Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad hakkındaki duyurulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Duyurular

 • Page:
  2019.11.10 Netcad Geleceğin Çalışanlarıyla Buluştu — Türkiye’nin önde gelen Üniversitelerinden Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), 07-08 Kasım 2019 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde “Kariyer Fuarı” düzenledi.
 • Page:
  2019.11.01 Netcad, Smart Future Expo’da Dijital Dönüşümü Anlattı — Yapay zekâ, bulut bilişim, IoT ve büyük veri gibi geleceğin dünyasını şekillendiren teknolojilerin konuşulduğu Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle organize edilen Türkiye’nin en büyük teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliği Smart Future Wolrd Expo 2019 Akıllı Teknolojiler Zirve ve Fuarı, 30-31 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğin Gümüş Sponsorluğunu ise Netcad üstlendi.
 • Page:
  2019.10.25 TUCBS Entegrasyon Projesi Kapanış Toplantısı Yapıldı — Türkiye’nin 100 büyük projesi içerisinde yer alan ve coğrafi verilerin paylaşıma açılmasına hedefleyen Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemleri (TUCBS) Entegrasyon Projesi T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü ile Netcad Yazılım A.Ş. arasında 27.06.2018 tarihinde imzalanan sözleşme ile başlamış, planlandığı şekilde 16 ayda tamamlanarak 25 Ekim 2019 tarihinde düzenlenen toplantı ile kapanışı gerçekleştirilmiştir.
 • Page:
  2019.10.25 Netcad 6. CBS Kongresi’ne Damgasını Vurdu — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle, Türkiye’nin Coğrafi Bilgi Sistemleri sektöründe en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, 23-25 Ekim 2019 tarihlerinde Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kongre Merkezi’nde düzenlenen 6. CBS Kongresi’nin etkin katılımcılarından biri oldu.
 • Page:
  2019.10.17 Toplanma Alanlarınız Parmağınızın Ucunda — Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yaşanan deprem sonrasında gündeme gelen Toplanma Alanları bilgisine, Netcad’in bölgeniz için hazırlamış olduğu, Afet Bilgi Sistemi (ABİS) haritaları üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Page:
  2019.10.10 Akıllı Şehirler için Akıllı Çözümler Sunan Netcad GITEX’de — Türkiye Coğrafi Bilgi Sistemleri sektörünün lider firması ve akıllı şehir çözümlerinin etkili ismi Netcad, 06-10 Ekim tarihlerinde Dubai’de düzenlenen GITEX etkinliğine katıldı.
 • Page:
  2019.10.04 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde Enerji Verimliliği Sunumu Gerçekleştirildi — Netcad, iş ortakları Vodafone ve Triomobil ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı iş birliği ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak'ın katılımıyla Akıllı Şehirler, Enerji Verimliliği ve Iot konularında sunumlar gerçekleştirdi.
 • Page:
  2019.09.26 Altınordu Belediyesi Hizmet Haritası Devrede — Altınordu Belediyesi ve NETCAD iş birliği ile gerçekleştirilen Hizmet Haritası, Altınordu Belediyesi web sitesi üzerinden vatandaşların kullanımına sunuldu.
 • Page:
  2019.09.25 Türkiye’nin Yazılımı Netcad INTERGEO’da — Türkiye Coğrafi Bilgi Sistemleri sektörünün lider firması Netcad, 17-20 Eylül 2019 tarihlerinde Stuttgart’ta düzenlenen INTERGEO etkinliğine katıldı. Yoğun ilgi gören standında faaliyetlerini detaylandıran Netcad, INTERGEO’dan memnun ayrılan firmalardan oldu.
 • Page:
  2019.08.26 Mezarlık Bilgi Sistemi Tekrar Hizmet Vermeye Başladı — Sandıklı Belediyesi ve Netcad iş birliğinde gerçekleştirilen ve daha önce de hizmet veren Mezarlık Bilgi Sistemi MEBİS güncellenerek tekrar vatandaşların kullanımına sunuldu.
 • Page:
  2019.08.02 TESKI - NETCAD Akıllı ve Sürdürülebilir Şebeke Bilgi Sistemi Çözümlerini Kullanıyor — Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü CBS Uygulamaları konulu eğitim verildi.
 • Page:
  2019.08.02 Netcad Mekânsal Adres Kayıt Sistemi (MAKS) Ile Tam Uyumlu — Mekansal Adres Kayıt Sistemi Projesi (MAKS), Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Adres Kayıt Sisteminde (AKS) metinsel nitelikte tutulan adres bilgilerinin coğrafi koordinatlarla birleştirilmesi ve oluşturulan altyapının diğer sistemlere entegre edilebilmesi için kurulmuş bir sistemdir.
 • Page:
  2019.07.30 Doğu Akdeniz Üniversitesi BTYO’dan Haritacılıkta Önemli Atılım — Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Bilgisayar ve Teknoloji Yüksekokulu (BTYO), coğrafi bilgi sistemleri, mekânsal içerikli imar kadastro, parselasyon, planlama ve genel olarak haritacılık alanlarında Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) en yaygın olarak kullanılan ve büyük bir pazar payına sahip olan Netcad firması ile iş birliği yapma yoluna gidiyor.
 • Page:
  2019.07.26 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne KEOS — Türkiye’nin dört bir yanından belediyeler ile iş birliği içerisinde olan Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel hizmet anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor.
 • Page:
  2019.07.09 Türkiye Coğrafi Bilgi Sistemleri Sektörünün Lider Firması Yine Netcad — Türkiye’nin sektöründe en yaygın kullanıma sahip firması Netcad Yazılım A.Ş, bilişim alanında yapılan en kapsamlı araştırmalardan biri olan “Bilişim 500 Araştırması’nda yer aldı. Netcad, tıpkı 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Sektörü Firmaları Sıralamasında birinci oldu.
 • Page:
  2019.07.03 Netcad, ITÜ Geomatik Bölümü Öğrencilerini Ödüllendirdi — Netcad, İstanbul Teknik Üniversitesi 2018-2019 eğitim-öğretim mezuniyet yılında Geometik bölümünü dereceyle bitiren öğrencileri ödüllendirdi.
 • Page:
  2019.06.25 Netcad’te Planlamaya Yeniden Bakış; Plancılar Ne İster? — Netcad Şehir Planlama camiasına yapacağı yeni yatırımları ve bu alana ayırdığı inovasyon payını artırmak adına yeni bir yaklaşımla Planlama Çözümlerine yönelik Ürün Müdürlüğü’ nü bünyesine kazandırdı.
 • Page:
  2019.06.25 Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne Plan Yönetim Sistemi — Ordu, Tekirdağ, Balıkesir ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde kullanılmakta olan Plan Yönetim Sistemi uygulamasını diğer büyükşehir belediyelerimize anlatmaya ve kazandırmaya devam ediyoruz.
 • Page:
  2019.05.20 Netcad ODTÜ Jeoloji Kariyer Fuarı’daydı — Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Jeoloji Mühendisliği bölümü, 17 Mayıs 2019 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde “Kariyer Fuarı” düzenledi.
 • Page:
  2019.05.10 Ergene Belediyesi Plan Yönetim Sistemi Eğitimleri Tamamlandı — Tekirdağ Büyükşehir'in Kent Bilgi Sistemi'nde önde gelen belediyelerinden Ergene Belediyesi, Plan Yönetim Sistemi ile tanıştı. 
 • Page:
  2019.05.08 Başakşehir Belediyesi’nde Sıfır Atık Dönemi — Son zamanlarda ülkemizin de odak noktasında olan konulardan sıfır atık noktaları uygulaması Başakşehir Belediyesi’nde başladı.
 • Page:
  2019.04.11 Trabzon Büyükşehir Belediyesi MEBİS Projesini Hizmete Açtı — Trabzon Büyükşehir Belediyesi, yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Kent Bilgi Sistemi Şube Müdürlüğü öncülüğünde geliştirilen Mezarlık Bilgi Sistemi (MEBİS) ile vefat eden vatandaşların mezarlarına internet üzerinden kolayca erişilmesini sağlayan sistem Mart 2019’da hizmete açıldı.
 • Page:
  2019.04.10 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Elektronik Belge Sistemine Geçti — Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinde iş süreçlerini hızlandırmak adına Netigma ile Elektronik Belge Yönetim Sistemi arasında entegrasyon çalışması yapıldı.
 • Page:
  2019.04.10 Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne Plan Yönetim Sistemi — Antalya Büyükşehir Belediyesi Netcad Yazılım iş birliğiyle, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığında Plan Yönetim Sistemini devreye aldı.
 • Page:
  2019.04.05 Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı KEBS Eğitimleri Tamamlandı — Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı (UAB), sorumluluğunda olan tüm kaynakları tek bir merkezden kontrol etmek, kaynakların etkin kullanımını sağlamak ve afet, acil durum ile seferberlik halinde hızlı karar alınmasının sağlamak amacı ile Netcad ile birlikte yürüttüğü Kaynak Envanter Bilgi Sistemi (KEBS) Projesindeki çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor.
 • Page:
  2019.04.03 Türkiye’nin Milli Yazılımı Netcad’in KEOS Ürünleri PARDUS Uyumlu — Netcad, PARDUS üzerinde çalışan tarayıcılar ile KEOS ürünlerini uyumlu hale getirdi.
 • Page:
  2019.03.26 ASKI Taşınmaz Bilgi Sistemine Güncelleme — Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı sorumluluğunda ve yönetiminde gerçekleştirilen Taşınmaz Bilgi Sistemi projesi ile 2015 yılından beri tescilli, tescilsiz tüm taşınmaz bilgileri harita destekli olarak ortak bir veri tabanında yönetiyor.
 • Page:
  2019.03.25 Netcad, Hacettepe Kariyer Fuarında — Netcad, 21-22 Mart 2019 tarihlerinde bu sene 8.si düzenlenen Hacettepe Kariyer Fuarı’na katıldı. 
 • Page:
  2019.03.14 Çanakkale Lapseki Belediyesi’nden Yenilik — Çanakkale Lapseki Belediyesi akıllandırılan tüm plan ve kadastro verileri ile elektronik imar durumu vermeye başladı. 
 • Page:
  2019.03.12 Türkiye’nin Milli Yazılımı Netcad, Milli Işletim Sistemi PARDUS ile Uyumlu Çalışacak — Son yıllarda ülkemizde pek çok alanda olduğu gibi bilişim sektöründe de “Millileşme” artık Milli Politika olarak benimsendi.
 • Page:
  2019.03.04 ODTÜ Kariyer Fuarı’nda Netcad Yazılım’a Yoğun Ilgi — Türkiye’nin önde gelen Üniversitelerinden Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), 28 Şubat – 03 Mart 2019 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde “Kariyer Fuarı” düzenledi.
 • Page:
  2019.02.19 Çaycuma Belediyesi’nde Yeni Dönem — Zonguldak/Çaycuma Belediyesi vatandaşlarına her yerden erişilebilecekleri bir hizmeti hayata geçirdi.
 • Page:
  2019.02.18 Alanya Belediyesi’nde Yenilik — Alanya Belediyesi Kent Otomasyon Projesi kapsamında coğrafi olarak çok geniş bir alana yayılan Alanya’da yürütülmekte olan Fen İşleri ve Park Bahçeler çalışmalarının; düzenli olarak harita destekli izlenmesi ve raporlanabilmesi için ilgili kurumsal ürünler aktif edildi.
 • Page:
  2019.02.15 Sultangazi Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü'nde Eğitim — Sultangazi Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde 06 Şubat 2019 tarihinde Park Bahçe Sınır, İç alan ve Kent Mobilyası veri girişleri ile ilgili farkındalık yaratmak adına eğitim verildi.
 • Page:
  2019.02.08 Başakşehir Belediyesi’nde Netcad Eğitimi — Başakşehir Belediyesi’nde güncellenen ürünlere ilişkin Netcad eğitimi verildi. Eğitimde E-imar, Keos, Belnet uygulamalarındaki güncel ara yüzler, Adres Bilgi Sistemi ve Tapu entegrasyonu başlıklarına değinildi.
 • Page:
  2019.01.31 Konak Belediyesi Güvenlik Düzeyini Netcad ile Bir Üst Seviyeye Taşıdı — Uzman kadrosuyla İzmir’in en eski belediyelerinden biri olan Konak Belediyesi, Bilgi İşlem tarafında önemli adımlar atmaya devam ediyor.
 • Page:
  2019.01.31 Bergama Belediyesi’nde Yenilik — Bergama Belediyesi Netcad Tapu modülü ile Netcad kurumsal ürünlerine giriş yaptı. Netcad masaüstü ürünlerini aktif bir şekilde kullanan Bergama Belediyesi, Netcad’in E-Devlet modülü ile artık Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nün sunmuş olduğu hizmetlerden de faydalanabiliyor.
 • Page:
  2019.01.30 Menderes Belediyesi’nden Vatandaşlarına Iki Yenilik — Vatandaşa sundukları hizmette teknolojiden geri durmayan Menderes Belediyesi, Fen İşleri ve Park Bahçeler uygulamaları ile vatandaşa 2 yenilik daha sunmaya hazırlanıyor.
 • Page:
  2019.01.29 Bayraklı Belediyesi Taşınmaz Bilgi Sistemi ile Yeniliklerine Bir Yenisini Daha Katıyor — Kurulduğu günden bu yana teknolojinin her adımını takip eden Bayraklı Belediyesi, Netcad’in sunmuş olduğu kurumsal ürünler ile CBS konusunda uzman belediyeler arasında yer almaya hazırlanıyor.
 • Page:
  2019.01.24 Çankaya Belediyesi’nin Akıllı Belediyecilik Altyapısı Netcad’e Emanet — Türkiye’nin öncü belediyelerinden olan Çankaya Belediyesi, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü liderliği ve Netcad çözüm ortaklığı ile birlikte KEOS (Kent Otomasyon Sistemi)’u hayata geçirdi.
 • Page:
  2019.01.14 Maltepe Belediyesi’nden Vatandaşları için Önemli Adım — Maltepe Belediyesi, Netcad sayesinde artık vatandaşlarını plan askı sürecinde hızla bilgilendirebilecek.
 • Page:
  2018.12.24 Kaş Belediyesi’nde Yenilik — Yenilikleriyle vatandaşına hizmette her daim ileri giden Kaş Belediyesi Netcad Tapu ile tanıştı.
 • Page:
  2018.12.18 Türkiye’nin İlk ve Tek Yerli Madencilik Yazılımı Uluslararası Arenada — Tüyap, Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı iş birliği ile 13-16 Aralık 2018 tarihlerinde madencilik sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Madencilik Türkiye Fuarı’na ev sahipliği yaptı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortakları haline getirdiği yazılımı NETPRO/Mine ile ziyaretçilerle bir araya geldi.
 • Page:
  2018.12.11 Netcad, 1. Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu’ndaydı — “1.Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu” Tarım ve Orman Bakanlığı önderliğinde 06-07 Aralık 2018 tarihlerinde Afyon Korel Termal Otel’de gerçekleştirildi. Etkinliğin katılımcıları arasında yer alan Netcad Yazılım hem standı hem de bildiri sunumlarıyla dikkat çekti.
 • Page:
  2018.12.03 Netcad, KAM 18 Kongre ve Fuarı’na Damga Vurdu — Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca 29 Kasım – 01 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen, "Kütüphane, Arşiv ve Müze Yöneticileri Kongresi ve Fuarı (KAM'18)" sona erdi. Etkinliğin sponsorları arasında yer alan Netcad Yazılım, kongrenin en etkin katılımcılarından biri oldu.
 • Page:
  2018.11.30 Netcad Sunucu Yazılımlarının Güvenliği Tescillendi — Geliştirdiği çözüm ve ürünlerle Türk yazılım dünyasına hizmet veren ve CBS sektörünün lider firması seçilen Netcad, yazılımlarının güvenliğini Ortak Kriterler (Common Criteria) Standartları ile tescilledi.
 • Page:
  2018.11.23 Çalkaya’da İmar Sorunları Netcad ile Son Buluyor — Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aksu Çalkaya bölgesinin 30 yıllık süre gelen mülkiyet sorununu çözecek Çalkaya Bölgesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı imar planlarının oluşturulmasında Netcad çözümlerinin tercih etti.
 • Page:
  2018.11.22 Amasya Suluova Belediyesi KEOS Projesi Tamamlandı — Amasya Suluova Belediyesi, Kent Otomasyon Sistemi projesini hayata geçirirken Netcad yazılımlarını tercih etti. Proje, iki kurumun yoğun ve titiz çalışmaları neticesinde 3 ay gibi kısa bir sürede, verilerin hızlı bir şekilde sisteme aktarılması suretiyle tamamlandı.
 • Page:
  2018.11.12 Netcad ODTÜ Kariyer Fuarı’nda Öğrencilerle Bir Araya Geldi — Türkiye’nin önde gelen Üniversitelerinden Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), 08-09 Kasım 2018 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde “Kariyer Fuarı” düzenledi. Kendi sektöründe öncü onlarca firma, geleceğin çalışanlarıyla bir araya gelerek faaliyetleri ve IK süreçleri hakkında bilgi verdi.
 • Page:
  2018.11.09 Ataşehir Belediyesi, Netcad Iş Birliği ile E-Imar Askı Uygulamasını Hayata Geçirdi — Ataşehir Belediyesi, Netcad iş birliği ile E-İmar Askı uygulamasını hayata geçirdi. Uygulamayla planlarda yapılan değişikliklerin vatandaşlara en hızlı şekilde duyurulması hedefleniyor.
 • Page:
  2018.11.05 Netcad, 4. Küresel Uydu ve Avrasya Yayıncılık Fuarı’nda — Dünyanın en etkili iş geliştirme platformu olma hedefiyle uluslararası katılımcıların buluşma noktası haline gelen 4. Küresel Uydu ve Avrasya Yayıncılık Fuarı (4. Global Satellite Show & 1. Broadcast Eurasia) 1-3 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.
 • Page:
  2018.11.01 Kobiler, Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu Netigma ile Bir Araya Geldi — Türkiye ekonomisinin dinamik gücü KOBİ’lerin dünyada rekabet gücünü artırmak amacıyla, Türkiye Bilişim Derneği (TBD), Ankara Sanayi Odası (ASO) ve Ankara Ticaret Odası (ATO) iş birliği ile gerçekleştirilen “1. Ankara KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi”, 25 Ekim 2018 Perşembe günü Ankara Sheraton Hotel’de düzenlendi.
 • Page:
  2018.10.26 İzmir Büyükşehir Belediyesi Adres Verilerine İlişkin Numarataj Servisini İlçe Belediyeleri ile Paylaşmaya Başladı — İzmir Büyükşehir Belediyesi Harita ve CBS Dairesi Başkanlığı; İzmir ili genelinde üretilen ve güncelliği sağlanan adres verilerini, web servis teknolojileri aracılığıyla ilçe belediyeleri ile paylaşmaya başladı.
 • Page:
  2018.10.23 Bayraklı İmar Planı Tadilatlarını Netcad ile Yönetiyor — İzmir'in yeniliklere açık belediyelerinden biri olan Bayraklı Belediyesi; Netcad'in kurumsal çözümlerinden biri olan Web Askı ile vatandaşlarına yeni bir hizmet daha sundu.
 • Page:
  2018.10.18 Kartal Belediyesi, Netcad İşbirliğinde E-Imar Askı Uygulamasını Hayata Geçirdi — Kartal Belediyesi, vatandaşına verdiği hizmetin kalitesini artırmak adına Netcad iş birliği ile E-İmar Askı uygulamasını hayata geçirdi. Uygulamayla planlarda yapılan değişikliklerin vatandaşa en hızlı şekilde duyurulması hedefleniyor.
 • Page:
  2018.10.18 Atakum Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemleri Çalışmalarında Yerli Yazılım Netcad’i Tercih Etti — Atakum Belediyesi, vatandaşlarına hizmet çalışmalarında yerliliği ön plana aldı. Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, e-belediyecilik sistemiyle vatandaşların birçok hizmeti belediyeye gelmeden, bulundukları yerden alabildiklerini söyledi. Taşçı, Türkiye'deki sayılı belediyeler arasında yer aldıklarını ve Karadeniz Bölgesinde 3 farklı modülü aynı anda kullanan tek belediye olduklarını kaydetti.
 • Page:
  2018.10.16 Küçükçekmece Belediyesi’nde KEOS Çalışmaları Devam Ediyor — İstanbul’un yoğun nüfusu ve hızlı gelişmesiyle parlayan yıldızı Küçükçekmece Belediyesi üç yıldır Netcad ile yürütmekte olduğu Kent Bilgi Sistemi uygulaması altyapısını geliştirme yolundaki çalışmalarını hızla sürdürüyor.
 • Page:
  2018.10.15 Istanbul Büyükşehir Belediyesi Netigma ile Tanıştı — İstanbul Büyükşehir Belediyesi gelişen yazılım ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Netcad tarafından tasarlanan, geliştirme ve bakım süreçlerini hızlandıran ve kod yazımına ihtiyaç duymadan web tabanlı yazılım geliştirmeye yarayan Netigma Developer Platformunu mercek altına aldı.
 • Page:
  2018.10.15 Esenyurt Belediyesi Netcad Iş Birliği ile E-Belediye Hizmetine Geçti — Esenyurt Belediyesi, Netcad iş birliği ile E-İmar Askı uygulamasını hayata geçirdi. Uygulamayla planlarda yapılan değişikliklerin vatandaşlara açık bir şekilde duyurulması hedefleniyor.
 • Page:
  2018.10.08 Türkiye’nin Yazılımı Netcad Güney Afrika’da — Türkiye Coğrafi Bilgi Sistemleri sektörünün lider firması Netcad, bu yıl 3.sü düzenlenen AfricaGEO etkinliğine katıldı. Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde gerçekleşen etkinliğe haritacılar, plancılar ve özel sektör firmaları yanı sıra kamu birimleri de yoğun ilgi gösterdi.
 • Page:
  2018.09.28 Yeni Ekonomi Programında Yer Alan TUCBS Projesinin Bir Parçası Olmaktan Gururluyuz — Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan ve ülkemizin geleceği açısından son derece önemli görülen proje ve hedeflerin belirlendiği “Yeni Ekonomi Programı” açıklandı. Programda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünce uygulanan “Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sisteminin Kurulması Projesi (TUCBS)” de yer aldı.
 • Page:
  2018.09.25 Siverek Belediyesi KEOS Projesi Tamamlandı — Şanlıurfa’nın en büyük ilçesi olan Siverek Belediyesi, coğrafi bilgi sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak için Netcad iş birliğiyle KEOS’u tercih etti.
 • Page:
  2018.09.21 Netcad, VII. UZAL CBS Sempozyumu’nda — Türkiye CBS sektörünün lider yazılım firması Netcad, 18-21 Eylül 2018 tarihlerinde Anadolu Üniversitesi’nde gerçekleştirilen VII. UZAL CBS Sempozyumu’na katıldı.
 • Page:
  2018.09.19 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kent Rehberi Yayında — Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kent Rehberi uygulaması hayata geçirildi.
 • Page:
  2018.09.17 Antalya Su ve Atık Su Idaresi Genel Müdürlüğü Kurum Içi CBS Entegrasyon Çalışmalarına Başlandı — Antalya Su ve Atık Su İdaresi Genel Müdürlüğü kurum İçi CBS entegrasyon çalışmalarına başlandı.
 • Page:
  2018.09.10 TUCBS Entegrasyon Projesi Yönetici Bilgilendirme Çalıştayı’nın Belediye Buluşması Gerçekleşti — T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Türkiye CBS sektörüne iz bırakacak projelerinden birisi olan TUCBS Entegrasyon Projesi Yönetici Bilgilendirme Çalıştayları’nın ikincisi, Büyükşehir Belediyelerinin katılımı ile gerçekleşti.
 • Page:
  2018.09.07 TUCBS Entegrasyon Projesi Yönetici Bilgilendirme Çalıştayı Kamuyu Bir Araya Getirdi — T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Türkiye CBS sektörüne iz bırakacak projelerinden birisi olan TUCBS Entegrasyon Projesi’nin Yönetici Bilgilendirme Çalıştayı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yöneticilerinin katılımı ile 06 Eylül 2018 tarihinde düzenlendi. 
 • Page:
  2018.09.05 Alanya Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Altyapısı Yenilendi — Teknoloji kullanımının öncü belediyelerinden Alanya Belediyesi yeniden yapılandırdığı Kent Bilgi Sistemi altyapı çalışmalarını Netcad ile birlikte yaptığı yoğun ve titiz çalışmaları neticesinde hızla tamamladı.
 • Page:
  2018.08.29 Tokat Erbaa Belediyesi’nde KEOS Çalışmaları Tamamlandı — Tokat Erbaa Belediyesi, Kent Otomasyon Sistemi projesini hayata geçirirken Netcad yazılımlarını tercih etti.
 • Page:
  2018.08.28 Amasya Suluova Belediyesi KEOS’u Tercih Etti — Amasya Suluova Belediyesi de coğrafi bilgi sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak için KEOS’u tercih etti.
 • Page:
  2018.08.15 Ümraniye Belediyesi, E-Imar’ı Kiosk Cihazları ile Vatandaşın Hizmetine Sunuyor — Ümraniye Belediyesi, bünyesinde kullanılan KEOS (Kent Otomasyon Sistemi)'un halka yönelik hizmet araçlarından olan E-İMAR ve KENT REHBERİ uygulamalarını yeni özellikleri ile vatandaşın kullanımı için Ümraniye Belediyesi resmi web sayfasında hizmete sundu.
 • Page:
  2018.08.14 Erzurum Büyükşehir Belediyesi, MEBİS Projesini Hizmete Açtı — Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Netcad iş birliğinde modern cenaze hizmetlerinde yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü öncülüğünde geliştirilen Mezarlık Bilgi Sistemi (MEBİS) ile vefat eden vatandaşların mezarlarına internet üzerinden kolayca erişilebiliyor.
 • Page:
  2018.08.13 TUCBS Entegrasyon Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı — T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye’nin 100 büyük projesi içerisinde yer alan ve coğrafi verilen paylaşıma açılmasına hedefleyen Türkiye Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemleri (TUCBS) Entegrasyon Projesi Bilgilendirme Toplantısı’nı 08 Ağustos 2018 tarihinde düzenledi.
 • Page:
  2018.07.24 Muratpaşa Belediyesi’ne Belnet Eğitimi — Antalya’nın merkez belediyesi Muratpaşa Belediyesi’nde, Belnet yeni sürümünün tanıtılması için; kurum içi kullanıcı eğitimi gerçekleştirildi.
 • Page:
  2018.07.24 Istanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Planet Eğitimi — Netcad, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı birimlerinde yoğun olarak kullanılan Planet modülüne ilişkin eğitim verdi.
 • Page:
  2018.07.23 Beylikdüzü Belediyesi’nde Kullanıcı Eğitimi Verildi — Uzun yıllardır Netcad ile iş birliği içinde olan İstanbul Beylikdüzü Belediyesi’nde, Netigma’nın yazılımsal gelişiminin tanıtılması için; kurum içi kullanıcı eğitimi gerçekleştirildi.
 • Page:
  2018.07.18 Netcad Netgis Server Client API Eğitimi Büyükşehirlerin Katılımıyla Tamamlandı — 11 Temmuz 2018 tarihinde Netcad Yazılım A.Ş.’nin merkez ofisinde düzenlenen eğitime Büyükşehir Belediyeleri katıldı.
 • Page:
  2018.07.15 Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Idaresi’nde Kamulaştırma Bilgi Sistemi Devreye Alındı — Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, kullanım hakları kuruma ait taşınmaz mallarının mekânsal olarak yönetimini sağlamak için Netcad’in Kamulaştırma Bilgi Sistemi uygulamalarını tercih etti.
 • Page:
  2018.07.06 Türkiye CBS Sektörünün Lider Firması Netcad — Türkiye’nin sektöründe en yaygın kullanıma sahip firması Netcad Yazılım A.Ş, bilişim alanında yapılan en kapsamlı araştırmalardan biri olan “Bilişim 500 Araştırması”nda yer aldı. Netcad, 2017 yılı CBS Sektörü Firmaları Sıralamasında birinci oldu.
 • Page:
  2018.07.05 Konya Büyükşehir Belediyesi de Imar Planlarını Netcad ile Yönetiyor — Coğrafi Bilgi Sistemleri konusunda Türkiye’nin yenilikçi ve öncü kurumlarından olan Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait imar planı verileri Netcad uygulamalarına emanet edildi.
 • Page:
  2018.06.27 Konak Belediyesi KEOS Projesini Hayata Geçiriyor — Vizyon sahibi belediyecilik anlayışı ile İzmir’in tanınan Belediyesi Konak, Netcad Yazılım A.Ş. iş birliğinde Kent Otomasyon Sistemi projesini hayata geçirdi. İki kurum arasında 26 Nisan 2018 tarihinde yapılan sözleşme ile başlayan proje, karşılıklı yapılan süratli ve titiz çalışmalar neticesinde 2 ay gibi kısa bir sürede veriler sisteme aktarmak suretiyle tamamlandı.
 • Page:
  2018.06.26 Karesi Belediyesi’nden Bir Yenilik Daha — Karesi Belediyesi vatandaşları için her platformdan erişebilecekleri bir hizmeti daha hayata geçirdi.
 • Page:
  2018.06.04 Siverek Belediyesi de KEOS’u Tercih Etti — Siverek Belediyesi coğrafi bilgi sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak için Netcad iş birliğiyle KEOS’u tercih etti. Projenin başlangıç toplantısı Bilgi İşlem Müdürü İsmail KAYA ve ilgili birim personelleri ile gerçekleştirildi.
 • Page:
  2018.05.31 Ordu Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyeleri Arasında Bir Ilki Gerçekleştirdi — Ordu Büyükşehir Belediyesi alanında bir ilke imza atarak askıya çıkacak olan Plan Değişiklik Tekliflerini, meclis onayından çıktığı anda Kent Otomasyon Sistemi üzerinden online yayına açan ‘e-imar Askı Uygulamasını devreye aldı
 • Page:
  2018.05.25 Milli Yazılım Netcad, Türkiye’nin En Büyük 146 Projesi Arasında Yer Aldı — Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ülkemizin 146 büyük projesini açıkladı. Netcad Yazılımları ile gerçekleştirilen Dijital Arşiv Projesi kapsamındaki Tescilli Kültür Varlıkları Taşınmaz Ulusal Envanter Sistemi (TUES) ile arkeolojik, doğal, kentsel ve tarihi sit niteliği taşıyan alanlar ile kültür ve tabiat varlığı niteliği taşıyan yapı ve anıtlarının tespit ve tescil çalışmalarına devam edilmesi, envanterlerinin dijital ortama aktarılması ve kamuoyuna sunulması hedefleniyor.
 • Page:
  2018.05.21 Netcad, Hacettepe Kariyer Fuarında — Sağlam bir geleceğin akıllı genç beyinlerle sağlanacağına inanan Netcad bulduğu her fırsatta öğrencilerle bir araya geliyor. Netcad, son olarak 17-18 Mayıs 2018 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Kariyer Fuarı’ndaydı. Kendi sektöründe öncü onlarca firma, geleceğin çalışanlarıyla bir araya gelerek faaliyetleri ve IK süreçleri hakkında bilgi verdi.
 • Page:
  2018.05.18 Gebze Belediyesi, Şeffaf Yerel Yönetim Anlayışını Teknolojiyle Birleştiriyor — Her daim yaptığı yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken Gebze Belediyesi, plan tadilatı ilanını Netcad WEB ASKI uygulaması üzerinden internet sitesi aracılığıyla vatandaşlarıyla paylaştı.
 • Page:
  2018.05.17 Atakum Belediyesi, Plan Tadilat Ilanlarını Netcad WEB ASKI Üzerinden Yapıyor — Netcad, vatandaşa hizmet kalitesini ve kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor.
 • Page:
  2018.05.15 Netcad, FIG 2018’e Bildirileriyle Damga Vurdu — Dünyadaki haritacıları bir araya getiren FIG, 07-11 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından Netcad, gerek standı, gerekse etkinlikte yaptığı sunumları ile etkin bir rol oynadı.
 • Page:
  2018.05.14 Netcad, Mesleki Uygulama Panelinde Öğrencilerle Buluştu — Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Genç Plancılar Topluluğu ve İzmir Şehir Plancıları Odası ortaklığında 02 Mayıs 2018 Çarşamba günü Mesleki Uygulama Panelleri 3: Kent Planlama Sorunlar-Anılar paneli gerçekleştirildi.
 • Page:
  2018.05.14 İzmir'de Kamulaştırma Bilgi Sistemi ve MAKS Entegrasyonu Konulu Bilgi Paylaşımı — İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Kamulaştırma Bilgi Sistemi ve MAKS Entegrasyonu Konulu Bilgi Paylaşımı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürü Zeynep Özege’nin koordinasyonunda gerçekleştirilen toplantıda; İzmir Büyükşehir Belediyesi Netcad ile bir araya gelerek MAKS Entegrasyonu ve Kamulaştırma Bilgi Sistemi üzerine önemli bilgiler edindi.

 • Page:
  2018.05.10 Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu Netigma Kobilerle Bir Araya Geldi — Türkiye ekonomisinin dinamik gücü KOBİ’lerin dünyada rekabet gücünü artırmak amacıyla, Türkiye Bilişim Derneği (TBD), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve KOSGEB iş birliği ile gerçekleştirilen “1. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi”, 3 Mayıs 2018 Perşembe günü İstanbul’da InterContinental Otel’de düzenlendi.
 • Page:
  2018.05.01 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ iş birliğinde CBS Çalıştayı 27 Nisan Cuma günü, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) iş birliğinde "Coğrafi Bilgi Sistemleri" çalıştayı düzenlendi.

  Ramada Otel'de düzenlenen Coğrafi Bilgi Sistemleri Çalıştayına, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri M. Zeki Gürcün, Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve 15 ilçe belediyesinden gelen toplamda 170 davetli katıldı.

 • Page:
  2018.04.19 Netcad, Diyarbakır'da Kullanıcıları ile Buluştu — NETCAD, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün Tapu ve Kadastro verilerini yayınladığı TAKBİS ve MEGSİS servislerine erişimi çok kolay ve pratik hale getiren çözümü NETCAD TKGM Entegrasyon Çözümlerini düzenlediği çalıştay ile kullanıcılarına tanıttı.

  19 Nisan 2018 tarihinde Diyarbakır Hilton Garden Inn'de gerçekleşen etkinliğe Kamu kurumlarından 40'ı aşkın kişi katıldı.

 • Page:
  2018.04.18 Netcad Belediye Çözümleri Sakarya'da Tanıtıldı — 18 Nisan 2018 Çarşamba günü, Sakarya RichmondNua Hotel’de, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin önderliğinde “Netcad Belediye Çözümleri Çalıştayı” düzenlendi. Çalıştayı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve SASKİ dahil olmak üzere ilçe belediyeleriyle beraber Sakarya’da bulunan 15 farklı Yerel Yönetimden 90 katılımcı izledi.

  Netcad Kurumsal Temsilcisi Dr. Emin Bank ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Zafer Poyraz’ın açılış konuşmaları ile başladı. 

 • Page:
  2018.04.17 Netcad, Adana'da Kullanıcıları ile Buluştu — NETCAD, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün Tapu ve Kadastro verilerini yayınladığı TAKBİS ve MEGSİS servislerine erişimi çok kolay ve pratik hale getiren çözümü NETCAD TKGM Entegrasyon Çözümlerini düzenlediği çalıştay ile kullanıcılarına tanıttı.

  17 Nisan 2018 tarihinde Adana HiltonSA'da gerçekleşen etkinliğe Kamu kurumlarından 90'ı aşkın kişi katıldı.

 • Page:
  2018.04.13 T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile Milli Yazılım Netcad Mesleki ve Teknik Liseler Için Elele Verdi — Kurulduğu günden bugüne milliliği kendisine ilke edinen Netcad, ülkemizde harita, inşaat ve maden sektörlerinde ihtiyaç duyulan kalifiye teknik insan gücünün yetiştirilmesini desteklemek amacıyla; Millî Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü imzaladı.
 • Page:
  2018.04.07 Ünye Belediyesi Plan Ilanlarını Netcad WEB ASKI Üzerinden Yapıyor — Ünye Belediyesi yeni askıya çıkan Revizyon İmar Planının ilanını Netcad WEB ASKI uygulaması üzerinden internet sitesi aracılığıyla vatandaşlarıyla paylaştı.
 • Page:
  2018.04.06 Ordu Büyükşehir Belediyesi Plan Yönetim Sistemi’nde Yenilik — Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından üç yıldır aktif olarak kullanılan Plan Yönetim Sistemi güncellendi.  Sistemin süreç uygulaması artık harita desteğine sahip. 
 • Page:
  2018.04.04 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Plan Yönetim Sistemi Devreye Alındı — Ağustos ayında Netcad Yazılım ile imzalanan proje, Aralık ayında teslim edilerek belediye çalışanlarının kullanımına açıldı.
 • Page:
  2018.04.01 Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumunun Taşınmazları Netcad ile Yönetiliyor — Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK), taşınmazlarının yönetimi için Netcad Yazılım A.Ş. ile bir araya geldi. 14 Haziran 2017 tarihinde imzalanan sözleşme sonrasında MKEK için özel olarak geliştirilen Taşınmaz Bilgi Sistemi devreye alındı.
 • Page:
  2018.04.01 Erbaa Belediyesi’nde Yeni Dönem Başlıyor — Profesyonel belediyecilik anlayışını benimseyen belediyelerden biri de Erbaa Belediyesi oldu. Belediye, coğrafi bilgi sistemi ihtiyaçlarını karşılamak için Kent Otomasyon Sistemi’ni (KEOS) tercih etti. Projenin başlangıç toplantısı Erbaa Belediyesi İmar Müdürü Merve Palaz, Bilgi İşlem Müdürü Kenan Catan ve ilgili birim personelleri ile gerçekleştirildi.
 • Page:
  2018.03.19 Netcad Belediye Çözümleri Van’da Tanıtıldı — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle, Türkiye’nin mekânsal bilişim sektöründe en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, belediye çözümlerini Van’a gerçekleştirdiği bir organizasyonda anlattı.
 • Page:
  2018.03.12 Alanya Belediyesi Yeniliğe Doymuyor — Teknoloji kullanımının öncü belediyelerinden Alanya Belediyesi yeniden yapılandırdığı Kent Bilgi Sistemi altyapısında Netcad’i tercih etti.
 • Page:
  2018.03.09 Antalya Büyükşehir Belediyesi Gelecek Vizyonunu Netcad ile Belirliyor — Antalya Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı çalışmalarının değerlendirilmesi ve gelecek planlarının yapılması adına, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, Büyükşehir Belediyesi Teknik Ekibi ve Netcad ile bir araya geldi. Bugüne kadar Netcad ile birlikte birçok başarılı işe imza atan Antalya Büyükşehir Belediyesi, gelecek vizyonunu belirlerken de firma ile bir araya geldi.
 • Page:
  2018.03.08 Netcad Öğrencilerle Bir Araya Geldi — Türkiye’nin önde gelen Üniversitelerinden Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), 01-02 Mart 2018 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde “Kariyer Fuarı” düzenledi. Kendi sektöründe öncü onlarca firma, geleceğin çalışanlarıyla bir araya gelerek faaliyetleri ve IK süreçleri hakkında bilgi verdi.
 • Page:
  2018.03.06 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden Proje Yönetim Sistemi Adımı — Her daim yenilikçi bir belediyecilik anlayışıyla çalışan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin önemli projesi Plan Yönetim Sistemi aktif olarak kullanılmaya başlandı.
 • Page:
  2018.03.05 Tekirdağ Muratlı Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Altyapısı Netcad ile Kuruyor — Tekirdağ Muratlı Belediyesi, belediye çalışmalarını çok daha sistematik hale getirmek adına Netcad ile bir araya gelerek Kent Bilgi Sistemi projesini hayata geçirdi.
 • Page:
  2018.03.05 Sandıklı Belediyesi’nden Büyük Adım — Şehr-i Şifa Sandıklı Belediyesi de coğrafi bilgi sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak için KEOS’u tercih etti. Projenin başlangıç toplantısı Sandıklı Belediyesi Başkan Yardımcısı ve İmar Şehircilik Müdürü Tahir Karakoç, Bilgi İşlem Müdürü Niyazi Özen ve ilgili birim personelleri ile gerçekleştirildi.
 • Page:
  2018.03.04 Adana Sarıçam Belediyesi Kent Bilgi Sistemi ile Vatandaşa Açılıyor — Adana Sarıçam Belediyesi, Netcad ile bilişim altyapısını güçlendirerek güncel veriye anlık ve kesintisiz erişim hizmeti sağlayan E-İmar ve Kent Rehberi uygulamalarını vatandaşının hizmetine açtı.
 • Page:
  2018.03.01 Kepez Belediyesi Belnet’i Tercih Etti — Antalya Kepez Belediyesi Mali Hizmetler ve Emlak İstimlak Müdürlüğü personeli, gelişmekte olan ilçedeki taşınmaz hareketlerinin takibi için Belnet Kurumsal Tapu uygulamasını tercih etti.
 • Page:
  2018.03.01 Antalya Kumluca Belediyesi e-Devlet Modülünü Kullanmaya Başladı — Antalya Kumluca Belediyesi ilçede yapılan yeni plan çalışmaları ve imar uygulamalarına altlık oluşturabilmek için, Netcad Masaüstü e-devlet modülünü kullanmaya başladı.
 • Page:
  2018.02.27 Kültür ve Turizm Varlıkları Netcad İle Bir Araya Geldi — Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde Netcad tarafından geliştirilen tescilli taşınmaz kültür varlıklarının tespit ve tescili kapsamında bulunan işlerin yürütüldüğü TUES (Taşınmaz Ulusal Envanter Sistemi) ile turizm yatırımlarına yönelik gerçekleştirilmekte olan imar planı ve tahsislere ait süreçlerinin yönetildiği TES (Turizm Envanter Sistemi) http://cbs.kultur.gov.tr web adresinde bir araya geldi.
 • Page:
  2018.02.26 Hatay Su ve Kanalizasyon Idaresi’nde Netigma Developer Eğitimi Gerçekleştirildi — Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi, il sınırları içerisindeki mevcut ve imalatı planlanan içme suyu, yağmursuyu ve atık su şebekelerine ait altyapı verilerini yönettikleri web tabanlı ve Masaüstü uygulamalardan oluşan Şebeke Bilgi Sistemi’ne ek olarak, kurum içindeki başka iş süreçlerini de mekânsal olarak yönetebilecekleri sistemleri kendi teknik personelleri ile geliştirmek üzere Netigma Developer lisans alımı gerçekleştirdi.
 • Page:
  2018.02.13 Amasya Il Özel Idaresinde Netcad Eğitimi — Amasya İl Özel İdaresinde bilgiyi üretebilen, yönetebilen ve bilgiye dayalı karar verebilen, meslek disiplinlerinin bilgi teknolojileri ile bir araya gelebilmesi adına Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA)' nın teknik destek programıyla “Netcad Eğitimi” düzenlendi.
 • Page:
  2018.02.09 Gözler Yeniden Netcad Kalitesinde — Dünyada ve Türkiye’de genellikle IT sektöründe ve özellikle yazılım geliştirme konularında referans model olarak uygulanan CMMI (Capability Maturity Model Integration) belgesi, sektör firmaları için ayırt edici bir özellik olarak öne çıkıyor.
 • Page:
  2018.02.08 2017 Yılı’nda 6.000+ Mühendis ve Mühendis Adayı Bilişim Eğitimleri ile Netcad Kampüs Sertifikası Aldı — Ülkemizin geleceğindeki en önemli kaynak olan bilişim teknolojileri konusunda yetişmiş insan gücünü yaratmayı en önemli misyonu edinen Netcad, her yıl olduğu gibi 2017 Yılı’nda da Türkiye’nin her köşesine ulaşarak mühendislik çözümleri konularında gerçekleştirdiği bilişim eğitimleri ile üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları, yerel yönetimler ve özel sektörden 6.245 kişiye netcadkampüs Sertifika Eğitimleri verdi.
 • Page:
  2018.02.02 DSI Samsun Bölge Müdürlüğü’nde İşlemler Çok Hızlandı — Devlet Su İşleri (DSİ) Samsun Bölge Müdürlüğü, 08-19 Ocak 2018 tarihlerinde Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) teknik desteği kapsamında Netcad Eğitimi düzenledi.
 • Page:
  2018.01.30 Kemalpaşa Belediyesi E-İmar Sayfasını Vatandaşa Duyurdu — İzmir Kemalpaşa Belediyesi yaklaşık 1 yıl önce başlatmış olduğu Kent Otomasyon Sistemi (KEOS) Projesini vatandaşa duyurdu.
 • Page:
  2018.01.29 TCDD, Yatırımlarını Netcad ile Takip Ediyor — Türkiye ulaşım altyapısının en büyük katkı sağlayıcılarından Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları İşletmeciliği (TCDD), kurum coğrafi veri arşivi için Netcad iş birliğinde oluşturduğu CBS Platformunun ardından şimdi de demiryolu yatırımları yapım süreçlerinin takibi için web tabanlı Yatırım Takip Sistemi projesini hayata geçirdi.
 • Page:
  2018.01.29 Arifiye Belediyesi Kent Otomasyon Sistemi Hayata Geçti — Türkiye’nin dört bir yanından kamu kurumları ile iş birliği içerisinde olan Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel hizmet anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Son olarak Arifiye Belediyesi ile bir araya gelen Netcad, belediye ile birlikte Kent Otomasyon Sistemi’ni (KEOS) hayata geçirdi.
 • Page:
  2018.01.26 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Acil Durumlara Hazır — Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı (UDHB), sorumluluğundaki tüm kaynakları merkezi bir sistemden yönetmek ve oluşabilecek acil durumlarda ilgili kaynakların sevk ve idaresini hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlamak için NETCAD iş birliği ile Kaynak Envanter Bilgi Sistemi (KEBS) projesini hayata geçirdi.
 • Page:
  2018.01.26 Atakum Belediyesi Her Zaman Vatandaşının Yanında — Yenilikçi belediyecilik anlayışının en güzel uygulayıcılarından biri olan ve birçok yeniliğe Netcad ile imza atan Samsun Atakum Belediyesi, vatandaşına hizmette sınır tanımıyor.
 • Page:
  2018.01.25 Izmit Belediyesi E-İmar Servislerini Güçlendirdi — Hayata geçirdiği uygulamalarla vatandaşlarının işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen İzmit Belediyesi, kadastro parsellerinin plan durumunu takip ettiği E-İmar uygulamasında versiyon yükseltmesi yaptı.
 • Page:
  2018.01.24 Akıllı Şehirler Netcad ile Şekilleniyor — Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlar günümüz dünyasını hızla şekillendiriyor. Eskiden sadece insanlara bağımlı olan cihazlar, bugün birbirleriyle iletişim kurarak nesnelerin interneti algısını oluşturuyor ve bu algı da beraberinde birlikte çalışabilirlik ihtiyacını getiriyor.
 • Page:
  2018.01.17 Netcad, Bilişim Dünyasına CBS İmzasını Atıyor — Türkiye’nin her bölgesinde her ölçekte şirket için bilişim farkındalığı geliştirme hedefiyle düzenlenen BTvizyon toplantıları 2017 yılında da ülkenin dört bir yanını gezdi. Tıpkı 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da bu değerli toplantıların sponsorlarından biri olan Netcad, yıl boyunca Antalya, Denizli, Erzurum ve Girne’ye giderek Coğrafi Bilgi Sistemlerinin (CBS) önemini ve Netcad’in bu alandaki çözümlerini bilişim dünyasına anlattı. Netcad’i etkinliklerde Kurumsal Temsilci Dr. Emin Bank temsil etti.
 • Page:
  2017.12.21 Karesi Belediyesi Vatandaşlarına Hizmette Sınır Tanımıyor — Hayata geçirdiği uygulamalarla vatandaşlarının işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen Karesi Belediyesi, yepyeni bir hizmete daha imza attı. Kadastro, numarataj ve plan verilerini Netcad yazılımlarıyla güncelleyen Karesi Belediyesi, vatandaşa açık E-İmar uygulamasını web sayfası üzerinden hizmete açtı.
 • Page:
  2017.12.20 Mersin Büyükşehir Belediyesi Taşınmazları Netcad’e Emanet — Mersin Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, kurumun taşınmaz mallarının mekânsal olarak yönetimini sağlamak için Netcad’in Taşınmaz Bilgi Sistemi’ni tercih etti.
 • Page:
  2017.12.19 ODTÜ’den Netcad’e Anlamlı Ödül — Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Jeoloji Mühendisliği Bölümü, 2017 yılında birlikte yaptıkları çalışmalar nedeniyle Netcad’i ödüllendirdi.
 • Page:
  2017.12.18 Türkiye’nin Ilk Madencilik Yazılımı Dış Pazar’a Hazır — 2010 yılında alanında bir ilke imza atarak akademi & kamu & özel sektör iş birliği ile ortaya çıkan Türkiye’nin ilk yerli madencilik yazılımı NETPRO/MINE, dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Yurtdışında birbirinden başarılı projelere adını yazdırmak için yazılım testine giren NETPRO/MINE, güvenirliliğini bir kez daha tescilledi.
 • Page:
  2017.12.14 Dünya CBS Günü’nde Netcad ’den Akıllı Şehir Adımı — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle, Türkiye’nin Mekânsal Tabanlı Mühendislik Çözümleri ve Coğrafi Bilgi Sistemleri sektöründe en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, 30 Kasım – 01 Aralık 2017 tarihlerinde ATO Kongre ve Sergi Sarayı Congresium’da düzenlenen Dünya CBS Günü Zirvesi’nin etkin katılımcılarından biri oldu.
 • Page:
  2017.12.07 Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nden MEBIS Adımı — Çalışmalarını her geçen gün dijital dünyaya taşıyarak profesyonel belediyecilik anlayışını güçlendiren Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Mezarlık Bilgi Sistemi Projesi (MEBİS) ile sınırları içerisinde bulunan mezarlıklara ilişkin tüm bilgileri tek bir sistem altına topladı.
 • Page:
  2017.12.07 Beykoz Belediyesi Parkları Evlerinize Konuk Oluyor — Beykoz Belediyesi, Netcad Yazılım ile yaptığı protokolle, sınırları içerisinde yer alan tüm park ve bahçeleri Kent Otomasyon Sistemine aktararak vatandaşlarının hizmetine sunuyor. Titizlikle geliştirilen sistem sayesinde vatandaşlar, oturdukları yerden Belediye sınırları içerisindeki tüm park ve bahçelerin bilgilerine ulaşabiliyor.
 • Page:
  2017.12.06 Kırşehir Belediyesi de KEOS ile Tanıştı — Türkiye’nin dört bir yanından kamu kurumları ile iş birliği içerisinde olan Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel hizmet anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Bu bağlamda son olarak Kırşehir Belediyesi, Netcad’in çözüm ortaklığı ile Kent Otomasyon Sistemi (KEOS)’ni hayata geçiriyor.
 • Page:
  2017.12.04 Atakum Belediyesi Şeffaf Belediyecilik Anlayışına Bir Yenisini Daha Ekledi — Atakum Belediyesi vatandaşlarına kesintisiz bilgi akışını sağlamak için Kent Otomasyon Sistemi (KEOS) kapsamında E-imar uygulamasına geçti. Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) ile geliştirilen bu proje sayesinde vatandaşlar, belediyeye ilişkin tüm bilgilere dijital ortamla daha hızlı erişebilecek.
 • Page:
  2017.11.29 Netcad, TCDD Kurumsal Gelişim Seminerinde Fark Yarattı — Netcad, 23 Kasım 2017 tarihinde TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Emlak Dairesi tarafından düzenlenen Kurumsal Gelişim Semineri kapsamında, Emlak Dairesi Başkanı Sn. Bünyamin Sarıkaya dahil olmak üzere yaklaşık 50 kişilik kurum personeline TCDD bünyesinde oluşturulan CBS altyapısı ve kazanımlarla ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Sunum ile özellikle bölgelerdeki personelin Netcad kurumsal uygulamalarını daha etkin kullanmasına yönelik farkındalığın oluşması hedeflendi.
 • Page:
  2017.11.28 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Su Kanalizasyon Idaresi Yola Netcad ile Çıkıyor — Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi, masaüstü CAD&GIS uygulamaları ile kurumsal entegrasyon çözümlerinde Netcad’i tercih etti.
 • Page:
  2017.11.28 Sivas Belediyesi Planlarını Netcad ile Yönetiyor — Geçtiğimiz Haziran ayında Netcad ile Planların Akıllandırılarak Yönetilmesi Projesini başlatan Sivas Belediyesi, Netcad üzerinden e-imar yayınına belediyenin resmi sitesi üzerinden başladı. Böylelikle vatandaşların tamamı Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliği ile uyumlu planlar sayesinde 7 gün 24 saat imar durum bilgisine ulaşabilmesi sağlandı.
 • Page:
  2017.11.22 Netcad, CBS Kongresi’ne Damgasını Vurdu — Ülkemizin en yaygın kullanılan, Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemleri yazılım firması Netcad, Coğrafi Bilgi Sistemleri Kongresi’nin etkin katılımcılarından biri oldu.
 • Page:
  2017.11.10 Netcad Anadolu Üniversitesi e-Sertifika Programında — 28 yıldır sektörüne uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, üniversitelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Netcad, son olarak Anadolu Üniversitesi e-Sertifika Programına girdi.
 • Page:
  2017.11.06 Ünye Belediyesi Yeniliklere Doymuyor — Vatandaşlarına güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Netcad iş birliğinde Kent Otomasyon Sistemini kuran Ünye Belediyesi, yeniliklere doymuyor.
 • Page:
  2017.10.26 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan Yönetim Bilgi Sistemi — Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Netcad Yazılım A.Ş. iş birliği ile hayata geçirdiği Yönetim Bilgi Sistemi’ni, Bakanlık Teşkilatı’na tanıttı. Bakanlık’a bağlı, İlgili ve İlişkili tüm kurumlardan 100’ün üzerinde temsilcinin katıldığı toplantı, yoğun ilgi gördü.
 • Page:
  2017.10.26 Antalya Kepez Belediyesi Eğitimleri Tamamlandı — Antalya Kepez Belediyesi, harita ve imar çalışmalarında yoğun olarak kullandığı Netmap modülünün yeniliklerine yönelik eğitim aldı. Yaklaşık bir gün süren eğitimde Belediye çalışanları küçük gruplar halinde yeniliklerle tanıştı.
 • Page:
  2017.10.25 Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü'nde Netcad — Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü (ASAT), TGKM Entegrasyon çalışmalarında Netcad’i tercih etti. Çalışmalar kapsamında ASAT bünyesinde eğitimler düzenleyen Netcad yetkilileri, sistemin tüm detayları konusunda kurum çalışanlarını bilgilendirdi.
 • Page:
  2017.10.16 HARMIAD ile Netcad Kahvaltıda Buluştu — Netcad Yazılım A.Ş. ve Harita Mühendisleri İş Adamları Derneği (HARMIAD) harita ve yazılım sektörlerine yönelik deneyimlerini paylaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldi.
 • Page:
  2017.10.11 NETÇAP ile Yeni YEDIden — Geliştirdiği Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi çözümleri ile Türkiye'nin en büyük yazılım şirketleri arasında yer alan Netcad’in otomatik belge oluşturma aracı Netçap, yeni versiyonuyla gücüne güç kattı. Yeni versiyon başta Belediye ve Bakanlıklar olmak üzere birçok sektörün işini kolaylaştırdı.
 • Page:
  2017.10.05 Makine Kimya Endüstrisi ile Netcad Bir Arada — Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE), Netcad iş birliği ile Taşınmaz Bilgi Sistemi Projesini hayata geçirdi. MKE böylelikle ellerindeki tüm taşınmazların takibini Netcad modülleri ve kurumsal çözümleri ile birlikte merkezi bir sistem üzerinden takip edebilecek.
 • Page:
  2017.09.28 Netcad’in Erzurum Çıkarması — Türkiye’nin her bölgesinde her ölçekte şirket için bilişim farkındalığı geliştirme hedefiyle düzenlenen BTvizyon toplantılarının Erzurum buluşması 26 Eylül 2017 tarihinde Dedeman Palandöken Ski Otel’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin öncü bilişim firmalarının katıldığı toplantıda Netcad Yazılımı, firma Kurumsal Temsilcisi Dr. Emin BANK temsil etti.
 • Page:
  2017.09.21 Netcad Çalışanları Motivasyon Gezisinde Bir Araya Geldi — Çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini her daim ön planda tutan Netcad Yazılım yetkilileri, 9 Eylül 2017 günü gerçekleştirilen Motivasyon Gezisi ile çalışanlarıyla buluştu. 
 • Page:
  2017.09.13 Karesi Belediyesi KEOS ile Vatandaşlarına Kesintisiz Hizmet Sunuyor — Karesi Belediyesi, vatandaşlarına güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Netcad iş birliği ile Kent Otomasyon Sistemi’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.09.06 Hatay Büyükşehir Belediyesi KEOS Projesini Hayata Geçirdi — Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından belediyelerle iş birliği yapan Netcad, son olarak Hatay Büyükşehir Belediyesi ile “Veri Entegrasyonu İşi” kapsamında Kent Otomasyon Sistemi’ni (KEOS) hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.08.22 Kemalpaşa Belediyesi KEOS Projesi'ni Duyurmaya Hazırlanıyor — Kemalpaşa Belediyesi, Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için KENT OTOMASYON SİSTEMİ’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.08.18 Netcad & Üniversite Iş Birlikleri Devam Ediyor — Kurulduğu günden bugüne eğitime ve üniversitelere ayrı bir önem veren ve Türkiye ölçeğinde 84 üniversitenin 474 bölümünde mühendislik çözümleri ve coğrafi bilgi sistemleri teknolojisi olarak kullanılan Netcad, yeni iş birlikleri inşa etmeye devam ediyor.
 • Page:
  2017.08.10 Isparta Halkı E-Imar İle Tanıştı — Isparta Belediyesi vatandaşlarına her yerden erişilebilecekleri bir hizmet sağlayabilmek adına E-İmar uygulamasını hayata geçirdi. Kadastro ve plan verilerini Netcad yazılımlarıyla güncelleyen Isparta Belediyesi son olarak vatandaşa açık E-İmar uygulamasını web sayfası üzerinden hizmete açtı.
 • Page:
  2017.07.19 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Netcad ile Güçlerini Birleştirdi — Türkiye’nin OGC standartlarında veri üretme sertifikasına sahip yerli yazılımı Netcad, kullanıcılarının Çevre ve Şehircilik Bakanlığı CBS Genel Müdürlüğü tarafından Ulusal coğrafi veri servislerine erişim sağlamak amacı ile hayata geçirdiği “Coğrafi Veri Servis Havuzu (CVSH) "na ulaşmalarını mümkün kılacak bir uygulamayı, Netcad OGC Katalog Web Servisleri İstemcisi’ni hayata geçiriyor.
 • Page:
  2017.07.12 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Netcad’den Anlamlı Iş Birliği — Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı (UDHB), sorumluluğunda olan kaynakları yönetmek ve acil bir durumda ilgili kaynakların hızlı ve güvenilir bir şekilde sevk ve idaresini sağlamak için Netcad ile iş birliği yaptı.
 • Page:
  2017.06.21 Çukurova Üniversitesi, Üniversite-Sanayi Iş Birliği Kapsamında ARGE Projelerinde Netcad Teknolojilerini Kullanıyor — Türkiye ölçeğinde 84 üniversitenin 474 bölümünde mühendislik çözümleri ve coğrafi bilgi sistemleri teknolojisi olarak kullanılan Netcad, birçok üniversitede olduğu gibi Çukurova Üniversitesi’nde de üniversite sanayi ve ARGE iş birliği kapsamında kullanılıyor. Öyle ki Çukurova Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü, dünyanın en önemli maden rezervlerinin projelendirilmesinde %100 Türk mühendisliğinin ürünü olan NETPRO/Mine yazılımını kullanıyor.
 • Page:
  2017.06.21 Trafik Projeleri ve Trafik Bilgi Sistemi’nin Anahtarı; TRANET — Geliştirdiği coğrafi bilgi sistemleri ve mühendislik çözümleri yazılımlarıyla kamu, belediye ve özel sektörden birçok kurum ve kuruluşun hayatını kolaylaştıran Netcad, bu kez de yol trafik projelerinin hızlı ve doğru şekilde gerçekleştirilmesi için ‘TRANET’i geliştirdi. Sektörünün ihtiyaçlarını yakın markaja alan Netcad, bu ürünüyle de bir ilke imza atmış oldu.
 • Page:
  2017.06.19 Kuşadası Belediyesi Hizmet Kalitesini Artırıyor — Kuşadası Belediyesi, vatandaşlarına güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Netcad ile Kent Otomasyon Sistemi projesine imza attı. 
 • Page:
  2017.06.08 Netcad & Flexcity Entegrasyonu Büyükçekmece Belediyesi’nde Başarıyla Gerçekleştirildi — GIS ve MIS sektöründe öncü firmalar olan Netcad ve Universal, Büyükçekmece Belediyesi’nde kurum ihtiyaçlarına yönelik yaptıkları detaylı analizler sonucunda gerekli yazılımsal geliştirmeleri yaparak MIS&GIS entegrasyonunu tamamlamıştır.   
 • Page:
  2017.06.07 Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Idaresi Şebeke Bilgi Sistemi Netcad’e Emanet — Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), il sınırları içerisinde yer alan mevcut ve imalatı planlanan içme suyu, yağmur suyu ve atık su şebekelerine ait altyapı verilerini yönetebilecekleri web tabanlı ve masaüstü uygulamalarından oluşan Şebeke Bilgi Sistemi’ne Netcad ile geçiş yaptı.
 • Page:
  2017.06.06 Netcad, Binlerce Kişiye Ücretsiz Eğitim Veriyor — Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde ortalama 5000 yeni kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; sektöründe bir ilke daha imza atarak 2016 yılında başlattığı “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” ile her hafta yüzlerce kişiye ulaşmaya devam ediyor.
 • Page:
  2017.05.23 Netcad, Türkiye’nin Dört Bir Yanından Büyükşehir Belediyeleri ile Su ve Kanalizasyon Idarelerini Bir Araya Getirdi — Sektörünün en yaygın kullanıma sahip firması Netcad Yazılım A.Ş, Antalya’da düzenlediği Kamulaştırma ve Taşınmaz Bilgi Sistemi Çalıştayı’nda Türkiye’nin 28 Büyükşehir Belediyesi ve Su Kanalizasyon İdaresi'nden 160 konukla bir araya geldi.
 • Page:
  2017.05.22 Yahşihan Belediyesi Kent Otomasyon Sistemine Geçti — Yahşihan Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte KENT OTOMASYON SİSTEMİ’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.05.17 Netcad’ten Antarktika’daki ITÜ Bilimsel Çalışmalarına Destek — Netcad sponsorluğunda bu yıl İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Kutup Araştırmaları Uyg-Ar Merkezi'nden (PolReC), Antarktika'daki bilimsel araştırmalara katılmak üzere giden İTÜ Araştırma Görevlisi Adil Enis Arslan, bölgedeki geomatik altyapının oluşturulması üzerine çalışmalara destek verdi.
 • Page:
  2017.05.08 Netcad ’ten 16. Harita Teknik ve Bilimsel Kurultayı’na Yoğun Katılım — Ülkemizin en yaygın kullanılan, gelişmiş harita ve kadastro uygulamasını geliştiren Netcad, 16. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı’na yoğun bir katılım gösterdi. HKMO (Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası) tarafından 03-06 Mayıs 2017 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte Netcad, geniş standı ve birbirinden değerli bildirileriyle yer aldı.
 • Page:
  2017.05.02 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde Taşınmaz Bilgi Sistemi Eğitimleri Tamamlandı — Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, kuruma ait taşınmaz mallarının mekânsal olarak yönetimini sağlamak için Netcad’in Taşınmaz Bilgi Sistemi uygulamasını tercih etti.
 • Page:
  2017.05.01 Netcad Yazılım’dan TUFUAB’a Büyük Ilgi — Çeyrek asrı aşkın deneyimiyle ülkemizin en yaygın kullanıma sahip yazılım firması Netcad, 27-29 Nisan 2017 tarihlerinde Afyon Korel Termal Otel’de gerçekleştirilen 9. Türkiye Ulusal Fotogrametri Ve Uzaktan Algılama Birliği (TUFUAB) Teknik Sempozyumu’na katıldı.
 • Page:
  2017.04.21 Netcad Endüstri 4.0’a Hazırlanıyor — Türkiye’nin en bilinen ve yaygın kullanılan yazılımı Netcad, “Endüstri 4.0’a doğru Mekânsal Bilişimde Yönelimler – IOT” etkinliğine katılarak üzerinde çalıştığı Akıllı Şehir platformunu anlattı.
 • Page:
  2017.04.20 Ilkadım Belediyesi Akıllı Belediyeciliğe Geçiş Yaptı — İlkadım Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için “Harita Planlama ve CBS Programı Veri Entegrasyonu İşi” kapsamında Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte KENT OTOMASYON SİSTEMİ’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.04.17 Netcad, IMCET’te Maden Sektörüyle Bir Araya Geldi — TMMOB Maden Mühendisleri Odası tarafından Antalya'da düzenlenen Türkiye 25'inci Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi-IMCET 2017, maden sektörünün önemli oyuncularını ağırladı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortakları haline getirdiği yazılımı NETPRO/Mine ile ziyaretçilerle bir araya geldi.
 • Page:
  2017.04.13 Kepez Artık Mobil — Kepez Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak ve daha ulaşılabilir olmak adına “KEOS Kepez” uygulamasını başlattı.
 • Page:
  2017.04.03 Türkiye'nin Taşınmazları Netcad'e Emanet — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle, Türkiye’nin Coğrafi Bilgi Sistemi sektöründe en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, Taşınmaz Bilgi Sistemi yaklaşımını ve başarılı proje örneklerini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte anlattı.
 • Page:
  2017.03.21 Kütahya Belediyesi, Netcad ile Hizmetlerine Bir Yenisini Daha Ekledi — Geliştirdiği uygulamalarla profesyonel belediyecilik anlayışına bambaşka bir bakış açısı getiren Netcad, son olarak Kütahya Belediyesi ile gerçekleştirdiği Mezarlık Bilgi Sistemi (MEBIS) projesiyle hizmetlerine bir yenilik daha kattı.
 • Page:
  2017.03.16 Atakum Belediyesi, Kent Bilgi Sistemi ile Vatandaşa Açılıyor — Atakum Belediyesi vatandaşlarına her yerden erişilebilecekleri bir hizmet sağlayabilmek adına Kent Rehberi ve E-İmar uygulamalarını hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.03.10 Beşiktaş Belediyesi Kent Rehberi Uluslararası Arenada — Beşiktaş Belediyesi İngilizce Kent Rehberi uygulaması hayata geçirildi. Netcad KEOS (Kent Otomasyon Sistemi) uygulamaları kullanılarak oluşturulan sistemle, belediye bünyesinde oluşturulan coğrafi bilgi sistemleri altyapısı üzerinden adres, yapı, uydu görüntüsü, 360 derece panoramik görüntüler, yapı fotoğrafları, POI noktaları (Eczane, sağlık eğitim tesisleri, dini tesisler, tarihi ve gezi mekanları, marketler vb.) interaktif bir şekilde vatandaşa açılacak.
 • Page:
  2017.03.10 Beşiktaş Belediye Başkanı Hazinedar’a Akıllı Belediyecilik Ödülü — Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, “Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Akıllı Belediyecilik Uygulamalarını En Etkin Kullanan Belediye Başkanı” ödülüne layık görüldü.
 • Page:
  2017.03.06 ‘Netcad Yer Bilimleri Proje Uygulamaları Çalıştayı’ ODTÜ’de — Türkiye’nin ilk yerli madencilik yazılımını geliştiren Netcad, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü ile birlikte ‘Yer Bilimleri Proje Uygulamaları’na ilişkin çalıştay düzenledi.
 • Page:
  2017.03.03 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Taşınmazlarını Netcad ile Yönetiyor — Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, kurumun taşınmaz mallarının mekânsal olarak yönetimini sağlamak için Netcad’in Taşınmaz ve Kamulaştırma Bilgi Sistemi uygulamalarını tercih etti.
 • Page:
  2017.03.01 Gelibolu Artık Mobil — Gelibolu Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak ve daha ulaşılabilir olmak adına “KEOS Gelibolu” uygulamasını hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.02.27 TCDD- Netcad Iş Birliği Hızla Büyüyor — Türkiye’nin ulaşım sektöründeki en önemli paydaşlarından Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) ile Türkiye’nin en yaygın kullanılan Coğrafi Bilgi Sistemi ve Mühendislik yazılımı Netcad arasındaki iş birliği hızla büyüyor
 • Page:
  2017.02.24 Kırşehir Il Özel Idaresi Gücünü Netcad ile Birleştirdi — Netcad, köyleri daha iyi hizmetlere ulaştırmak ve daha güçlü altyapılar kurmak amacıyla geliştirdiği KÖYDES programı çerçevesinde İl Özel İdareleri ile birlikte gerçekleştirdiği projelere bir yenisini daha ekledi.
 • Page:
  2017.02.20 IMO Kocaeli’de Netcad Yol Projelendirme Kursu — İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi tarafından 17-19 Şubat 2017 tarihleri arasında oda üyelerine yönelik “Netcad Temel Eğitimi / Anamodül & Netsurf Sertifikalı Eğitimi” düzenlendi.
 • Page:
  2017.02.16 Nilüfer Belediyesi Her Yönüyle Afete Hazır — 2012 yılında Nilüfer İlçesi Afet Bilgi Sistemi (ABİS) projesini hayata geçiren Nilüfer Belediyesi, afet öncesi ve sonrasında can ve mal kaybını azaltmak için çalışmalarını sürdürüyor.
 • Page:
  2017.01.25 Türkiye Kömür Işletmeleri’nde Netpro/MINE Eğitimi — Madencilik sektörüne yönelik geliştirilen uygulamalar ile teknolojinin doğru kullanımının önemini her fırsatta vurgulayan Netcad, Türkiye Kömür İşletmeleri’nde (TKI) beş gün süreyle Netpro/MINE eğitimleri verdi.
 • Page:
  2017.01.18 Türkiye’nin Spor Tesis Envanteri Ekranlarda — Türkiye’nin Spor Tesis Envanterini ekranlara taşıyan Netcad, projesinin ayrıntılarını 17 Ocak ‘ta Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı tarafından Antalya’da gerçekleştirilen seminerde anlattı. İl müdürlüklerinden gelen personelin katıldığı oturumda projeye ait tüm detaylar gösterildi.
 • Page:
  2017.01.15 Muş Belediyesinde 'Akıllı Belediyeciliğin' Altyapısı Oluşuyor — Muş Belediyesi, vatandaşlarına iyi ve hızlı hizmet sunmak için akıllı belediyeciliğin altyapısını oluşturuyor. Muş Belediye Başkanlığı; Kent Bilgi Sistemi, Bilgi Yönetim Sistemi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi ve Coğrafi Bilgi Sistemi gibi birçok teknolojik uygulamaları hayata geçiriyor.
 • Page:
  2017.01.09 Atakum Belediyesi’nden Büyük Adım — Atakum Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına ve paydaş kurumlara daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için 1 Ocak 2016 tarihi itibari ile Kent Bilgi Sistemi’ni (KEOS) hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.01.08 Antalya Büyükşehir Belediyesi de Netcad’i Tercih Etti — Antalya Büyükşehir Belediyesi masaüstü CAD&GIS uygulamaları ile kurumsal entegrasyon çözümlerinde Netcad’i tercih etti. Kurum genelinde 143 kullanıcı lisanslandırılarak, Netcad’in gelişmiş ürün yelpazesindeki modülleri aktif kullanmaya ve yoğun eğitim faaliyetlerine başladı.
 • Page:
  2017.01.03 Türkiye’nin Ilk Yerinde Dönüşüm Projesi’ne Netcad Imzası — 40 yıldır kangren haline gelen ve Türkiye’de ilk kez uygulanan yerinde dönüşüm modeli olduğundan bir ilk olma özelliğini taşıyan “Gülsuyu-Gülensu 1/5000 Ölçekli Yerinde Dönüşüm Nazım İmar Planı”, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nce onaylandı. Belediye meclis üyeleri, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve halkla birlikte hazırlanan planın onaylanmasının ardından ilçe belediyesince hazırlanan 1/1000 ölçekli imar planından sonra mahallede kentsel dönüşüm başladı.
 • Page:
  2016.12.28 Defne Belediyesi’nin KEOS Projesi Eğitimleri Tamamlandı — Defne Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için “Entegre Birim Uygulamaları ve Veri Entegrasyonu İşi” kapsamında Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte Kent Otomasyon Sistemi’ni hayata geçirdi. İmar ve Şehircilik Müdürü Sami Akdoğan ve Strateji Geliştirme Müdürü Kemal Kadıoğlu’nun da katılımlarıyla gerçekleşen yazılım eğitimleri ile birlikte belediye bünyesindeki ilgili tüm teknik personel KEOS projesi ile tanışmış oldu.
 • Page:
  2016.12.26 Netcad, Bilişim Profesyonelleri’ne Coğrafi Bilgi Sistemini Anlattı — 2006 yılından beri her yıl bilişim teknolojisi alanında çalışan profesyonelleri bir araya getiren ITP Bilişim Profesyonelleri Semineri, Antalya Xanadu Hotel Belek’te gerçekleştirildi.
 • Page:
  2016.12.21 MERBIS Projesi Netcad Tapu ile Buluştu — Netcad’in Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü MERBIS (Mera Bilgi Sistemi) projesi kapsamında 81 ilde Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü ile Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüklerinde görevli Harita ve Ziraat Mühendislerine eğitimler verildi. 12-17 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenen eğitimlerde toplamda 200 kişiye Netcad GIS 7.6, Netcad Tapu ile MERBIS Projesi uygulamaları olan e-TAD ve Mera uygulamaları konusunda bilgiler verildi.
 • Page:
  2016.12.12 Netcad, Taxim Capital ile Büyümeye ve Yatırımlara Devam Ediyor… — Mekânsal tabanlı mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi alanlarında mekânsal planlamadan arazi düzenlemesine, alt yapıların oluşturulmasından üst yapılara kadar yerleşim alanlarının tasarlanması ve yönetilmesine yönelik geliştirdiği yazılımlarla Türkiye’nin en yaygın kullanılan yazılımı olan Netcad, 27 yıllık başarısını bugün çok önemli bir ortaklık ile taçlandırıyor. Sektörünün öncüsü ve lideri olan Netcad, alanında oldukça saygın bir özel sermaye yatırım fonu olan Taxim Capital ile güçlerini birleştirerek yurtiçinde ve yurtdışında büyümeye ve yatırımlarına devam ediyor.
 • Page:
  2016.12.09 Türkiye Bilişim Derneği’nden Netcad’e Plaket — Türkiye Bilişim Derneği (TBD), bilişim sektörünün taraflarını Ankara'da düzenlenen 'TBD 33'üncü Ulusal Bilişim Kurultayı-Bilişim 2016'da bir araya getirdi. TBD tarafından 1976 yılından bu yana düzenlenen kurultay, bu yıl 'Bilişim ve Demokrasi' temasıyla gerçekleşti. 'Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği' olarak nitelenen Ulusal Bilişim Kurultayı, 8-9 Aralık 2016 tarihleri arasında Ankara Sheraton Otel ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.
 • Page:
  2016.11.29 Netcad, Maden Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya Geldi — Tüyap, 24-27 Kasım 2016 tarihlerinde madencilik sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Madencilik Türkiye Fuarı’na ev sahipliği yaptı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortakları haline getirdiği yazılımı NETPRO/Mine ile ziyaretçilerle bir araya geldi.
 • Page:
  2016.11.28 Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi KEOS ile Tanıştı — Türkiye’nin dört bir yanından belediyelerle iş birliği yapan Netcad, son olarak Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin çözüm ortağı oldu.
 • Page:
  2016.11.23 Yusufeli Barajı Kamulaştırma Eğitimleri Verildi — 15-17 Kasım 2016 tarihleri arasında Artvin Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğü Kamulaştırma Şube Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen eğitimde bölge kullanıcılarına sistem hakkında detaylı bilgiler verildi.
 • Page:
  2016.11.23 Gelibolu, Parmaklarınızın Ucunda — Gelibolu Belediyesi’nin İmar Durumu, Kent Rehberi ve Mezarlık Bilgi Sistemi’nin de içinde yer aldığı e-belediyecilikte geldiği nokta ve yenilikler Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda paylaşıldı.
 • Page:
  2016.11.21 TUES, Çanakkale Tarihi Alan Başkanlığı ile Daha da Büyüyor — Türkiye çapında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’ne bağlı 37 kurul tarafından kullanılan Tescilli Kültür Varlıkları Taşınmaz Ulusal Envanter Sistemi (TUES) bünyesine yeni bir Alan Başkanlığı’nı daha ekledi.
Showing first 200 of 345 results

 

 

 

 • No labels
Page: 2013.03.05 Bayraklı Belediyesi KEOS Uygulaması Page: 2013.12.10 OGM Sempozyumu'nda Tek Stant : NETCAD Page: 2013.12.10 Netcad Irak’ta Ses Getirdi Page: 2013.12.11 Adıyaman Netcad ile Afete Daha Hazırlıklı Page: 2013.12.14 Esenler Kent Bilgi Sistemi Büyük İlgi Uyandırdı Page: 2013.12.17 Türkiye Jeoloji Veri Standartları Belirleniyor Page: 2013.12.24 Kazan'daki Çocukların Oyuncak İhtiyacı NETCAD'den Page: 2013.12.25 Çanakkale Afet Bilgi Sistemi Tanıtıldı Page: 2014.02.04 Gençlik ve Spor Bakanı'nın Katılımıyla Türkiye Spor Bilgi Bankası Projesi Eğitimlerine Başlandı Page: 2014.03.05 Beşiktaş Belediyesi E-Imar Uygulaması Page: 2014.03.05 Netigma Çalıştayı Page: 2014.03.24 Sakarya Erenler Belediyesi 360 Uygulaması Page: 2014.05.14 Soma Madencilerimiz İçin Başsağlığı Page: 2014.05.15 Netigma Kamu Çalıştayı Page: 2014.05.22 Doğal Afet Risklerini Azaltacak 'Ileri Düzey Mekansal Analiz Yaklaşımı' Page: 2014.06.04 Netcad, Nijerya Ulusal Politika ve Stratejik Çalışmalar Enstitüsü (NIPPS) Heyetini Ağırladı Page: 2014.06.26 Netcad, Arazi Toplulaştırma ve Hidroloji Çalıştayı Page: 2014.06.28 Netcad Farklı Ülkelerden Jeodezi Öğrencileri ile Bir Araya Geldi. Page: 2014.07.05 Azerbaycan Netcad Semineri Page: 2014.09.04 Adana Büyükşehir Belediyesi’ne NETIGMA Eğitimi Page: 2014.09.09 DSİ Bölge Vaziyet Planları NETCAD ile Hazırlanıyor Page: 2014.09.09 Tescilli Taşınmaz Ulusal Envanter sistemi (TUES) Projesi Eğitimleri Page: 2014.09.11 Netcad KÖYDES Projesini Tanıtıyor Page: 2014.09.18 Netigma Çalıştayları Sürüyor Page: 2014.09.26 Adana Büyükşehir Belediyesi Kent Otomasyonunu NETCAD ile Sağlıyor. Page: 2014.09.26 Aksaray Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) Destekli Numarataj Çalışmaları Tamamlandı Page: 2014.09.26 Küçükkuyu Cittaslow 'Sakin Şehir' Altyapısının Oluşturulması Projesi Netcad Tarafından Tamamlandı Page: 2014.09.26 NETCAD, Ankara Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (ASKİ) Taşınmaz Bilgi Sistemi Çalışmalarını Tamamladı Page: 2014.09.26 Netcad Yahşihan Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi Destekli Numarataj Çalışmalarını Tamamladı Page: 2014.09.26 Of Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) Destekli Numarataj Çalışmaları Tamamlandı Page: 2014.10.09 ISPRS Etkinliğinde Netcad Analist Tanıtıldı Page: 2014.10.17 Bakırköy Belediyesi Netcad’le Kent Bilgi Sistemi İle Tanıştı Page: 2014.10.18 Beşiktaş Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Projesi Netcad’le Gerçekleşiyor Page: 2014.10.18 Ergene Belediyesi Netcad’le Kent Bilgi Sistemine Geçiyor Page: 2014.10.19 Gelibolu Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Ve E-İmar Projesi Page: 2014.10.20 Bandırma Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Projesi Page: 2014.10.23 Netcad, Iran - Türkiye Yatırım Fırsatları Konferansına Katıldı Page: 2014.10.28 Doğal Afet Risklerinin Değerlendirilmesi için Geliştirilen Analist Malezya’da Tanıtıldı Page: 2014.10.30 Netcad, Her Ölçekteki Kazı/Dolgu Işlerinin ve Tasarımlarının Yapılabildiği Çözümü, KAZI PLANI'nı Tanıtıyor Page: 2014.11.06 Netcad KAZI PLANI Çözümünü Tanıttı Page: 2014.11.06 NETIGMA Yerel Yönetimlere Anlatıldı Page: 2014.11.07 Netcad Datatime Çözüm Ortaklığı Page: 2014.11.17 Eyüp Halkı E-imarla Tanıştı Page: 2014.12.01 Küçükçekmece Afet Bilgi Sistemi Projesi Netcad’le Hayata Geçirildi Page: 2014.12.11 Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı Page: 2014.12.11 Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı Düzenlendi Page: 2014.12.26 Netcad, Dünya CBS Günü Etkinliği’nde Page: 2015.01.13 Kozan Belediyesi'nin Netcad 360 ile Görüntülenmesi Tamamlandı Page: 2015.01.23. Mühendislik Eğitimine Yerli Yazılımla Destek Page: 2015.02.02. Türkiye’nin En Yaygın Mühendislik Çözümü ‘’Yedilendi’’ Page: 2015.02.06 Netcad, Akademik Bilişim Konferansı’nda Yeni Yazılım Geliştirme Vizyonunu Anlattı Page: 2015.02.18 Maden Kazalarının Önlenmesinde Teknolojinin Önemi Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Anlatıldı Page: 2015.02.19 Netcad Çözümlerinin Kalitesi Bir Kez Daha Belgelendi Page: 2015.03.04. 360 Derece Bakırköy Page: 2015.03.04. Beşiktaş Belediyesi Olası Afetlere Teknoloji İle Hazırlanıyor Page: 2015.03.04. Geleceğin Mühendisleri Yerli Yazılımla Destekleniyor Page: 2015.03.06. T-Bank’ta Taşınmaz İpotek İşlemleri Çok Hızlı Page: 2015.03.08 Netcad Orman Amenajman ve Rehabilitasyon Uygulamalarını Artvin Çoruh Üniversitesi’nde Anlattı. Page: 2015.03.10 Mühendisliğin Geleceği Netleşiyor Page: 2015.03.11 Netcad Madencilik Uygulamaları İstanbul Çalıştayı Page: 2015.03.16 Madencilik Sektörü Yerli Yazılımla Uzmanlaşıyor Page: 2015.03.17 Netcad, Ethio-Turkish Business Forumu’na Katıldı Page: 2015.03.17 Ümraniye Netcad ile 360 Derece Görüntüleniyor Page: 2015.03.19 Netcad I 2014 Mekansal Planlama Yönetmeliği Kapsamında Planlama Uygulamaları Çalıştayı Page: 2015.03.20 Şehir ve Bölge Plancılar Netcad Etkinliğinde Bir Araya Geldi Page: 2015.03.31 15. Harita Teknik ve Bilimsel Kurultayı’na Etkin Netcad Katılımı Page: 2015.04.06 Beykoz Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Projesi Tanıtıldı Page: 2015.04.14 Netcad Kampüs Eğitimleri Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde Page: 2015.04.16 Netcad Belediye Çözümleri Hatay’da Page: 2015.04.17 Netcad Türkiye Uluslararası Madencilik Kongresi'nde Page: 2015.04.21 Su Kaynakları Yönetimi İçin Yerli Yazılım Teknolojileri Page: 2015.04.24 Netcad Uluslararası Projeleri Dünya Kadastro Zirvesi'nde Page: 2015.05.04 Netcad Afete Yönelik Çözümleriyle AFAD - Japonya MLIT Etkinliğinde Page: 2015.05.08 Netcad, İsviçre Ekonomi Bakanını ve İş Adamlarını Ağırladı Page: 2015.05.09 Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu Netigma Gaziantep Şirketleri’ne Tanıtıldı Page: 2015.05.14 Netcad Ulusal Coğrafi Bilgi Sisteminin Yeni Düzeniyle Uyumlu Çözümlerini Sektörle Paylaştı Page: 2015.05.16 Netcad, Minex Fuarı’nda Madencilik Sektörüyle Bir Araya Geldi Page: 2015.05.21 Netcad, FIG Çalışma Haftasında Konumsal Veri Uygulamalarında Entegrasyonunun Önemini Anlattı Page: 2015.05.28 Kamulaştırma Projelerinin En Güçlü Çözümü - Netkamu Page: 2015.06.03 Bölge Vaziyet Planları Netcad ile Güncelleniyor Page: 2015.06.04 Mardin Belediyesi Netcad Çözümleri ile Tanıştı Page: 2015.06.09 Ankara Su ve Kanalizasyon idaresi Genel Müdürlüğü Netcad Eğitimleri Tamamlandı Page: 2015.06.10. TEIAŞ Süper Göz Eğitimleri Tamamlandı Page: 2015.06.11 Netcad Çözümleri Ulusal Biyosistem Kongresi'nde Page: 2015.06.12 Mardin'de Netcad Orman Kadastro Uygulaması Eğitimleri Page: 2015.06.17 Netcad ‘Dünya İnsani Yardım Zirvesi”nde Page: 2015.07.10 Netcad Çözümleri Çalıştayı Mersin’de Page: 2015.09.02 Netcad İran Tarbiat Modares Üniversitesi’ni Ağırladı Page: 2015.09.03 Netcad, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Page: 2015.10.07 Netcad, TAKBİS ve MEGSİS Servislerine Anında Erişim İçin Geliştirdiği Çözümünü Tanıttı Page: 2015.10.15 Netcad Etiyopya İşbirliği Toplantıları Page: 2015.10.21 Geleceğin Mühendisleri Netcad ile Buluşuyor Page: 2015.10.23 Altınordu Belediyesi’nde Kent Bilgi Sistemi Kullanımda Page: 2015.10.30 Ünye Kent Bilgi Sistemi Ile Hayat Kolaylaşıyor Page: 2015.11.04 Tues - Tescilli Kültür Varlıkları Taşınmaz Ulusal Envanter Sistemi Uygulama Eğitimleri Devam Ediyor Page: 2015.11.20 Netcad Dünya CBS Günü Zirvesi’nde Page: 2015.11.27 Maden Projelendirmelerinin Kalbinde Bilisim Teknolojileri Var Page: 2015.12.01 Çorum'un Köyleri Artık Bambaşka Page: 2015.12.04 Netcad, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde Page: 2015.12.07 Seferihisar Artık Bir Tık Uzaklıkta Page: 2015.12.14 Türksat Uydu ve Uzay Teknolojileri Gününe Netcad İmzası Page: 2015.12.21 Fethiye Belediyesi Yenilenmeye Doymuyor Page: 2015.12.24 Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Taşınmaz Bilgi Sistemi Page: 2015.12.29 Bursa Kesfedilmeye Hazır Page: 2015.12.30 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin CBS Altyapısı Netcad'e Emanet Page: 2016.01.18 Netcad Çözümleri Antalya'da Page: 2016.02.01 DSI Teknik Destekte Başarıya Netcad ile Koşuyor Page: 2016.02.01 Menderes Belediyesi Netcad ile Çığır Açıyor Page: 2016.02.09 Emlak Konut Dünyası Parmaklarınızın Ucunda Page: 2016.02.26 Bartın, Netcad ile Yaşanabilir Marka Şehir Oluyor Page: 2016.03.05 Türkiye Meraları Kayıt Altında Page: 2016.03.18 Netcad CeBIT 2016'da Yerini Aldı Page: 2016.03.24 ‘İnternetten Canlı Proje Eğitimleri’; Netcad Sektöründe İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor Page: 2016.03.22 Afyon Il Ozel Idaresi'nde Netcad Eğitimi Page: 2016.06.03 Yaşam Alanlarımız CBS ile Şekilleniyor Page: 2016.03.23 Netcad Genç Mühendislerle Buluşuyor Page: 2016.04.01 TUES Proje Eğitimleri Devam Ediyor Page: 2016.04.14 Niksar Belediyesi, Netcad ile Çığır Açıyor Page: 2016.04.15 Taşra ile Merkez Arasında Güçlü Bir Bağ Kuruluyor Page: 2016.04.22 Standart Plan Uretiminde Tek Isim Planet Page: 2016.05.01 MASKI, Hizmet Kalitesini Netcad ile Artırıyor Page: 2016.05.01 MERBIS 10. Yılını Kutluyor Page: 2016.05.07 Türkiye’nin Ilk Yerli Madencilik Yazılımı, 20. Kömür Kongresi’nde Page: 2016.05.17 Çanakkale Kepez Belediyesi, Vatandaşlarına Hizmette Sınır Tanımıyor Page: 2016.05.20 KADBIS Eğitimleri Akçakoca'da Gerçekleştirildi Page: 2016.05.23 Adıyaman Il Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Personeline Uygulamalı Netcad Eğitimi Page: 2016.05.25 Çukurova Üniversitesi’nin Genç Mühendisleri Meslek Hayatlarına Netcad Bilişim Teknolojileri ile Hazırlanıyorlar Page: 2016.05.27 Mekansal Planlama Netcad ile Hayat Buluyor Page: 2016.06.01 Batman Il Ozel Idaresi KOYDES Eğitimleri Tamamlandı Page: 2016.06.02 Selçuk Üniversitesi Bahar Dönemi Dersleri Netcad Teknolojileri İle Tamamlandı Page: 2016.06.04 Mühendisliğin Geleceği Netcad ile Netleşiyor Page: 2016.06.05 Torbalı Belediyesi KEOS Projesi Hayata Geçiyor Page: 2016.06.08 Natura 2000 Projesinin Türkiye Ayağında Netcad Imzası Page: 2016.06.17 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na Netcad Eğitimi Page: 2016.07.08 MASKI Hizmetiçi Eğitimlerine Netcad ile Devam Ediyor Page: 2016.07.12 NETPRO/Mine, Yeni Yönetmeliğe Hazır Page: 2016.08.16 Netcad, Türkiye’nin Ilk 500 Bilişim Firması Araştırmasında 35 Sıra Birden Yükseldi Page: 2016.08.22 Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Netcad Güçlerini Birleştirdi Page: 2016.08.25 Netcad Teknik Personel Alım Sınavı Duyurusu Page: 2016.09.02 Bitlis Il Özel Idaresi'ne KÖYDES Eğitimi Page: 2016.09.26 Atakum, KEOS ile Hizmet Kalitesini Yükseltiyor Page: 2016.09.30 Gelibolu Belediyesi Netcad ile Hizmette Sınır Tanımıyor Page: 2016.10.05 Netcad KÖYDES Eğitimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor Page: 2016.10.17 Netcad, Uluslararası Coğrafya Sempozyumu'nda Page: 2016.10.18 Bodrum Yeni Bilişim Projesi ile Nefes Alacak Page: 2016.10.25 Çukurova Üniversitesi’nde ‘NETPRO/Mine ile Madencilikte Proje Uygulamaları’ Çalıştayı Düzenlendi Page: 2016.10.25 Netcad MERBIS Eğitimleri Bu Kez de Antalya'da Page: 2016.10.27 Torbalı'da Imar Artık Cepte Page: 2016.11.01 Niksar Belediyesi KEOS ile Tanıştı Page: 2016.11.09 Netcad, Uluslararası Karadeniz Maden ve Tünelcilik Sempozyumu’nda Page: 2016.11.11 Büyükçekmece Belediyesi KEOS Projesi Hayata Geçti Page: 2016.11.21 TUES, Çanakkale Tarihi Alan Başkanlığı ile Daha da Büyüyor Page: 2016.11.23 Gelibolu, Parmaklarınızın Ucunda Page: 2016.11.23 Yusufeli Barajı Kamulaştırma Eğitimleri Verildi Page: 2016.11.28 Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi KEOS ile Tanıştı Page: 2016.11.29 Netcad, Maden Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Page: 2016.12.09 Türkiye Bilişim Derneği’nden Netcad’e Plaket Page: 2016.12.12 Netcad, Taxim Capital ile Büyümeye ve Yatırımlara Devam Ediyor… Page: 2016.12.21 MERBIS Projesi Netcad Tapu ile Buluştu Page: 2016.12.26 Netcad, Bilişim Profesyonelleri’ne Coğrafi Bilgi Sistemini Anlattı Page: 2016.12.28 Defne Belediyesi’nin KEOS Projesi Eğitimleri Tamamlandı Page: 2017.01.03 Türkiye’nin Ilk Yerinde Dönüşüm Projesi’ne Netcad Imzası Page: 2017.01.08 Antalya Büyükşehir Belediyesi de Netcad’i Tercih Etti Page: 2017.01.09 Atakum Belediyesi’nden Büyük Adım Page: 2017.01.15 Muş Belediyesinde 'Akıllı Belediyeciliğin' Altyapısı Oluşuyor Page: 2017.01.18 Türkiye’nin Spor Tesis Envanteri Ekranlarda Page: 2017.01.25 Türkiye Kömür Işletmeleri’nde Netpro/MINE Eğitimi Page: 2017.02.20 IMO Kocaeli’de Netcad Yol Projelendirme Kursu Page: 2017.02.16 Nilüfer Belediyesi Her Yönüyle Afete Hazır Page: 2017.02.27 TCDD- Netcad Iş Birliği Hızla Büyüyor Page: 2017.02.24 Kırşehir Il Özel Idaresi Gücünü Netcad ile Birleştirdi Page: 2017.03.01 Gelibolu Artık Mobil Page: 2017.03.03 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Taşınmazlarını Netcad ile Yönetiyor Page: 2017.03.06 ‘Netcad Yer Bilimleri Proje Uygulamaları Çalıştayı’ ODTÜ’de Page: 2017.03.10 Beşiktaş Belediyesi Kent Rehberi Uluslararası Arenada Page: 2017.03.10 Beşiktaş Belediye Başkanı Hazinedar’a Akıllı Belediyecilik Ödülü Page: 2017.03.16 Atakum Belediyesi, Kent Bilgi Sistemi ile Vatandaşa Açılıyor Page: 2017.03.21 Kütahya Belediyesi, Netcad ile Hizmetlerine Bir Yenisini Daha Ekledi Page: 2017.04.03 Türkiye'nin Taşınmazları Netcad'e Emanet Page: 2017.04.13 Kepez Artık Mobil Page: 2017.04.17 Netcad, IMCET’te Maden Sektörüyle Bir Araya Geldi Page: 2017.04.20 Ilkadım Belediyesi Akıllı Belediyeciliğe Geçiş Yaptı Page: 2017.04.21 Netcad Endüstri 4.0’a Hazırlanıyor Page: 2017.05.01 Netcad Yazılım’dan TUFUAB’a Büyük Ilgi Page: 2017.05.08 Netcad ’ten 16. Harita Teknik ve Bilimsel Kurultayı’na Yoğun Katılım Page: 2017.05.17 Netcad’ten Antarktika’daki ITÜ Bilimsel Çalışmalarına Destek Page: 2017.05.02 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde Taşınmaz Bilgi Sistemi Eğitimleri Tamamlandı Page: 2017.05.23 Netcad, Türkiye’nin Dört Bir Yanından Büyükşehir Belediyeleri ile Su ve Kanalizasyon Idarelerini Bir Araya Getirdi Page: 2017.05.22 Yahşihan Belediyesi Kent Otomasyon Sistemine Geçti Page: 2017.06.06 Netcad, Binlerce Kişiye Ücretsiz Eğitim Veriyor Page: 2017.06.07 Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Idaresi Şebeke Bilgi Sistemi Netcad’e Emanet Page: 2017.06.08 Netcad & Flexcity Entegrasyonu Büyükçekmece Belediyesi’nde Başarıyla Gerçekleştirildi Page: 2017.06.19 Kuşadası Belediyesi Hizmet Kalitesini Artırıyor Page: 2017.06.21 Trafik Projeleri ve Trafik Bilgi Sistemi’nin Anahtarı; TRANET Page: 2017.06.21 Çukurova Üniversitesi, Üniversite-Sanayi Iş Birliği Kapsamında ARGE Projelerinde Netcad Teknolojilerini Kullanıyor Page: 2017.07.12 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Netcad’den Anlamlı Iş Birliği Page: 2017.07.19 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Netcad ile Güçlerini Birleştirdi Page: 2017.08.10 Isparta Halkı E-Imar İle Tanıştı Page: 2017.08.18 Netcad & Üniversite Iş Birlikleri Devam Ediyor Page: 2017.08.22 Kemalpaşa Belediyesi KEOS Projesi'ni Duyurmaya Hazırlanıyor Page: 2017.09.06 Hatay Büyükşehir Belediyesi KEOS Projesini Hayata Geçirdi Page: 2017.09.13 Karesi Belediyesi KEOS ile Vatandaşlarına Kesintisiz Hizmet Sunuyor Page: 2017.09.21 Netcad Çalışanları Motivasyon Gezisinde Bir Araya Geldi Page: 2017.09.28 Netcad’in Erzurum Çıkarması Page: 2017.10.05 Makine Kimya Endüstrisi ile Netcad Bir Arada Page: 2017.10.11 NETÇAP ile Yeni YEDIden Page: 2017.10.16 HARMIAD ile Netcad Kahvaltıda Buluştu Page: 2017.10.26 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan Yönetim Bilgi Sistemi Page: 2017.10.25 Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü'nde Netcad Page: 2017.10.26 Antalya Kepez Belediyesi Eğitimleri Tamamlandı Page: 2017.11.06 Ünye Belediyesi Yeniliklere Doymuyor Page: 2017.11.10 Netcad Anadolu Üniversitesi e-Sertifika Programında Page: 2017.11.28 Sivas Belediyesi Planlarını Netcad ile Yönetiyor Page: 2017.11.28 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Su Kanalizasyon Idaresi Yola Netcad ile Çıkıyor Page: 2017.11.29 Netcad, TCDD Kurumsal Gelişim Seminerinde Fark Yarattı Page: 2017.11.22 Netcad, CBS Kongresi’ne Damgasını Vurdu Page: 2017.12.04 Atakum Belediyesi Şeffaf Belediyecilik Anlayışına Bir Yenisini Daha Ekledi Page: 2017.12.06 Kırşehir Belediyesi de KEOS ile Tanıştı Page: 2017.12.07 Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nden MEBIS Adımı Page: 2017.12.07 Beykoz Belediyesi Parkları Evlerinize Konuk Oluyor Page: 2017.12.14 Dünya CBS Günü’nde Netcad ’den Akıllı Şehir Adımı Page: 2017.12.18 Türkiye’nin Ilk Madencilik Yazılımı Dış Pazar’a Hazır Page: 2017.12.19 ODTÜ’den Netcad’e Anlamlı Ödül Page: 2017.12.20 Mersin Büyükşehir Belediyesi Taşınmazları Netcad’e Emanet Page: 2017.12.21 Karesi Belediyesi Vatandaşlarına Hizmette Sınır Tanımıyor Page: 2018.01.17 Netcad, Bilişim Dünyasına CBS İmzasını Atıyor Page: 2018.01.24 Akıllı Şehirler Netcad ile Şekilleniyor Page: 2018.01.25 Izmit Belediyesi E-İmar Servislerini Güçlendirdi Page: 2018.01.26 Atakum Belediyesi Her Zaman Vatandaşının Yanında Page: 2018.01.26 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Acil Durumlara Hazır Page: 2018.01.30 Kemalpaşa Belediyesi E-İmar Sayfasını Vatandaşa Duyurdu Page: 2018.01.29 Arifiye Belediyesi Kent Otomasyon Sistemi Hayata Geçti Page: 2018.01.29 TCDD, Yatırımlarını Netcad ile Takip Ediyor Page: 2018.02.08 2017 Yılı’nda 6.000+ Mühendis ve Mühendis Adayı Bilişim Eğitimleri ile Netcad Kampüs Sertifikası Aldı Page: 2018.02.09 Gözler Yeniden Netcad Kalitesinde Page: 2018.02.13 Amasya Il Özel Idaresinde Netcad Eğitimi Page: 2018.02.02 DSI Samsun Bölge Müdürlüğü’nde İşlemler Çok Hızlandı Page: 2018.02.26 Hatay Su ve Kanalizasyon Idaresi’nde Netigma Developer Eğitimi Gerçekleştirildi Page: 2018.02.27 Kültür ve Turizm Varlıkları Netcad İle Bir Araya Geldi Page: 2018.03.04 Adana Sarıçam Belediyesi Kent Bilgi Sistemi ile Vatandaşa Açılıyor Page: 2018.03.05 Sandıklı Belediyesi’nden Büyük Adım Page: 2018.03.08 Netcad Öğrencilerle Bir Araya Geldi Page: 2018.03.06 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden Proje Yönetim Sistemi Adımı Page: 2018.03.05 Tekirdağ Muratlı Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Altyapısı Netcad ile Kuruyor Page: 2018.03.12 Alanya Belediyesi Yeniliğe Doymuyor Page: 2018.03.09 Antalya Büyükşehir Belediyesi Gelecek Vizyonunu Netcad ile Belirliyor Page: 2018.03.01 Kepez Belediyesi Belnet’i Tercih Etti Page: 2018.03.01 Antalya Kumluca Belediyesi e-Devlet Modülünü Kullanmaya Başladı Page: 2018.03.19 Netcad Belediye Çözümleri Van’da Tanıtıldı Page: 2018.05.14 İzmir'de Kamulaştırma Bilgi Sistemi ve MAKS Entegrasyonu Konulu Bilgi Paylaşımı Page: 2018.04.01 Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumunun Taşınmazları Netcad ile Yönetiliyor Page: 2018.04.01 Erbaa Belediyesi’nde Yeni Dönem Başlıyor Page: 2018.04.04 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Plan Yönetim Sistemi Devreye Alındı Page: 2018.04.06 Ordu Büyükşehir Belediyesi Plan Yönetim Sistemi’nde Yenilik Page: 2018.04.07 Ünye Belediyesi Plan Ilanlarını Netcad WEB ASKI Üzerinden Yapıyor Page: 2018.04.13 T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ile Milli Yazılım Netcad Mesleki ve Teknik Liseler Için Elele Verdi Page: 2018.04.17 Netcad, Adana'da Kullanıcıları ile Buluştu Page: 2018.04.18 Netcad Belediye Çözümleri Sakarya'da Tanıtıldı Page: 2018.04.19 Netcad, Diyarbakır'da Kullanıcıları ile Buluştu Page: 2018.05.01 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ iş birliğinde CBS Çalıştayı Page: 2018.05.10 Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu Netigma Kobilerle Bir Araya Geldi Page: 2018.05.14 Netcad, Mesleki Uygulama Panelinde Öğrencilerle Buluştu Page: 2018.05.15 Netcad, FIG 2018’e Bildirileriyle Damga Vurdu Page: 2018.05.17 Atakum Belediyesi, Plan Tadilat Ilanlarını Netcad WEB ASKI Üzerinden Yapıyor Page: 2018.05.18 Gebze Belediyesi, Şeffaf Yerel Yönetim Anlayışını Teknolojiyle Birleştiriyor Page: 2018.05.21 Netcad, Hacettepe Kariyer Fuarında Page: 2018.05.25 Milli Yazılım Netcad, Türkiye’nin En Büyük 146 Projesi Arasında Yer Aldı Page: 2018.05.31 Ordu Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyeleri Arasında Bir Ilki Gerçekleştirdi Page: 2018.06.04 Siverek Belediyesi de KEOS’u Tercih Etti Page: 2018.06.26 Karesi Belediyesi’nden Bir Yenilik Daha Page: 2018.06.27 Konak Belediyesi KEOS Projesini Hayata Geçiriyor Page: 2018.07.05 Konya Büyükşehir Belediyesi de Imar Planlarını Netcad ile Yönetiyor Page: 2018.07.06 Türkiye CBS Sektörünün Lider Firması Netcad Page: 2018.07.15 Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Idaresi’nde Kamulaştırma Bilgi Sistemi Devreye Alındı Page: 2018.07.18 Netcad Netgis Server Client API Eğitimi Büyükşehirlerin Katılımıyla Tamamlandı Page: 2018.07.23 Beylikdüzü Belediyesi’nde Kullanıcı Eğitimi Verildi Page: 2018.07.24 Muratpaşa Belediyesi’ne Belnet Eğitimi Page: 2018.07.24 Istanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Planet Eğitimi Page: 2018.08.13 TUCBS Entegrasyon Projesi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Page: 2018.08.14 Erzurum Büyükşehir Belediyesi, MEBİS Projesini Hizmete Açtı Page: 2018.08.15 Ümraniye Belediyesi, E-Imar’ı Kiosk Cihazları ile Vatandaşın Hizmetine Sunuyor Page: 2018.08.28 Amasya Suluova Belediyesi KEOS’u Tercih Etti Page: 2018.08.29 Tokat Erbaa Belediyesi’nde KEOS Çalışmaları Tamamlandı Page: 2018.09.05 Alanya Belediyesi Kent Bilgi Sistemi Altyapısı Yenilendi Page: 2018.09.07 TUCBS Entegrasyon Projesi Yönetici Bilgilendirme Çalıştayı Kamuyu Bir Araya Getirdi Page: 2018.09.17 Antalya Su ve Atık Su Idaresi Genel Müdürlüğü Kurum Içi CBS Entegrasyon Çalışmalarına Başlandı Page: 2018.09.19 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kent Rehberi Yayında Page: 2018.09.21 Netcad, VII. UZAL CBS Sempozyumu’nda Page: 2018.09.10 TUCBS Entegrasyon Projesi Yönetici Bilgilendirme Çalıştayı’nın Belediye Buluşması Gerçekleşti Page: 2018.09.25 Siverek Belediyesi KEOS Projesi Tamamlandı Page: 2018.09.28 Yeni Ekonomi Programında Yer Alan TUCBS Projesinin Bir Parçası Olmaktan Gururluyuz Page: 2018.10.08 Türkiye’nin Yazılımı Netcad Güney Afrika’da Page: 2018.10.15 Istanbul Büyükşehir Belediyesi Netigma ile Tanıştı Page: 2018.10.15 Esenyurt Belediyesi Netcad Iş Birliği ile E-Belediye Hizmetine Geçti Page: 2018.10.16 Küçükçekmece Belediyesi’nde KEOS Çalışmaları Devam Ediyor Page: 2018.10.18 Atakum Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemleri Çalışmalarında Yerli Yazılım Netcad’i Tercih Etti Page: 2018.10.18 Kartal Belediyesi, Netcad İşbirliğinde E-Imar Askı Uygulamasını Hayata Geçirdi Page: 2018.10.23 Bayraklı İmar Planı Tadilatlarını Netcad ile Yönetiyor Page: 2018.10.26 İzmir Büyükşehir Belediyesi Adres Verilerine İlişkin Numarataj Servisini İlçe Belediyeleri ile Paylaşmaya Başladı Page: 2018.11.05 Netcad, 4. Küresel Uydu ve Avrasya Yayıncılık Fuarı’nda Page: 2018.11.01 Kobiler, Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu Netigma ile Bir Araya Geldi Page: 2018.11.09 Ataşehir Belediyesi, Netcad Iş Birliği ile E-Imar Askı Uygulamasını Hayata Geçirdi Page: 2018.11.12 Netcad ODTÜ Kariyer Fuarı’nda Öğrencilerle Bir Araya Geldi Page: 2018.11.22 Amasya Suluova Belediyesi KEOS Projesi Tamamlandı Page: 2018.11.23 Çalkaya’da İmar Sorunları Netcad ile Son Buluyor Page: 2018.11.30 Netcad Sunucu Yazılımlarının Güvenliği Tescillendi Page: 2018.12.03 Netcad, KAM 18 Kongre ve Fuarı’na Damga Vurdu Page: 2018.12.11 Netcad, 1. Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu’ndaydı Page: 2018.12.18 Türkiye’nin İlk ve Tek Yerli Madencilik Yazılımı Uluslararası Arenada Page: 2018.12.24 Kaş Belediyesi’nde Yenilik Page: 2019.01.14 Maltepe Belediyesi’nden Vatandaşları için Önemli Adım Page: 2019.01.24 Çankaya Belediyesi’nin Akıllı Belediyecilik Altyapısı Netcad’e Emanet Page: 2019.01.31 Bergama Belediyesi’nde Yenilik Page: 2019.01.30 Menderes Belediyesi’nden Vatandaşlarına Iki Yenilik Page: 2019.01.29 Bayraklı Belediyesi Taşınmaz Bilgi Sistemi ile Yeniliklerine Bir Yenisini Daha Katıyor Page: 2019.01.31 Konak Belediyesi Güvenlik Düzeyini Netcad ile Bir Üst Seviyeye Taşıdı Page: 2019.02.08 Başakşehir Belediyesi’nde Netcad Eğitimi Page: 2019.02.15 Sultangazi Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü'nde Eğitim Page: 2019.02.18 Alanya Belediyesi’nde Yenilik Page: 2019.02.19 Çaycuma Belediyesi’nde Yeni Dönem Page: 2019.03.04 ODTÜ Kariyer Fuarı’nda Netcad Yazılım’a Yoğun Ilgi Page: 2019.03.12 Türkiye’nin Milli Yazılımı Netcad, Milli Işletim Sistemi PARDUS ile Uyumlu Çalışacak Page: 2019.03.14 Çanakkale Lapseki Belediyesi’nden Yenilik Page: 2019.03.25 Netcad, Hacettepe Kariyer Fuarında Page: 2019.03.26 ASKI Taşınmaz Bilgi Sistemine Güncelleme Page: 2019.04.03 Türkiye’nin Milli Yazılımı Netcad’in KEOS Ürünleri PARDUS Uyumlu Page: 2019.04.05 Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı KEBS Eğitimleri Tamamlandı Page: 2019.04.10 Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne Plan Yönetim Sistemi Page: 2019.04.10 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Elektronik Belge Sistemine Geçti Page: 2019.04.11 Trabzon Büyükşehir Belediyesi MEBİS Projesini Hizmete Açtı Page: 2019.05.08 Başakşehir Belediyesi’nde Sıfır Atık Dönemi Page: 2019.05.10 Ergene Belediyesi Plan Yönetim Sistemi Eğitimleri Tamamlandı Page: 2019.05.20 Netcad ODTÜ Jeoloji Kariyer Fuarı’daydı Page: 2019.06.25 Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne Plan Yönetim Sistemi Page: 2019.06.25 Netcad’te Planlamaya Yeniden Bakış; Plancılar Ne İster? Page: 2019.07.09 Türkiye Coğrafi Bilgi Sistemleri Sektörünün Lider Firması Yine Netcad Page: 2019.07.03 Netcad, ITÜ Geomatik Bölümü Öğrencilerini Ödüllendirdi Page: 2019.07.26 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne KEOS Page: 2019.07.30 Doğu Akdeniz Üniversitesi BTYO’dan Haritacılıkta Önemli Atılım Page: 2019.08.02 TESKI - NETCAD Akıllı ve Sürdürülebilir Şebeke Bilgi Sistemi Çözümlerini Kullanıyor Page: 2019.08.02 Netcad Mekânsal Adres Kayıt Sistemi (MAKS) Ile Tam Uyumlu Page: 2019.08.26 Mezarlık Bilgi Sistemi Tekrar Hizmet Vermeye Başladı Page: 2019.09.26 Altınordu Belediyesi Hizmet Haritası Devrede Page: 2019.09.25 Türkiye’nin Yazılımı Netcad INTERGEO’da Page: 2019.10.17 Toplanma Alanlarınız Parmağınızın Ucunda Page: 2019.10.04 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde Enerji Verimliliği Sunumu Gerçekleştirildi Page: 2019.10.10 Akıllı Şehirler için Akıllı Çözümler Sunan Netcad GITEX’de Page: 2019.10.25 Netcad 6. CBS Kongresi’ne Damgasını Vurdu Page: 2019.10.25 TUCBS Entegrasyon Projesi Kapanış Toplantısı Yapıldı Page: 2019.11.01 Netcad, Smart Future Expo’da Dijital Dönüşümü Anlattı Page: 2019.11.10 Netcad Geleceğin Çalışanlarıyla Buluştu