • Page:
  2016.06.05 Torbalı Belediyesi KEOS Projesi Hayata Geçiyor — İzmir’de vizyon sahibi belediyecilik anlayışı ile tanınan Torbalı Belediyesi, 30 Mayıs 2016 tarihinde Netcad Yazılım ile bir araya gelerek Kent Otomasyon Sistemi (KEOS) projesinin ilk adımını attı.
 • Page:
  2016.06.04 Mühendisliğin Geleceği Netcad ile Netleşiyor — Coğrafi Bilgi Sistemi ve mühendislik alanında geliştirdiği uygulamalarla hemen hemen her sektördeki çözümlerini ülke genelinde verdiği eğitimler ve seminerlerle yaygınlaştıran Netcad, mühendisliğin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.
 • Page:
  2016.06.03 Yaşam Alanlarımız CBS ile Şekilleniyor — Türkiye’nin her bölgesinde her ölçekte şirket için bilişim farkındalığı geliştirme hedefiyle düzenlenen BTvizyon toplantılarının Konya buluşması 02 Haziran 2016 tarihinde Konya Dedeman Hotel’de gerçeleştirildi. Türkiye’nin öncü bilişim firmalarının  katıldığı toplantıda Netcad Yazılımı, firma Kurumsal Temsilcisi Dr. Emin BANK temsil etti.
 • Page:
  2016.06.02 Selçuk Üniversitesi Bahar Dönemi Dersleri Netcad Teknolojileri İle Tamamlandı — 27 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, birikimi ve mühendislik çözümlerine getirdiği yenilikleri ile genç mühendis adaylarını hayata hazırlamaya devam ediyor.
 • Page:
  2016.06.01 Batman Il Ozel Idaresi KOYDES Eğitimleri Tamamlandı — Netcad, geçtiğimiz yıl Batman İl Özel İdaresi ile imzalanan sözleşme kapsamında 4 adet ilçeye ait sözel ve sayısal verilerin, saha çalışması ile kontrollerinin yapılması ve  sisteme entegrasyonu, ek geliştirme hizmetleri, yazılım altyapısının güncellenmesi ve mobil cihaz destekli versiyona geçilmesi çalışmalarını tamamlandı.
 • Page:
  2016.05.27 Mekansal Planlama Netcad ile Hayat Buluyor — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle Türkiye’nin en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliği Kapsamında sunduğu çözümleri ve başarılı projelerini Nilüfer Belediyesi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdürlüğü ile birlikte anlattı.
 • Page:
  2016.05.25 Çukurova Üniversitesi’nin Genç Mühendisleri Meslek Hayatlarına Netcad Bilişim Teknolojileri ile Hazırlanıyorlar — 27 yıldır, Türk mühendisliğine uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, üniversitelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Netcad, son olarak uzun yıllardır iş birliği içinde olduğu Çukurova Üniversitesi ile protokol imzaladı.
 • Page:
  2016.05.23 Adıyaman Il Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Personeline Uygulamalı Netcad Eğitimi — İpekyolu Kalkınma Ajansı'nın 2016 yılı Teknik Destek Projeleri kapsamında düzenlenen "Uygulamalı NETCAD Eğitimi" Adıyaman İl Müdürü Adil ALAN'ın katılımıyla başladı.
 • Page:
  2016.05.20 KADBIS Eğitimleri Akçakoca'da Gerçekleştirildi — Orman Genel Müdürlüğü, Kadastro  Bilgi Sistemi (KADBİS) Projesi kapsamında 18-19 Mayıs 2016 tarihlerinde 28 Bölgeden gelen 160 kişiye eğitim verdi. Akçakoca’da gerçekleştirilen eğitimlerde katılımcılara Netcad GIS 7.6’nın yanı sıra KADBİS (Kadastro  Bilgi Sistemi) Proje uygulamalarına yönelik  eğitimler de verildi.
 • Page:
  2016.05.17 Çanakkale Kepez Belediyesi, Vatandaşlarına Hizmette Sınır Tanımıyor — Çanakkale Kepez Belediyesi Kent Bilgi Sistemi projesi kullanıma açıldı. Netcad KEOS (Kent Otomasyon Sistemi) uygulamaları kullanılarak oluşturulan sistemle, belediyenin fen işleri, park bahçeler faaliyetleri bilgisayar ortamında yürütülebilir hale getirilirken, aynı zamanda Tapu Kadastro servislerinde online sorgulama da mümkün hale geldi.
 • Page:
  2016.05.07 Türkiye’nin Ilk Yerli Madencilik Yazılımı, 20. Kömür Kongresi’nde — Netcad, 04-06 Mayıs 2016 tarihlerinde TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi’nce düzenlenen Türkiye 20. Kömür Kongresi’ne katıldı. Türkiye’nin ilk yerli madencilik yazılımı Netpro/Mine’ı geliştirerek sektörün yakın çözüm ortağı haline getiren Netcad, üç gün boyunca hem standında ziyaretçilerle bir araya geldi hem de ürünün son versiyonunu tanıttı.
 • Page:
  2016.05.01 MERBIS 10. Yılını Kutluyor — Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 4342 sayılı Mera Kanunu Kapsamında Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Konulu toplantı 18-21 Nisan tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

  Açılışa Bitkisel Üretim Müdürü Mevlüt Gümüş, Genel Müdür Yardımcısı Mesut Akdamar, Yüksek Yargı Üyeleri ve Hâkimleri ile 81 İlin Vali ve Vali Yardımcıları, İl Müdürleri ve Hukuk Müşavirleri katıldı.

 • Page:
  2016.05.01 MASKI, Hizmet Kalitesini Netcad ile Artırıyor — Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini artırmak için Türkiye’nin Yazılımı Netcad ile iş birliği yaparak, kurum için eğitim organizasyonu düzenledi. Projeler Dairesi Başkanlığı’nca verilen Netcad eğitimiyle, vatandaşların sorunlarına çözüm üretecek her türlü proje daha hızlı ve detaylı olarak oluşturulabilecek.
 • Page:
  2016.04.22 Standart Plan Uretiminde Tek Isim Planet — Çeyrek asırdır geliştirdiği mühendislik ve coğrafi bilgi sistemleri çözümleriyle Türkiye’nin en yaygın kullanılan yazılımı olan Netcad, 21 Nisan’da Antalya’da plancılarla bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinlikte “Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliği’ne Geçişte Planlama Sürecinin Değerlendirilmesi ve Planet 7’nin Sürece Uyumlu Yenilikleri” konularında sunumlar yapıldı.
 • Page:
  2016.04.15 Taşra ile Merkez Arasında Güçlü Bir Bağ Kuruluyor — Türkiye’nin sektöründe en yaygın kullanıma sahip firması Netcad Yazılım A.Ş, taşrada üretilen coğrafi verilerin merkezde etkin yönetilmesine ilişkin bir çalıştay düzenledi. Çalıştayda Netcad ve kurumlar tarafından gerçekleştirilen başarılı projelerden dört tanesi kurumlar ile birlikte sunuldu.
 • Page:
  2016.04.14 Niksar Belediyesi, Netcad ile Çığır Açıyor — Niksar Belediye Başkanı Sayın Özdilek ÖZCAN'ın Kent Otomasyon Sistemi üzerine röportajı...
 • Page:
  2016.04.01 TUES Proje Eğitimleri Devam Ediyor — TUES -Tescilli Kültür Varlıkları Taşınmaz Ulusal Envanter Sistemi kapsamında uygulama eğitimleri devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz iki ay içerisinde her biri 15’er kişiden oluşan 10 gruba Ankara Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’ne ait Eğitim Salonu’nda eğitimler verildi.
 • Page:
  2016.03.24 ‘İnternetten Canlı Proje Eğitimleri’; Netcad Sektöründe İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor — Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde binlerce kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; 2016 yılı itibariyle sektöründe bir ilke daha imza atarak “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” vermeye başladı.
 • Page:
  2016.03.23 Netcad Genç Mühendislerle Buluşuyor — 27 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, birikimlerini ve geliştirilen mühendislik çözümlerindeki son gelişmeleri genç mühendis adaylarına aktarmaya devam ediyor.
 • Page:
  2016.03.22 Afyon Il Ozel Idaresi'nde Netcad Eğitimi — Çeyrek asrı aşkın deneyimi ve geliştirdiği sayısız yazılımı ile Netcad, Türkiye’nin dört bir yanındaki birçok kurum ve kuruluş ile iş birliği yapmaya devam ediyor. Netcad, son olarak Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile bir eğitim çalışmasına imza attı.
 • Page:
  2016.03.18 Netcad CeBIT 2016'da Yerini Aldı — Dünyanın dört bir yanından bilişim sektörü temsilcilerini bir araya getiren CeBIT 2016, 14-18 Mart tarihleri arasında Hannover, Almanya’da gerçekleştirildi. Ankara Kalkınma Ajansı ortaklığıyla fuara katılan Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından Netcad, kamudan özele tüm kurumlara sağladığı, hayatı kolaylaştıran çözümleriyle ilgi odağı oldu.
 • Page:
  2016.03.05 Türkiye Meraları Kayıt Altında — "Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na bağlı 81 ilin İl Müdür ve Yardımcıları ile Çayır Mera ve Yem Bitkileri Daire Başkanlığı’na bağlı ziraat ve harita mühendisleri 29 Şubat-4 Mart 2016 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen “4342 Sayılı Mera Kanunu 14. Madde Uygulamaları ve Merbis E-Tad Uygulaması Sorunlar ve Çözüm Önerileri” toplantısında bir araya geldi.
 • Page:
  2016.02.26 Bartın, Netcad ile Yaşanabilir Marka Şehir Oluyor — Çeyrek asrı aşkın deneyimi ve geliştirdiği sayısız yazılımı ile Netcad, Türkiye’nin dört bir yanındaki birçok kurum ve kuruluşla olduğu gibi Bartın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile de başarılı bir projeye imza attı.
 • Page:
  2016.02.09 Emlak Konut Dünyası Parmaklarınızın Ucunda — Geliştirdiği uygulamalarla çeyrek asrı aşkın süredir hayatı kolaylaştıran Netcad, son olarak Emlak Konut GYO ile başarılı bir projeye imza attı. Netcad tarafından geliştirilen GYONET Uygulaması sayesinde artık Emlak Konuta ait tüm mülkiyet ve projelerin yönetimi parmakların ucunda olacak.
 • Page:
  2016.02.01 Menderes Belediyesi Netcad ile Çığır Açıyor — Geliştirdiği uygulamalarla profesyonel belediyecilik anlayışına bambaşka bir bakış açısı getiren Netcad, son olarak Menderes Belediyesi ile gerçekleştirdiği proje ile teknolojik bir dönemi başlattı. “Tek Tuşla Menderes” isimli projenin tanıtım toplantısı belediyeye ait kongre merkezinde yapıldı.
 • Page:
  2016.02.01 DSI Teknik Destekte Başarıya Netcad ile Koşuyor — DSİ 5.Bölge Müdürlüğüne bağlı, DSİ 54. Şube Müdürlüğü ile Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı arasında “Netcad Eğitimi ile Gölet Projesi ve Taşkın Alanlarını Belirliyoruz” konulu proje imzalandı.
 • Page:
  2016.01.18 Netcad Çözümleri Antalya'da — Türkiye’nin en yaygın yazılımı Netcad, geliştirdiği çözümlerle Türkiye’nin dört bir yanını dolaşmaya devam ediyor. Yoğun geçen 2015 yılının ardından 2016’ya hızlı başlayan Netcad ilk çalıştayını Antalya’da düzenledi. Özel Sektör firmaları ile bir araya gelen Netcad, HKMO Antalya Şubesi’nde uygulamalarını anlattı.
 • Page:
  2015.12.30 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin CBS Altyapısı Netcad'e Emanet — Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından belediyelerle işbirliği yapan Netcad, son olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Coğrafi Bilgi Sistemleri Altyapısı projesine imza attı. 
 • Page:
  2015.12.29 Bursa Kesfedilmeye Hazır — Zengin tarihinin taşından toprağına, mutfağından eşsiz doğasına kadar her bir karesine yansıdığı şehir Bursa benzersiz bir projeye imza attı. Türkiye’nin yazılım şirketi Netcad ile ortak yürütülen ve BEBKA (Bursa-Eskişehir-Bilecik Kalkınma Ajansı)‘nın 2012 Mali Yılı Turizme Yönelik Küçük Ölçekli Turizm Altyapı Mali Destek Programı tarafından desteklenen projesi ile “Bursa’nın Alternatif Turizm Destinasyonları”nı hayat geçirdi.
 • Page:
  2015.12.24 Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Taşınmaz Bilgi Sistemi — Netcad tarafından Emlak İstimlak Müdürlüklerinin iş süreçlerini Coğrafi Bilgi Sistemi içerisinde takip edebilmeleri, raporlayabilmeleri ve belirlenen kurallar çerçevesinde veri üretebilmeleri için geliştirilen Taşınmaz Bilgi Sistemi kurumlar arasında hızla yayılmaya devam ediyor.
 • Page:
  2015.12.21 Fethiye Belediyesi Yenilenmeye Doymuyor — Yeni Büyükşehir Yasası, beraberinde belediyeler için büyük sorumlulukları da getirdi. Profesyonel belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinden birini sergileyen Fethiye Belediyesi, bu süreç çerçevesinde mevcut Kent Bilgi Sistemi’nin güncelliğini de sıkı bir takibe aldı.
 • Page:
  2015.12.14 Türksat Uydu ve Uzay Teknolojileri Gününe Netcad İmzası — Çeyrek asrı aşkın deneyimiyle ülkemizin en yaygın kullanıma sahip Netcad yazılım firması, 11-12 Aralık 2015 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Türksat Uydu ve Uzay Teknolojileri etkinliğine katıldı.
 • Page:
  2015.12.07 Seferihisar Artık Bir Tık Uzaklıkta — Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Son olarak Seferihisar Belediyesi ile işbirliği yapan Netcad, “Kent Bilgi Ekranları İle E-Devlet ve Kamu Hizmetlerine Halkın Erişilebilirliğinin ve Katılımcılığının Artırılması Projesi” dâhilinde belediyenin Kent Otomasyon Sistemi (KEOS) projesi çalışmalarını tamamladı.
 • Page:
  2015.12.04 Netcad, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde — Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi Geomatik Mühendisliği bölümü ile Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Bursa Şubesinin ortaklaşa düzenlediği ‘’4. Geleneksel Geomatik Mühendisliği Bölümü Öğrenci Tanışma Etkinliği’’ 4 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirildi. Her fırsatta geleceğin mühendisleri ile bir araya gelen Netcad, etkinlikte yer alan ilk isimlerden biri oldu.
 • Page:
  2015.12.01 Çorum'un Köyleri Artık Bambaşka — Köyleri daha iyi hizmetlere ulaştırmak ve daha güçlü altyapılar kurmak amacıyla geliştirilen KÖYDES Projesi kapsamında Netcad ile Çorum İl Özel İdaresi arasında imzalanan sözleşme 27 Kasım’da kabul görerek uygulanmaya başlandı.
 • Page:
  2015.11.27 Maden Projelendirmelerinin Kalbinde Bilisim Teknolojileri Var — Türkiye’nin önemli sektörlerinden biri olan madencilik konusundaki çalışmaları ile her platformda adını duyuran ve Türkiye’nin ilk madencilik yazılımını geliştiren Netcad, 26 Kasım 2015 tarihinde Antalya Sherwood Hotel’de gerçekleştirilen 5. Madencilik ve Çevre Sempozyumuna katıldı.
 • Page:
  2015.11.20 Netcad Dünya CBS Günü Zirvesi’nde — Ülkemizin en yaygın kullanıma sahip, gelişmiş harita ve kadastro uygulamalarını geliştiren Netcad, 18-19 Kasım 2015 tarihlerinde ATO Kongre ve Sergi Sarayı Congresium’da düzenlenen Dünya CBS Günü Zirvesi’nin etkin katılımcılarından biri oldu.
 • Page:
  2015.11.04 Tues - Tescilli Kültür Varlıkları Taşınmaz Ulusal Envanter Sistemi Uygulama Eğitimleri Devam Ediyor — TUES -Tescilli Kültür Varlıkları Taşınmaz Ulusal Envanter Sistemi kapsamında uygulama eğitimleri devam ediyor. Bu kapsamda 15-16 Ekim tarihleri arasında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’ne bağlı Kurullar Dairesi ve Emlak Dairesi Başkanlıklarında görevli Harita Mühendisleri ve  Şehir ve Bölge Plancılardan oluşan 17 kişilik bir ekibe eğitim verildi.  
 • Page:
  2015.10.30 Ünye Kent Bilgi Sistemi Ile Hayat Kolaylaşıyor — Ünye Belediyesi Kent Bilgi Sistemi kullanıma açıldı. Netcad KEOS (Kent Otomasyon) uygulamaları kullanılarak oluşturulan sistemle, Ünye Belediyesinin hizmetleri web üzerinden vatandaşlara ve belediye çalışanlarının kullanımına sunuldu.
 • Page:
  2015.10.23 Altınordu Belediyesi’nde Kent Bilgi Sistemi Kullanımda — Altınordu Belediyesi Kent Bilgi Sistemi projesi kullanıma açıldı. Netcad KEOS (Kent Otomasyon Sistemi) uygulamaları kullanılarak oluşturulan sistemle, belediyenin fen işleri, park bahçeler faaliyetleri bilgisayar ortamında yürütülebilir hale getirilirken, aynı zamanda Tapu Kadastro servislerinde online sorgulama da mümkün hale geldi.
 • Page:
  2015.10.21 Geleceğin Mühendisleri Netcad ile Buluşuyor — 25 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, birikimlerini ve geliştirilen mühendislik çözümlerindeki son gelişmeleri genç mühendis adaylarına aktarmayı sürdürüyor.

  Yazılım teknolojisinin ve çözümlerinin eğitimle yaygınlaştırılmasını kurum politikası olarak benimseyen Netcad Yazılım, bu kapsamda Türkiye'de pek çok üniversitede etkinlikler düzenliyor.

 • Page:
  2015.10.15 Netcad Etiyopya İşbirliği Toplantıları — Netcad, ülke içinde kamu, yerel yönetimler ve özel sektörde geliştirdiği başarılı proje örneklerinden edindiği deneyim ve uzmanlığı yurtdışına aktarmaya devam ediyor. Bu amaçla, iş geliştirme faaliyetleri kapsamında 14 Ekim 2015 tarihinde Etiyopya heyetini ağırlayan Netcad, yazılım geliştirme alanındaki yeteneklerini ve çözümlerini tanıttı.
 • Page:
  2015.10.07 Netcad, TAKBİS ve MEGSİS Servislerine Anında Erişim İçin Geliştirdiği Çözümünü Tanıttı — Netcad, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün (TKGM) “Tapu” ve “Kadastro” verilerini yayınladığı TAKBİS ve MEGSİS servislerine erişimi çok kolay ve pratik hale getiren çözümü Netcad/Tapu ve KEOS.Tapu’yu düzenlediği çalıştayla kullanıcılarına tanıttı.  06 Ekim 2015 tarihinde JW Marriott Hotel’de gerçekleşen etkinliğe kamu kurumları, belediyeler ve özel sektör'den 120'den fazla kişi katıldı.
 • Page:
  2015.09.03 Netcad, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde — Coğrafi Bilgi Sistemi ve mühendislik alanlarında geliştirdiği uygulamalarıyla hemen her sektördeki çözümlerini ülke genelinde verdiği eğitimler ve seminerlerle yaygınlaştıran Netcad, mühendisliğin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor. Netcad son olarak 3 Eylül 2015 tarihinde İTÜ Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsündeydi.
 • Page:
  2015.09.02 Netcad İran Tarbiat Modares Üniversitesi’ni Ağırladı — İran Tarbiat Modares Üniversitesi’nden bir heyet 2 Eylül 2015 günü Netcad Yazılım firmasını ziyaret etti.
 • Page:
  2015.07.10 Netcad Çözümleri Çalıştayı Mersin’de — Türkiye’nin en yaygın yazılımı Netcad, geliştirdiği çözümlerle Türkiye’nin dört bir yanını dolaşmaya devam ediyor. Son olarak Mersin Özel Sektör firmaları ile bir araya gelen Netcad, HKMO İl Temsilciliğinde uygulamaları anlattı.
 • Page:
  2015.06.17 Netcad ‘Dünya İnsani Yardım Zirvesi”nde — 2016 Dünya İnsani Zirvesi’nin hazırlık toplantısı “Türkiye İş Müzakereleri” İstanbul’da gerçekleştirildi. Afet Bilgi Sistemleri çözümleriyle zirvede yer alan Netcad, uygulamalarını anlattı.
 • Page:
  2015.06.12 Mardin'de Netcad Orman Kadastro Uygulaması Eğitimleri — Orman Genel Müdürlüğü Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Başkanlığı’nca Mardin’de düzenlenen ‘’Orman Kadastrosunun Hukuki ve Teknik Konuları’’ semineri kapsamında; Netcad tarafından katılımcılara Orman Kadastro Bilgi Sistemi’nin (KADBİS), Netcad 7 GIS, Netgis Server ve Enterprise eğitimleri verildi. Netcad Projeler Müdürlüğü teknik uzmanları tarafından 9-12 Haziran tarihlerinde verilen eğitimde Genel Müdürlük ve Orman Bölge Müdürlüğü çalışanlarına uygulamalarla ilgili detaylı bilgiler aktarıldı.
 • Page:
  2015.06.11 Netcad Çözümleri Ulusal Biyosistem Kongresi'nde — Doğal (arazi-su) kaynakların etkin ve sürdürülebilir bir biçimde planlanıp, kullanılmasına yönelik uygulamalar geliştiren Netcad,  arazi üzerindeki taşkın risk faktörlerini önceden hesaplayan, havza ve taşkın modellemeleri gerçekleştirebilen uygulaması Nethydro’yu 1.Ulusal Biyosistem Mühendisliği Kongresinde anlattı.
 • Page:
  2015.06.10. TEIAŞ Süper Göz Eğitimleri Tamamlandı — TEİAŞ – Türkiye Enerji İletim AŞ. için geliştirilen ‘’Elektrik İletim Hatlarının Helikopterlerle Denetlenmesi’’ projesi kapsamında kullanılan ‘’SüperGöz’’ Netcad uygulama eğitimleri TEİAŞ Adapazarı eğitim tesislerinde tamamlandı. Bölge müdürlüklerinden teknik uzmanlar katıldığı eğitimde, Merkezi Coğrafi Bilgi Sistemi (Süper Göz) uygulamasına ilişkin detaylı bilgiler verildi.
 • Page:
  2015.06.09 Ankara Su ve Kanalizasyon idaresi Genel Müdürlüğü Netcad Eğitimleri Tamamlandı — Çeyrek asırdır geliştirdiği teknolojiler ve hemen her alana uygun çözümleriyle Türkiye’nin Yazılımı olan Netcad, bilgi birikimini kamu kurumları ve özel sektör firmaları ile paylaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda 26 Mayıs - 9 Haziran 2015 tarihlerinde Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne eğitim veren Netcad, uygulama ve çözümlerini kullanıcılarına düzenli eğitimler yoluyla aktarıyor.
 • Page:
  2015.06.04 Mardin Belediyesi Netcad Çözümleri ile Tanıştı — Türkiye’nin en yaygın yazılımı Netcad, Belediyeler ve Kamu Kurumları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Mardin Belediyesi’ni ziyaret eden Netcad, hem gelişmiş teknolojisini anlattı hem de en yeni kent uygulamalarını tanıttı.
 • Page:
  2015.06.03 Bölge Vaziyet Planları Netcad ile Güncelleniyor — Kurulduğu tarihten bu yana kamu ve özel sektörde yaygın olarak kullanılan yazılım uygulamaları geliştiren Netcad, İznik DSİ tesislerinde Bölge Vaziyet Planı Yönetim Sistemi’ni sundu.Teknolojik çözümleriyle Türkiye pazarının %85’lik payını elinde tutarak hemen her alanda uygulamalar geliştiren Netcad, 3 Haziran 2015 tarihinde DSİ için geliştirmiş olduğu “Bölge Vaziyet Planı Yönetim Sistemi” uygulamasına yönelik bilgiler aktardı.
 • Page:
  2015.05.28 Kamulaştırma Projelerinin En Güçlü Çözümü - Netkamu — Ülkemizde yapılan kamulaştırma projelerinin çok büyük bir kısmında imzası bulunan Netcad, kamulaştırma çözümlerindeki son yenilikleri, sektörün önemli temsilcileriyle paylaştı. 28 Mayıs 2015 tarihinde JW Marriott Hotel’de gerçekleşen Kamulaştırma Çözümleri Çalıştay’ına başta DSİ, Karayolları, İller Bankası, TEİAŞ, TANAP olmak üzere ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra çok sayıda özel sektör firması da katıldı.
 • Page:
  2015.05.21 Netcad, FIG Çalışma Haftasında Konumsal Veri Uygulamalarında Entegrasyonunun Önemini Anlattı — Dünyadaki haritacıları bir araya getiren FIG Çalışma Haftası 17-21 Mayıs 2015 tarihlerinde Bulgaristan’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından Netcad, “ Konumsal Veri Uygulamalarında Entegrasyonun Önemi’ne ilişkin yaptığı sunumuyla etkinliğin ilgi odağı oldu.
 • Page:
  2015.05.16 Netcad, Minex Fuarı’nda Madencilik Sektörüyle Bir Araya Geldi — İzmir, 14—15 Mayıs 2015 tarihlerinde madencilik sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Minex-6. Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı’na ev sahipliği yaptı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortaklarını haline getirdiği ürünü Netpro/Mine ile iki gün boyunca ziyaretçilerle bir araya geldi.
 • Page:
  2015.05.14 Netcad Ulusal Coğrafi Bilgi Sisteminin Yeni Düzeniyle Uyumlu Çözümlerini Sektörle Paylaştı — Altyapısı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemi’nin Kurulması ve Uygulanması Yönetmeliği’nin yürürlüğe girmesiyle birlikte sektör uygulamaları da değişikliğe uğradı. Netcad, hem yeni yönetmelikle uyumlu uygulamalarını anlatmak hem de yeni düzende kamunun yol haritası üzerine konuşmak amacıyla 14 Mayıs’ta Ankara’da sektör temsilcileri ile bir araya geldi.
 • Page:
  2015.05.09 Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu Netigma Gaziantep Şirketleri’ne Tanıtıldı — NETIGMA Uygulama Geliştirme Platformu'nu, Belediyeler, Özel Sektör ve Kamu kurumlarında tanıtmaya devam ediyor. 9 Mayıs 2015 tarihinde Gaziantep’e giden Netcad, Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan firmalarla bir araya geldi.
 • Page:
  2015.05.08 Netcad, İsviçre Ekonomi Bakanını ve İş Adamlarını Ağırladı — İsviçre Ekonomi Bakanı Philippe Leuba ve beraberindeki heyet 8 Mayıs 2015, Cuma günü Netcad’i ziyaret etti.
 • Page:
  2015.05.04 Netcad Afete Yönelik Çözümleriyle AFAD - Japonya MLIT Etkinliğinde — Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile Japonya Arazi, Altyapı, Ulaştırma ve Turizm Bakanlığı (MLIT) tarafından düzenlenen "3. Afet Yönetiminde İşbirliği Çalıştayı", 4 Mayıs 2015 Pazartesi günü Ankara Hilton Otel'de gerçekleştirildi. Yoğun katılımla gerçekleşen etkinlikte Netcad Analist ürünü ile afete yönelik çözümlerini anlattı.
 • Page:
  2015.04.24 Netcad Uluslararası Projeleri Dünya Kadastro Zirvesi'nde — Dünya'nın 60 ülkesinden gelen uzman, bürokrat ve akademisyenlerin buluştuğu Dünya Kadastro Zirvesi 20-24 Nisan 2015 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Etkinlik boyunca; %100 Türk mühendisliği ve sermayesi ile geliştirdiği 30’a yakın mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) uygulamasını tanıtan Netcad, geliştirdiği uluslararası projeleri katılımcılara tanıttı.
 • Page:
  2015.04.21 Su Kaynakları Yönetimi İçin Yerli Yazılım Teknolojileri En değerli kaynaklardan biri olan suyun yönetimi için %100 Türk Sermaye ve mühendisliği ile geliştirilen Netcad yazılımları 21 Nisan 2015 tarihinde JW Marriott Hotel’de gerçekleştirilen Su Kaynakları Yönetimi Çalıştay’ında değerlendirildi. 
 • Page:
  2015.04.17 Netcad Türkiye Uluslararası Madencilik Kongresi'nde — TMMOB Maden Mühendisleri Odası`nca, 1969 yılından beri her iki yılda bir düzenlenmekte olan Türkiye Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi`nin (IMCET 2015) yirmi dördüncüsü 14-17 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya WOW Kremlin Palace Otel`de gerçekleşti. Netcad, etkinlik alanında yer alan standında uzun yıllardır geliştirmeyi sürdürdüğü madencilik uygulaması Netpro/Mine'ı tanıtmanın yanısıra Türkiye'nin ilk yerli madencilik yazılımının yeni özelliklerini de katılımcılarla paylaştı.
 • Page:
  2015.04.16 Netcad Belediye Çözümleri Hatay’da — Hatay Belediyeleri, Netcad tarafından geliştirilen en yeni kent uygulamalarını tanımak için 16 Nisan 2015 tarihinde Savon Hotel’de bir araya geldi. Türkiye’nin yaklaşık 600 belediyesinde kullanılan kent otomasyon ve altyapı uygulamalarını geliştiren Netcad’in ev sahipliğinde yapılan çalıştay’da belediyeler için geliştirilen yazılım teknolojileri ve örnek projeler ele alındı. Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin geniş katılımıyla gerçekleşen etkinlikte katılımcılara Netcad’in geliştirdiği belediye uygulamaları, örnek projeler üzerinden tanıtıldı.
 • Page:
  2015.04.14 Netcad Kampüs Eğitimleri Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde — Netcad Kampüs eğitimleri kapsamında Netcad GIS 7 ve Netsurf 7 eğitimleri Nisan ayının ilk haftasında Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde gerçekleştirildi. İnşaat Mühendisliği bölümü öğrencilerine yönelik eğitim, bölüm öğrencilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.
 • Page:
  2015.04.06 Beykoz Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Projesi Tanıtıldı — Netcad, Beykoz Belediyesi’nde Kent bilgi sistemi  projesi kapsamında Takbis Entegrasyonu, Web Tabanlı İmar Durumu, Kent Rehberi, 360 Derece Ölçekli Panoramik Görüntü çekimi çalışmalarını tamamladı. Kent Bilgi Sistemi Projesinin tanıtım toplantısı, ilgili birim müdürleri ve belediye personeli katılımıyla gerçekleşti.
 • Page:
  2015.03.31 15. Harita Teknik ve Bilimsel Kurultayı’na Etkin Netcad Katılımı — Ülkemizin en yaygın kullanılan, harita ve kadastro uygulamasını geliştiren Netcad, 15. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı’nın en etkin katılımcısı oldu. HKMO (Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası) tarafından 25-28 Mart 2015 tarihleri arasında ATO Kongre ve Sergi Sarayı Congresium’da gerçekleştirilen etkinlikte Netcad,  Ölçme Teknolojileri ve Yazılım Fuarı alanındaki standıyla ve sunduğu çok sayıda bildirisiyle yer aldı.
 • Page:
  2015.03.20 Şehir ve Bölge Plancılar Netcad Etkinliğinde Bir Araya Geldi — 2014 yılında yaşam kalitesi yüksek, sağlıklı ve güvenli çevreler oluşturmak amacıyla hazırlanan Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliği ile birlikte sektör uygulamaları da değişikliğe uğradı. Yeni düzeni yenilenen yazılımıyla karşılayan Netcad, hem uygulamalarını anlatmak hem de Planet ürününün son versiyonunu tanıtmak üzere 19 Mart’ta Ankara’da plancılarla bir araya geldi.
 • Page:
  2015.03.19 Netcad I 2014 Mekansal Planlama Yönetmeliği Kapsamında Planlama Uygulamaları Çalıştayı — Netcad'in 2014 Yılı Mekansal Planlar Yapım Yönetmeliğine uyumlu Netcad Planlama Çözümlerini  ele alacağı çalıştay 19 Mart 2015 Perşembe günü JW Marriott Hotel'de düzenlecektir. Tüm ilgililerin çalıştayımıza katılımınızdan memnuniyet duyarız. Etkinliğe kayıt olmak için lütfen  0312 265 05 10 - 114 nolu telefon numarasından veya seda.sirman@netcad.com.tr adresinden Seda SIRMAN'a ulaşınız.
 • Page:
  2015.03.17 Ümraniye Netcad ile 360 Derece Görüntüleniyor — Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Ümraniye Belediyesi ile Kent Bilgi Sistemi Projesini sürdüren Netcad, kentin 360 derece çekilen görüntülerinin internet sitesi üzerinden yayınlanmasını sağladı.
 • Page:
  2015.03.17 Netcad, Ethio-Turkish Business Forumu’na Katıldı — Türkiye’nin önde gelen teknoparklarından Bilkent CYBERPARK’ın Etiyopya’da 9 -10 Mart 2015 tarihlerinde gerçekleştirdiği Ethio-Turkish Business Forum “ICT and Defense”, etkinliğine katılan Netcad Yazılım, uygulama ve çözümlerini tanıttı. Açılışını T.C. Ekonomi Bakanlığı Addis Ababa Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Zülfikar Kılıç, Etiyopya Sektörler Birliği (ECSA) Başkanı GebreHiwot G. Egziabher, BTK Başkanı Tayfun Acarer ve Etiyopya Bilgi Teknolojileri ve İletişim Bakanı Peter Gatkuoth Gey’in yaptığı İş Forumu’nda Netcad’i Kurumsal Temsilci Dr. Emin BANK temsil etti.
 • Page:
  2015.03.16 Madencilik Sektörü Yerli Yazılımla Uzmanlaşıyor — Madencilik sektörüne yönelik geliştirilen uygulamalar ile teknolojinin doğru kullanımının önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen “Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı” 11 Mart 2015 tarihinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Teknolojinin madencilik sektörünün geleceğine nasıl yön vereceğini konu alan çalıştay yoğun ilgi gördü.
 • Page:
  2015.03.11 Netcad Madencilik Uygulamaları İstanbul Çalıştayı — Madencilik uygulamalarının her yönüyle ele alınacağı "Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı" 11 Mart 2015 Çarşamba günü gerçekleştirilecektir. Çalıştay ilgili tüm kurumlara açıktır.
 • Page:
  2015.03.10 Mühendisliğin Geleceği Netleşiyor — Coğrafi Bilgi Sistemi ve mühendislik alanında geliştirdiği uygulamalarla hemen hemen her sektördeki çözümlerini ülke genelinde verdiği eğitimler ve seminerlerle yaygınlaştıran Netcad, mühendisliğin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor. Mersin, Isparta, Trabzon’daki üniversitelerin ardından 5 Mart 2015 tarihinde Sakarya Üniversitesi’ne konuk olan Netcad, genç mühendis adayları ile çözümlerini paylaştı.
 • Page:
  2015.03.08 Netcad Orman Amenajman ve Rehabilitasyon Uygulamalarını Artvin Çoruh Üniversitesi’nde Anlattı. — Netcad Orman Amenajman ve Rehabilitasyon Uygulamaları Sunumu Artvin Çoruh Üniversitesinde gerçekleştirildi.
 • Page:
  2015.03.06. T-Bank’ta Taşınmaz İpotek İşlemleri Çok Hızlı — Turkland Bank A.Ş. (T-Bank)  taşınmaz ipotek işlemlerinin hızlandırılması için Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile bir protokol imzalayarak Tapu ve Kadastro Bilgi Sisteminde (TAKBİS) kayıtlı bulunan ilgili tapu ve kadastro bilgilerine erişimini online hale getiren ilk özel banka oldu.
 • Page:
  2015.03.04. Geleceğin Mühendisleri Yerli Yazılımla Destekleniyor — Yazılım teknolojisini ve geliştirdiği çözümleri eğitim ve seminerlerle yaygınlaştırmayı kurum politikası olarak benimseyen Netcad, bu kapsamda Türkiye'deki pek çok üniversitede etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Mersin ve Trabzon ile start verdiği 2015 yılı üniversite etkinliklerine Isparta ile devam eden Netcad, 3 Mart’ta Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nin konuğuydu.
 • Page:
  2015.03.04. Beşiktaş Belediyesi Olası Afetlere Teknoloji İle Hazırlanıyor — Geçtiğimiz yıl KEOS e-İmar uygulamasıyla tüm plan ve kadastro verilerini coğrafi bilgi sistemiyle web ortamına taşıyan Beşiktaş Belediyesi bir yeniliğe daha imza atarak Afet ve Kent Bilgi Sistemlerini de hizmete açtı.
 • Page:
  2015.03.04. 360 Derece Bakırköy — İstanbul Bakırköy Belediyesi kent bilgi sistemine yeni özellikler eklenerek vatandaşın hizmetine sunuldu. Bakırköy artık web üzerinden sokak sokak 360 derece gezilebiliyor. Netcad KEOS 360 uygulaması için Bakırköy Belediyesi sınırları içerisinde yer alan tüm cadde ve sokaklar, 8 kameralı özel donanımlı bir araçla, 3 boyutlu panoramik çekimler yapılarak dijital ortama aktarıldı.
 • Page:
  2015.02.19 Netcad Çözümlerinin Kalitesi Bir Kez Daha Belgelendi — Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi çözümleri konusunda Türkiye'nin en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Netcad Yazılım AŞ., CMMI DEV 1.3 (Capability Maturity Model Integration) denetimini başarıyla tamamladı. Böylelikle Netcad, yazılım ve geliştirme faaliyetleri için CMMI belgesini 2018 yılına kadar yenilemiş oldu.
 • Page:
  2015.02.18 Maden Kazalarının Önlenmesinde Teknolojinin Önemi Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Anlatıldı — Ülkemizde son dönemde meydana gelen kazaların önlenmesi için yasal düzenlemelerin yanı sıra teknolojik ekipman ve uygulamaların kullanılması da gündemde. Teknolojinin maden tasarım ve işletmesinde kullanımıyla maden kazalarının nasıl önüne geçilebileceği, madenciliğimizin önemli bölgelerinden biri olan Karadeniz’de Madencilik Uygulamaları Çalıştay’ında ele alındı. Netcad tarafından 18 Şubat 2015 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünde gerçekleştirilen etkinlikte, konu ile ilgili kurum ve akademisyenler bir araya geldi.
 • Page:
  2015.02.06 Netcad, Akademik Bilişim Konferansı’nda Yeni Yazılım Geliştirme Vizyonunu Anlattı — Netcad, İnternet Teknolojileri Derneği tarafından gerçekleştirilen sektörün önemli organizasyonlarından Akademik Bilişim Konferansı’na katıldı. Bu yıl 17.si gerçekleştirilen ve her sene bir başka şehirde düzenlenen etkinlik, 4-6 Şubat 2015 tarihleri arasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde organize edildi.
 • Page:
  2015.02.02. Türkiye’nin En Yaygın Mühendislik Çözümü ‘’Yedilendi’’ — Ülkemizin en yaygın kullanılan mühendislik çözümü Netcad GIS 7. versiyonuyla kullanıcıların beğenisine sunuldu. Netcad 7 kullanıcı dostu yeni özellikleriyle, GIS dünyasına pek çok kolaylık getirecek.
 • Page:
  2015.01.23. Mühendislik Eğitimine Yerli Yazılımla Destek — 25 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad birikimlerini ve geliştirilen mühendislik çözümlerindeki son gelişmeleri genç mühendis adaylarına aktarmayı sürdürüyor.

  Yazılım teknolojisini ve geliştirdiği çözümleri eğitimle yaygınlaştırılmasını kurum politikası olarak belirleyen Netcad Yazılım, bu kapsamda Türkiye'deki pek çok üniversitede etkinlikler düzenliyor.

 • Page:
  2015.01.13 Kozan Belediyesi'nin Netcad 360 ile Görüntülenmesi Tamamlandı — Kozan Belediyesi, Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, Taşınmaz Kültür Varlıklarının Turizme Kazandırılması Projesi kapsamında Netcad ile çözüm ortaklığına başladı. Projeyle kentin 360 derece çekilen görüntülerinin internet sitesi üzerinden yayınlanması hedefleniyor.
 • Page:
  2014.12.26 Netcad, Dünya CBS Günü Etkinliği’nde — TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Dünya CBS Günü Etkinliği “Yeni Teknolojiler ile Gelişen CBS Vizyonu” teması ile 26 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşti. 50'nin üzerinde mühendis, akademisyen ve özel sektör temsilcisinin katıldığı etkinlikte, firmamızı, Kurumsal Temsilci Dr.Emin BANK temsil etti.
 • Page:
  2014.12.11 Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı Düzenlendi — Ülkemizde son dönemde meydana gelen acı maden kazalarının ardından yapılan kanun değişiklikleri çerçevesinde, teknolojinin Madencilik Sektörü’nde etkin olarak kullanımı yoğun bir şekilde gündeme gelmektedir.

  Teknolojinin tüm madenlerde kullanımının gerekliliğinin ve metotlarının tartışıldığı Madencilik Uygulamaları Çalıştayı ilgili özel sektör, kamu kuruluşları ve akademisyenlerin katılımıyla 11 Aralık 2014 tarihinde JW Marriott Hotel’de gerçekleştirildi.

 • Page:
  2014.12.11 Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı — Tüm Maden sektörü firmaları ve ilgili kamu kurumlarının davetli olduğu Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı, JW Marriott Hotel'de gerçekleşecek.Etkinlik katılımınızı 312.265 05 10 /113 Nolu telefondan Seda SIRMAN'a bildirmenizi rica ederiz.
 • Page:
  2014.12.01 Küçükçekmece Afet Bilgi Sistemi Projesi Netcad’le Hayata Geçirildi — Jeolojik yapısı ve iklim özellikleri nedeniyle doğal afetlerin sık yaşandığı ülkemizde, son yıllarda afetlere karşı önlem alma ve bu konuda bilinçlenme oldukça önem taşımaktadır.Olası bir deprem ve benzeri afetlere hazırlıklı olmaya çalışan Küçükçekmece Belediyesi de bu kapsamda Netcad ile Afet Bilgi Sistemi Projesi geliştirmektedir. Proje kapsamında belediye, sahadan elde ettiği ve kendi verilerini harmanlayarak Netcad Afet Bilgi Sistemi ile entegre hale getirmiştir. Afet Bilgi Sistemi Projesi ile belediyenin, afet öncesi ve sonrası verilerinin yeterliliğinin takip edilmesi amaçlanmaktadır.
 • Page:
  2014.11.17 Eyüp Halkı E-imarla Tanıştı — Kadastro ve plan verilerini masaüstü Netcad yazılımlarıyla güncelleyen Eyüp Belediyesi son olarak vatandaşa açık E-İmar uygulamasını web sayfası üzerinden hizmete açtı. 
 • Page:
  2014.11.07 Netcad Datatime Çözüm Ortaklığı — Netcad ve Datatime arasında NETIGMA DEVELOPER ürününe ilişkin  lisans anlaşması imzalandı. 
 • Page:
  2014.11.06 NETIGMA Yerel Yönetimlere Anlatıldı — Netcad, NETIGMA Uygulama Geliştirme Platformu'nu, Belediyeler, Özel Sektör ve Kamu kurumlarında tanıtmaya devam ediyor.
 • Page:
  2014.11.06 Netcad KAZI PLANI Çözümünü Tanıttı — Netcad Kazı Planı çözümünü, düzenlediği bir Çalıştayla tanıttı. 6 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılara ürünün özellikleri uygulamalı olarak proje örnekleri üzerinden aktarıldı.
 • Page:
  2014.10.30 Netcad, Her Ölçekteki Kazı/Dolgu Işlerinin ve Tasarımlarının Yapılabildiği Çözümü, KAZI PLANI'nı Tanıtıyor — Kazı işi ile uğraşan tüm özel sektör firmaları, yerel yönetimler ve kamu kurumlarının ilgili bölümlerinin davetli olduğu Netcad Kazı Planı Çalıştayı, Bilkent Cyberpark Konferans Salonu'nda 06 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecektir.Etkinlik ilgili tüm katılımcılara açıktır.
 • Page:
  2014.10.28 Doğal Afet Risklerinin Değerlendirilmesi için Geliştirilen Analist Malezya’da Tanıtıldı — Netcad, 14-15 Ekim 2014 tarihlerinde Universiti Putra Malaysia ve Royal Institution of Surveyors Malaysia tarafından ortak olarak Kuala Lumpur'da gerçekleştirilen "International Symposium & Exhibition on Geoinformation 2014” etkinliğinde yer aldı. Etkinliğin akademik açılış konuşması ’’Doğal Afetlerin Değerlendirme Yöntemleri ve Haritalama Tekniklerindeki Son Gelişmeler’’ başlığıyla Netcad Akademik danışmanı Prof. Dr. Candan GÖKÇEOĞLU tarafından yapıldı.
 • Page:
  2014.10.17 Bakırköy Belediyesi Netcad’le Kent Bilgi Sistemi İle Tanıştı — Modern kentlerin olmazsa olmaz bileşenlerinden biri halini alan Kent Bilgi Sistemleri, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmaktadır.

  Netcad, belediye çalışmalarını düzenli hale getirmek için Bakırköy Belediyesi Kent Bilgi Sistemini oluşturmaya başladı.  Netcad Yazılım Projeler Birimi tarafından hazırlanan Bakırköy Belediyesi Kent Bilgi Sistemi ile coğrafi bilgi sistemi altlığına uyumlu hale getirilen vektörel veriler masaüstü ve web uygulamalarında kullanılabilecek.

 • Page:
  2014.10.09 ISPRS Etkinliğinde Netcad Analist Tanıtıldı Netcad, uzaktan algılama,  fotogrametri  konularında dünyanın en büyük Sivil Toplum örgütü olan ISPRS (International Society of Photogrammetry and Remote Sensing) tarafından düzenlenen  ISPRS 7.Teknik Komisyon Sempozyumu'nun sponsorları arasında yer aldı.
 • Page:
  2014.09.26 Of Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) Destekli Numarataj Çalışmaları Tamamlandı — Of Belediyesi bünyesinde yürütülen Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) destekli Numarataj çalışmaları tamamlandı. Netcad ile hayata geçen uygulama sayesinde belediye sınırları içindeki mahalle, yol, parsel, yapı, kapı ve bağımsız bölümlerin Ulusal Adres Veri Tabanına entegrasyonu sağlanmış oldu. Bir sonraki aşama olan Mekansal Adres Kayıt Sistemine entegrasyon konusunda çalışmalar ise devam etmekte.
 • Page:
  2014.09.26 NETCAD, Ankara Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (ASKİ) Taşınmaz Bilgi Sistemi Çalışmalarını Tamamladı — Ankara Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (ASKİ) bünyesinde yürütülen Taşınmaz Bilgi Sistemi (TBS) çalışmaları tamamlandı. Netcad ile hayata geçen uygulama sayesinde kuruma ait taşınmazların Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) ile entegre olabilmeleri sağlandı. Böylece ASKİ kendisine ait taşınmazları veri tabanı üzerinden güncellenme, alım-satım, kiralama, işgaliye, tahsis gibi takiplerini yapabilme ve icmal cetvelleri ile taşınmaz bilgi formlarının çıktılarını hızlı ve güvenilir şekilde yeni yönetmeliğe göre alabilme imkanınna kavuşmuş oldu.
 • Page:
  2014.09.26 Netcad Yahşihan Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi Destekli Numarataj Çalışmalarını Tamamladı — Yahşihan Belediyesi bünyesinde yürütülen Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) destekli Numarataj çalışmaları tamamlandı. Netcad ile hayata geçen uygulama sayesinde belediye sınırları içindeki mahalle, yol, parsel, yapı, kapı ve bağımsız bölümlerin Ulusal Adres Veri Tabanına entegrasyonu sağlanmış oldu. Bir sonraki aşama olan Mekansal Adres Kayıt Sistemine entegrasyon konusunda çalışmalar ise devam etmekte.
 • Page:
  2014.09.26 Küçükkuyu Cittaslow 'Sakin Şehir' Altyapısının Oluşturulması Projesi Netcad Tarafından Tamamlandı — Küçükkuyu Cittaslow Altyapısının Oluşturulması Projesi” Netcad tarafından tamamlandı. Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın desteklediği projede, Netcad’in kurduğu teknolojik yapıyla kente ilişkin en sağlıklı verilere en hızlı şekilde ulaşılması sağlanıyor. 
 • Page:
  2014.09.26 Aksaray Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) Destekli Numarataj Çalışmaları Tamamlandı — Aksaray Belediyesi bünyesinde yürütülen Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) destekli Numarataj çalışmaları tamamlandı. Netcad ile hayata geçen uygulama sayesinde, belediye sınırları içindeki mahalle, yol, parsel, yapı, kapı ve bağımsız bölümlerin Ulusal Adres Veri Tabanına entegrasyonu sağlanmış oldu.
 • Page:
  2014.09.26 Adana Büyükşehir Belediyesi Kent Otomasyonunu NETCAD ile Sağlıyor. — Netcad, Adana Büyükşehir Belediyesi Kent Otomasyonu Projesi kapsamında Taşınmaz Bilgi Sistemi (TBS) ve pilot proje olarak Akkapı Asri Mezarlığı Mezarlık Bilgi Sistemi (MEBIS) uygulaması çalışmalarını tamamladı.
 • Page:
  2014.09.18 Netigma Çalıştayları Sürüyor — Netcad, web tabanlı yazılım geliştirme platformu NETIGMA'yı tanıtmayı sürdürüyor. Bu kapsamda 18 Eylül 2014 tarihinde, Kamu, Belediye ve Özel sektör temsilcilerinin katıldığı bir çalıştay düzenleyen Netcad, 25 yıllık tecrübesiyle, 200'den fazla projede kullanarak geliştirdiği platformun yeteneklerini katılımcılarına aktardı.
 • Page:
  2014.09.11 Netcad KÖYDES Projesini Tanıtıyor — Kırıkkale İl Özel İdaresi’nde yürütmekte olduğumuz KÖYDES projesi kapsamındaki bilgilendirme sunumu, 09.09.2014 tarihinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Atanur AYDIN ve Özel İdaresi bünyesindeki Mali Hizmetler, Plan Proje Yatırım ve İnşaat, İnsan Kaynakları ve Eğitim, Destek Hizmetleri, Encümen, Emlak ve İstimlak, Bilgi İşlem, Ruhsat ve Denetim, Basın ve Yayın Halkla İlişkiler, Yazı İşleri, İmar ve Kentsel İyileştirme, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlükleri müdürleri ve teknik personellerinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. 
 • Page:
  2014.09.09 Tescilli Taşınmaz Ulusal Envanter sistemi (TUES) Projesi Eğitimleri — Netcad'in Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ile birlikte yürütmekte olduğu Tescilli Taşınmaz Ulusal Envanter sistemi (TUES) Projesi kapsamında, bu yıl sonuna kadar 16 ilde yer alan 16  farklı Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurul Müdürlüğüne, Netcad 6 GIS, TUES Veri Güncelleme Aracı, GisARA, Nettarama, Gündem, Dosya Arşiv ve TUES uygulama eğitimleri verilmesi planlanıyor.
 • Page:
  2014.09.09 DSİ Bölge Vaziyet Planları NETCAD ile Hazırlanıyor — NETCAD, DSİ Genel Müdürlüğü Teknoloji Dairesi Başkanlığı tarafından, 8-12 Eylül 2014 tarihleri arasında DSİ 14. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü Orhantepe AR-GE ve Eğitim Tesisleri’nde yapılan ‘ Bilgi Teknolojileri Semineri’ ne katıldı. Netcad burada gerçekleştirdiği sunumda katılımcılara, DSİ için geliştirmiş olduğu “Bölge Vaziyet Planı Yönetim Sistemi” uygulamasına yönelik bilgiler aktardı.
 • Page:
  2014.09.04 Adana Büyükşehir Belediyesi’ne NETIGMA Eğitimi — Adana Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ikinci Netigma eğitimini 4 Eylül’de aldı. Yazılım Uzmanımız Görkem Öğüt tarafından gerçekleştirilen ve kurumda görevli yazılım uzmanlarının katıldığı eğitimde NETIGMA ile uygulama geliştirme konusu, örnek uygulamalar üzerinden anlatıldı.
 • Page:
  2014.07.05 Azerbaycan Netcad Semineri — Netcad, uluslararası pazarlara açılma stratejisi doğrultusunda etkinliklerini sürdürüyor. Coğrafi Bilgi Sistemi ve Mühendislik çözümleri konusundaki uzmanlığını uluslararası düzeye taşıyan Netcad, 2010 yılından beri özellikle Azerbaycan ve diğer bölge ülkelerinde etkin faaliyetlerde bulunuyor.
 • Page:
  2014.06.28 Netcad Farklı Ülkelerden Jeodezi Öğrencileri ile Bir Araya Geldi. — Netcad, Uluslararası Jeodezi Öğrencileri Topluluğu tarafından gerçekleştirilen Uluslararası Jeodezi Öğrencileri Toplantısı’na katıldı. 28 ülkeden 80 üniversitenin jeodezi öğrencilerinin oluşturduğu topluluğun, her yıl farklı bir ülkede düzenlediği etkinlik, bu yıl 25-30 Haziran 2014 tarihleri arasında İTÜ Ayazağa Kampüsü’nde gerçekleşti.
Showing first 200 of 216 results

 

 

 

 • No labels
Page: 2013.03.05 Bayraklı Belediyesi KEOS Uygulaması Page: 2013.12.10 OGM Sempozyumu'nda Tek Stant : NETCAD Page: 2013.12.10 Netcad Irak’ta Ses Getirdi Page: 2013.12.11 Adıyaman Netcad ile Afete Daha Hazırlıklı Page: 2013.12.14 Esenler Kent Bilgi Sistemi Büyük İlgi Uyandırdı Page: 2013.12.17 Türkiye Jeoloji Veri Standartları Belirleniyor Page: 2013.12.24 Kazan'daki Çocukların Oyuncak İhtiyacı NETCAD'den Page: 2013.12.25 Çanakkale Afet Bilgi Sistemi Tanıtıldı Page: 2014.02.04 Gençlik ve Spor Bakanı'nın Katılımıyla Türkiye Spor Bilgi Bankası Projesi Eğitimlerine Başlandı Page: 2014.03.05 Beşiktaş Belediyesi E-Imar Uygulaması Page: 2014.03.05 Netigma Çalıştayı Page: 2014.03.24 Sakarya Erenler Belediyesi 360 Uygulaması Page: 2014.05.14 Soma Madencilerimiz İçin Başsağlığı Page: 2014.05.15 Netigma Kamu Çalıştayı Page: 2014.05.22 Doğal Afet Risklerini Azaltacak 'Ileri Düzey Mekansal Analiz Yaklaşımı' Page: 2014.06.04 Netcad, Nijerya Ulusal Politika ve Stratejik Çalışmalar Enstitüsü (NIPPS) Heyetini Ağırladı Page: 2014.06.26 Netcad, Arazi Toplulaştırma ve Hidroloji Çalıştayı Page: 2014.06.28 Netcad Farklı Ülkelerden Jeodezi Öğrencileri ile Bir Araya Geldi. Page: 2014.07.05 Azerbaycan Netcad Semineri Page: 2014.09.04 Adana Büyükşehir Belediyesi’ne NETIGMA Eğitimi Page: 2014.09.09 DSİ Bölge Vaziyet Planları NETCAD ile Hazırlanıyor Page: 2014.09.09 Tescilli Taşınmaz Ulusal Envanter sistemi (TUES) Projesi Eğitimleri Page: 2014.09.11 Netcad KÖYDES Projesini Tanıtıyor Page: 2014.09.18 Netigma Çalıştayları Sürüyor Page: 2014.09.26 Adana Büyükşehir Belediyesi Kent Otomasyonunu NETCAD ile Sağlıyor. Page: 2014.09.26 Aksaray Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) Destekli Numarataj Çalışmaları Tamamlandı Page: 2014.09.26 Küçükkuyu Cittaslow 'Sakin Şehir' Altyapısının Oluşturulması Projesi Netcad Tarafından Tamamlandı Page: 2014.09.26 NETCAD, Ankara Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (ASKİ) Taşınmaz Bilgi Sistemi Çalışmalarını Tamamladı Page: 2014.09.26 Netcad Yahşihan Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi Destekli Numarataj Çalışmalarını Tamamladı Page: 2014.09.26 Of Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) Destekli Numarataj Çalışmaları Tamamlandı Page: 2014.10.09 ISPRS Etkinliğinde Netcad Analist Tanıtıldı Page: 2014.10.17 Bakırköy Belediyesi Netcad’le Kent Bilgi Sistemi İle Tanıştı Page: 2014.10.18 Beşiktaş Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Projesi Netcad’le Gerçekleşiyor Page: 2014.10.18 Ergene Belediyesi Netcad’le Kent Bilgi Sistemine Geçiyor Page: 2014.10.19 Gelibolu Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Ve E-İmar Projesi Page: 2014.10.20 Bandırma Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Projesi Page: 2014.10.23 Netcad, Iran - Türkiye Yatırım Fırsatları Konferansına Katıldı Page: 2014.10.28 Doğal Afet Risklerinin Değerlendirilmesi için Geliştirilen Analist Malezya’da Tanıtıldı Page: 2014.10.30 Netcad, Her Ölçekteki Kazı/Dolgu Işlerinin ve Tasarımlarının Yapılabildiği Çözümü, KAZI PLANI'nı Tanıtıyor Page: 2014.11.06 Netcad KAZI PLANI Çözümünü Tanıttı Page: 2014.11.06 NETIGMA Yerel Yönetimlere Anlatıldı Page: 2014.11.07 Netcad Datatime Çözüm Ortaklığı Page: 2014.11.17 Eyüp Halkı E-imarla Tanıştı Page: 2014.12.01 Küçükçekmece Afet Bilgi Sistemi Projesi Netcad’le Hayata Geçirildi Page: 2014.12.11 Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı Page: 2014.12.11 Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı Düzenlendi Page: 2014.12.26 Netcad, Dünya CBS Günü Etkinliği’nde Page: 2015.01.13 Kozan Belediyesi'nin Netcad 360 ile Görüntülenmesi Tamamlandı Page: 2015.01.23. Mühendislik Eğitimine Yerli Yazılımla Destek Page: 2015.02.02. Türkiye’nin En Yaygın Mühendislik Çözümü ‘’Yedilendi’’ Page: 2015.02.06 Netcad, Akademik Bilişim Konferansı’nda Yeni Yazılım Geliştirme Vizyonunu Anlattı Page: 2015.02.18 Maden Kazalarının Önlenmesinde Teknolojinin Önemi Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Anlatıldı Page: 2015.02.19 Netcad Çözümlerinin Kalitesi Bir Kez Daha Belgelendi Page: 2015.03.04. 360 Derece Bakırköy Page: 2015.03.04. Beşiktaş Belediyesi Olası Afetlere Teknoloji İle Hazırlanıyor Page: 2015.03.04. Geleceğin Mühendisleri Yerli Yazılımla Destekleniyor Page: 2015.03.06. T-Bank’ta Taşınmaz İpotek İşlemleri Çok Hızlı Page: 2015.03.08 Netcad Orman Amenajman ve Rehabilitasyon Uygulamalarını Artvin Çoruh Üniversitesi’nde Anlattı. Page: 2015.03.10 Mühendisliğin Geleceği Netleşiyor Page: 2015.03.11 Netcad Madencilik Uygulamaları İstanbul Çalıştayı Page: 2015.03.16 Madencilik Sektörü Yerli Yazılımla Uzmanlaşıyor Page: 2015.03.17 Netcad, Ethio-Turkish Business Forumu’na Katıldı Page: 2015.03.17 Ümraniye Netcad ile 360 Derece Görüntüleniyor Page: 2015.03.19 Netcad I 2014 Mekansal Planlama Yönetmeliği Kapsamında Planlama Uygulamaları Çalıştayı Page: 2015.03.20 Şehir ve Bölge Plancılar Netcad Etkinliğinde Bir Araya Geldi Page: 2015.03.31 15. Harita Teknik ve Bilimsel Kurultayı’na Etkin Netcad Katılımı Page: 2015.04.06 Beykoz Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Projesi Tanıtıldı Page: 2015.04.14 Netcad Kampüs Eğitimleri Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde Page: 2015.04.16 Netcad Belediye Çözümleri Hatay’da Page: 2015.04.17 Netcad Türkiye Uluslararası Madencilik Kongresi'nde Page: 2015.04.21 Su Kaynakları Yönetimi İçin Yerli Yazılım Teknolojileri Page: 2015.04.24 Netcad Uluslararası Projeleri Dünya Kadastro Zirvesi'nde Page: 2015.05.04 Netcad Afete Yönelik Çözümleriyle AFAD - Japonya MLIT Etkinliğinde Page: 2015.05.08 Netcad, İsviçre Ekonomi Bakanını ve İş Adamlarını Ağırladı Page: 2015.05.09 Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu Netigma Gaziantep Şirketleri’ne Tanıtıldı Page: 2015.05.14 Netcad Ulusal Coğrafi Bilgi Sisteminin Yeni Düzeniyle Uyumlu Çözümlerini Sektörle Paylaştı Page: 2015.05.16 Netcad, Minex Fuarı’nda Madencilik Sektörüyle Bir Araya Geldi Page: 2015.05.21 Netcad, FIG Çalışma Haftasında Konumsal Veri Uygulamalarında Entegrasyonunun Önemini Anlattı Page: 2015.05.28 Kamulaştırma Projelerinin En Güçlü Çözümü - Netkamu Page: 2015.06.03 Bölge Vaziyet Planları Netcad ile Güncelleniyor Page: 2015.06.04 Mardin Belediyesi Netcad Çözümleri ile Tanıştı Page: 2015.06.09 Ankara Su ve Kanalizasyon idaresi Genel Müdürlüğü Netcad Eğitimleri Tamamlandı Page: 2015.06.10. TEIAŞ Süper Göz Eğitimleri Tamamlandı Page: 2015.06.11 Netcad Çözümleri Ulusal Biyosistem Kongresi'nde Page: 2015.06.12 Mardin'de Netcad Orman Kadastro Uygulaması Eğitimleri Page: 2015.06.17 Netcad ‘Dünya İnsani Yardım Zirvesi”nde Page: 2015.07.10 Netcad Çözümleri Çalıştayı Mersin’de Page: 2015.09.02 Netcad İran Tarbiat Modares Üniversitesi’ni Ağırladı Page: 2015.09.03 Netcad, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Page: 2015.10.07 Netcad, TAKBİS ve MEGSİS Servislerine Anında Erişim İçin Geliştirdiği Çözümünü Tanıttı Page: 2015.10.15 Netcad Etiyopya İşbirliği Toplantıları Page: 2015.10.21 Geleceğin Mühendisleri Netcad ile Buluşuyor Page: 2015.10.23 Altınordu Belediyesi’nde Kent Bilgi Sistemi Kullanımda Page: 2015.10.30 Ünye Kent Bilgi Sistemi Ile Hayat Kolaylaşıyor Page: 2015.11.04 Tues - Tescilli Kültür Varlıkları Taşınmaz Ulusal Envanter Sistemi Uygulama Eğitimleri Devam Ediyor Page: 2015.11.20 Netcad Dünya CBS Günü Zirvesi’nde Page: 2015.11.27 Maden Projelendirmelerinin Kalbinde Bilisim Teknolojileri Var Page: 2015.12.01 Çorum'un Köyleri Artık Bambaşka Page: 2015.12.04 Netcad, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde Page: 2015.12.07 Seferihisar Artık Bir Tık Uzaklıkta Page: 2015.12.14 Türksat Uydu ve Uzay Teknolojileri Gününe Netcad İmzası Page: 2015.12.21 Fethiye Belediyesi Yenilenmeye Doymuyor Page: 2015.12.24 Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Taşınmaz Bilgi Sistemi Page: 2015.12.29 Bursa Kesfedilmeye Hazır Page: 2015.12.30 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin CBS Altyapısı Netcad'e Emanet Page: 2016.01.18 Netcad Çözümleri Antalya'da Page: 2016.02.01 DSI Teknik Destekte Başarıya Netcad ile Koşuyor Page: 2016.02.01 Menderes Belediyesi Netcad ile Çığır Açıyor Page: 2016.02.09 Emlak Konut Dünyası Parmaklarınızın Ucunda Page: 2016.02.26 Bartın, Netcad ile Yaşanabilir Marka Şehir Oluyor Page: 2016.03.05 Türkiye Meraları Kayıt Altında Page: 2016.03.18 Netcad CeBIT 2016'da Yerini Aldı Page: 2016.03.24 ‘İnternetten Canlı Proje Eğitimleri’; Netcad Sektöründe İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor Page: 2016.03.22 Afyon Il Ozel Idaresi'nde Netcad Eğitimi Page: 2016.06.03 Yaşam Alanlarımız CBS ile Şekilleniyor Page: 2016.03.23 Netcad Genç Mühendislerle Buluşuyor Page: 2016.04.01 TUES Proje Eğitimleri Devam Ediyor Page: 2016.04.14 Niksar Belediyesi, Netcad ile Çığır Açıyor Page: 2016.04.15 Taşra ile Merkez Arasında Güçlü Bir Bağ Kuruluyor Page: 2016.04.22 Standart Plan Uretiminde Tek Isim Planet Page: 2016.05.01 MASKI, Hizmet Kalitesini Netcad ile Artırıyor Page: 2016.05.01 MERBIS 10. Yılını Kutluyor Page: 2016.05.07 Türkiye’nin Ilk Yerli Madencilik Yazılımı, 20. Kömür Kongresi’nde Page: 2016.05.17 Çanakkale Kepez Belediyesi, Vatandaşlarına Hizmette Sınır Tanımıyor Page: 2016.05.20 KADBIS Eğitimleri Akçakoca'da Gerçekleştirildi Page: 2016.05.23 Adıyaman Il Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Personeline Uygulamalı Netcad Eğitimi Page: 2016.05.25 Çukurova Üniversitesi’nin Genç Mühendisleri Meslek Hayatlarına Netcad Bilişim Teknolojileri ile Hazırlanıyorlar Page: 2016.05.27 Mekansal Planlama Netcad ile Hayat Buluyor Page: 2016.06.01 Batman Il Ozel Idaresi KOYDES Eğitimleri Tamamlandı Page: 2016.06.02 Selçuk Üniversitesi Bahar Dönemi Dersleri Netcad Teknolojileri İle Tamamlandı Page: 2016.06.04 Mühendisliğin Geleceği Netcad ile Netleşiyor Page: 2016.06.05 Torbalı Belediyesi KEOS Projesi Hayata Geçiyor Page: 2016.06.08 Natura 2000 Projesinin Türkiye Ayağında Netcad Imzası Page: 2016.06.17 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na Netcad Eğitimi Page: 2016.07.08 MASKI Hizmetiçi Eğitimlerine Netcad ile Devam Ediyor Page: 2016.07.12 NETPRO/Mine, Yeni Yönetmeliğe Hazır Page: 2016.08.16 Netcad, Türkiye’nin Ilk 500 Bilişim Firması Araştırmasında 35 Sıra Birden Yükseldi Page: 2016.08.22 Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Netcad Güçlerini Birleştirdi Page: 2016.08.25 Netcad Teknik Personel Alım Sınavı Duyurusu Page: 2016.09.02 Bitlis Il Özel Idaresi'ne KÖYDES Eğitimi Page: 2016.09.26 Atakum, KEOS ile Hizmet Kalitesini Yükseltiyor Page: 2016.09.30 Gelibolu Belediyesi Netcad ile Hizmette Sınır Tanımıyor Page: 2016.10.05 Netcad KÖYDES Eğitimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor Page: 2016.10.17 Netcad, Uluslararası Coğrafya Sempozyumu'nda Page: 2016.10.18 Bodrum Yeni Bilişim Projesi ile Nefes Alacak Page: 2016.10.25 Çukurova Üniversitesi’nde ‘NETPRO/Mine ile Madencilikte Proje Uygulamaları’ Çalıştayı Düzenlendi Page: 2016.10.25 Netcad MERBIS Eğitimleri Bu Kez de Antalya'da Page: 2016.10.27 Torbalı'da Imar Artık Cepte Page: 2016.11.01 Niksar Belediyesi KEOS ile Tanıştı Page: 2016.11.09 Netcad, Uluslararası Karadeniz Maden ve Tünelcilik Sempozyumu’nda Page: 2016.11.11 Büyükçekmece Belediyesi KEOS Projesi Hayata Geçti Page: 2016.11.21 TUES, Çanakkale Tarihi Alan Başkanlığı ile Daha da Büyüyor Page: 2016.11.23 Gelibolu, Parmaklarınızın Ucunda Page: 2016.11.23 Yusufeli Barajı Kamulaştırma Eğitimleri Verildi Page: 2016.11.28 Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi KEOS ile Tanıştı Page: 2016.11.29 Netcad, Maden Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Page: 2016.12.09 Türkiye Bilişim Derneği’nden Netcad’e Plaket Page: 2016.12.12 Netcad, Taxim Capital ile Büyümeye ve Yatırımlara Devam Ediyor… Page: 2016.12.21 MERBIS Projesi Netcad Tapu ile Buluştu Page: 2016.12.26 Netcad, Bilişim Profesyonelleri’ne Coğrafi Bilgi Sistemini Anlattı Page: 2016.12.28 Defne Belediyesi’nin KEOS Projesi Eğitimleri Tamamlandı Page: 2017.01.03 Türkiye’nin Ilk Yerinde Dönüşüm Projesi’ne Netcad Imzası Page: 2017.01.08 Antalya Büyükşehir Belediyesi de Netcad’i Tercih Etti Page: 2017.01.09 Atakum Belediyesi’nden Büyük Adım Page: 2017.01.15 Muş Belediyesinde 'Akıllı Belediyeciliğin' Altyapısı Oluşuyor Page: 2017.01.18 Türkiye’nin Spor Tesis Envanteri Ekranlarda Page: 2017.01.25 Türkiye Kömür Işletmeleri’nde Netpro/MINE Eğitimi Page: 2017.02.20 IMO Kocaeli’de Netcad Yol Projelendirme Kursu Page: 2017.02.16 Nilüfer Belediyesi Her Yönüyle Afete Hazır Page: 2017.02.27 TCDD- Netcad Iş Birliği Hızla Büyüyor Page: 2017.02.24 Kırşehir Il Özel Idaresi Gücünü Netcad ile Birleştirdi Page: 2017.03.01 Gelibolu Artık Mobil Page: 2017.03.03 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Taşınmazlarını Netcad ile Yönetiyor Page: 2017.03.06 ‘Netcad Yer Bilimleri Proje Uygulamaları Çalıştayı’ ODTÜ’de Page: 2017.03.10 Beşiktaş Belediyesi Kent Rehberi Uluslararası Arenada Page: 2017.03.10 Beşiktaş Belediye Başkanı Hazinedar’a Akıllı Belediyecilik Ödülü Page: 2017.03.16 Atakum Belediyesi, Kent Bilgi Sistemi ile Vatandaşa Açılıyor Page: 2017.03.21 Kütahya Belediyesi, Netcad ile Hizmetlerine Bir Yenisini Daha Ekledi Page: 2017.04.03 Türkiye'nin Taşınmazları Netcad'e Emanet Page: 2017.04.13 Kepez Artık Mobil Page: 2017.04.17 Netcad, IMCET’te Maden Sektörüyle Bir Araya Geldi Page: 2017.04.20 Ilkadım Belediyesi Akıllı Belediyeciliğe Geçiş Yaptı Page: 2017.04.21 Netcad Endüstri 4.0’a Hazırlanıyor Page: 2017.05.01 Netcad Yazılım’dan TUFUAB’a Büyük Ilgi Page: 2017.05.08 Netcad ’ten 16. Harita Teknik ve Bilimsel Kurultayı’na Yoğun Katılım Page: 2017.05.17 Netcad’ten Antarktika’daki ITÜ Bilimsel Çalışmalarına Destek Page: 2017.05.02 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde Taşınmaz Bilgi Sistemi Eğitimleri Tamamlandı Page: 2017.05.23 Netcad, Türkiye’nin Dört Bir Yanından Büyükşehir Belediyeleri ile Su ve Kanalizasyon Idarelerini Bir Araya Getirdi Page: 2017.05.22 Yahşihan Belediyesi Kent Otomasyon Sistemine Geçti Page: 2017.06.06 Netcad, Binlerce Kişiye Ücretsiz Eğitim Veriyor Page: 2017.06.07 Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Idaresi Şebeke Bilgi Sistemi Netcad’e Emanet Page: 2017.06.08 Netcad & Flexcity Entegrasyonu Büyükçekmece Belediyesi’nde Başarıyla Gerçekleştirildi Page: 2017.06.19 Kuşadası Belediyesi Hizmet Kalitesini Artırıyor Page: 2017.06.21 Trafik Projeleri ve Trafik Bilgi Sistemi’nin Anahtarı; TRANET Page: 2017.06.21 Çukurova Üniversitesi, Üniversite-Sanayi Iş Birliği Kapsamında ARGE Projelerinde Netcad Teknolojilerini Kullanıyor Page: 2017.07.12 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Netcad’den Anlamlı Iş Birliği Page: 2017.07.19 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Netcad ile Güçlerini Birleştirdi Page: 2017.08.10 Isparta Halkı E-Imar İle Tanıştı Page: 2017.08.18 Netcad & Üniversite Iş Birlikleri Devam Ediyor Page: 2017.08.22 Kemalpaşa Belediyesi KEOS Projesi'ni Duyurmaya Hazırlanıyor Page: 2017.09.06 Hatay Büyükşehir Belediyesi KEOS Projesini Hayata Geçirdi Page: 2017.09.13 Karesi Belediyesi KEOS ile Vatandaşlarına Kesintisiz Hizmet Sunuyor Page: 2017.09.21 Netcad Çalışanları Motivasyon Gezisinde Bir Araya Geldi Page: 2017.09.28 Netcad’in Erzurum Çıkarması Page: 2017.10.05 Makine Kimya Endüstrisi ile Netcad Bir Arada Page: 2017.10.11 NETÇAP ile Yeni YEDIden Page: 2017.10.16 HARMIAD ile Netcad Kahvaltıda Buluştu Page: 2017.10.26 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan Yönetim Bilgi Sistemi Page: 2017.10.25 Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü'nde Netcad Page: 2017.10.26 Antalya Kepez Belediyesi Eğitimleri Tamamlandı Page: 2017.11.06 Ünye Belediyesi Yeniliklere Doymuyor Page: 2017.11.10 Netcad Anadolu Üniversitesi e-Sertifika Programında Page: 2017.11.28 Sivas Belediyesi Planlarını Netcad ile Yönetiyor Page: 2017.11.28 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Su Kanalizasyon Idaresi Yola Netcad ile Çıkıyor Page: 2017.11.29 Netcad, TCDD Kurumsal Gelişim Seminerinde Fark Yarattı Page: 2017.11.22 Netcad, CBS Kongresi’ne Damgasını Vurdu Page: 2017.12.04 Atakum Belediyesi Şeffaf Belediyecilik Anlayışına Bir Yenisini Daha Ekledi Page: 2017.12.06 Kırşehir Belediyesi de KEOS ile Tanıştı Page: 2017.12.07 Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nden MEBIS Adımı Page: 2017.12.07 Beykoz Belediyesi Parkları Evlerinize Konuk Oluyor Page: 2017.12.14 Dünya CBS Günü’nde Netcad ’den Akıllı Şehir Adımı Page: 2017.12.18 Türkiye’nin Ilk Madencilik Yazılımı Dış Pazar’a Hazır
Please only share your comments for this page. For unlimited technical support please visit NETCAD Forum 24/7.