Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad'e dair güncel haber ve duyurularımızı bu bölümde bulabilirsiniz.

Duyurular

Netcad hakkındaki duyurulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Page:
  2017.01.18 Türkiye’nin Spor Tesis Envanteri Ekranlarda — Türkiye’nin Spor Tesis Envanterini ekranlara taşıyan Netcad, projesinin ayrıntılarını 17 Ocak ‘ta Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı tarafından Antalya’da gerçekleştirilen seminerde anlattı. İl müdürlüklerinden gelen personelin katıldığı oturumda projeye ait tüm detaylar gösterildi.
 • Page:
  2017.01.15 Muş Belediyesinde 'Akıllı Belediyeciliğin' Altyapısı Oluşuyor — Muş Belediyesi, vatandaşlarına iyi ve hızlı hizmet sunmak için akıllı belediyeciliğin altyapısını oluşturuyor. Muş Belediye Başkanlığı; Kent Bilgi Sistemi, Bilgi Yönetim Sistemi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi ve Coğrafi Bilgi Sistemi gibi birçok teknolojik uygulamaları hayata geçiriyor.
 • Page:
  2017.01.09 Atakum Belediyesi’nden Büyük Adım — Atakum Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına ve paydaş kurumlara daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için 1 Ocak 2016 tarihi itibari ile Kent Bilgi Sistemi’ni (KEOS) hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.01.08 Antalya Büyükşehir Belediyesi de Netcad’i Tercih Etti — Antalya Büyükşehir Belediyesi masaüstü CAD&GIS uygulamaları ile kurumsal entegrasyon çözümlerinde Netcad’i tercih etti. Kurum genelinde 143 kullanıcı lisanslandırılarak, Netcad’in gelişmiş ürün yelpazesindeki modülleri aktif kullanmaya ve yoğun eğitim faaliyetlerine başladı.
 • Page:
  2017.01.03 Türkiye’nin Ilk Yerinde Dönüşüm Projesi’ne Netcad Imzası — 40 yıldır kangren haline gelen ve Türkiye’de ilk kez uygulanan yerinde dönüşüm modeli olduğundan bir ilk olma özelliğini taşıyan “Gülsuyu-Gülensu 1/5000 Ölçekli Yerinde Dönüşüm Nazım İmar Planı”, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nce onaylandı. Belediye meclis üyeleri, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve halkla birlikte hazırlanan planın onaylanmasının ardından ilçe belediyesince hazırlanan 1/1000 ölçekli imar planından sonra mahallede kentsel dönüşüm başladı.
 • Page:
  2016.12.28 Defne Belediyesi’nin KEOS Projesi Eğitimleri Tamamlandı — Defne Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için “Entegre Birim Uygulamaları ve Veri Entegrasyonu İşi” kapsamında Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte Kent Otomasyon Sistemi’ni hayata geçirdi. İmar ve Şehircilik Müdürü Sami Akdoğan ve Strateji Geliştirme Müdürü Kemal Kadıoğlu’nun da katılımlarıyla gerçekleşen yazılım eğitimleri ile birlikte belediye bünyesindeki ilgili tüm teknik personel KEOS projesi ile tanışmış oldu.
 • Page:
  2016.12.26 Netcad, Bilişim Profesyonelleri’ne Coğrafi Bilgi Sistemini Anlattı — 2006 yılından beri her yıl bilişim teknolojisi alanında çalışan profesyonelleri bir araya getiren ITP Bilişim Profesyonelleri Semineri, Antalya Xanadu Hotel Belek’te gerçekleştirildi.
 • Page:
  2016.12.21 MERBIS Projesi Netcad Tapu ile Buluştu — Netcad’in Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü MERBIS (Mera Bilgi Sistemi) projesi kapsamında 81 ilde Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü ile Tarımsal Alt Yapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüklerinde görevli Harita ve Ziraat Mühendislerine eğitimler verildi. 12-17 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenen eğitimlerde toplamda 200 kişiye Netcad GIS 7.6, Netcad Tapu ile MERBIS Projesi uygulamaları olan e-TAD ve Mera uygulamaları konusunda bilgiler verildi.
Showing first 8 of 160 results

Tamamını Göster

Eğitim Haberleri

Netcad eğitim haberlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

 • Page:
  2016.06.04 Mühendisliğin Geleceği Netcad ile Netleşiyor — Coğrafi Bilgi Sistemi ve mühendislik alanında geliştirdiği uygulamalarla hemen hemen her sektördeki çözümlerini ülke genelinde verdiği eğitimler ve seminerlerle yaygınlaştıran Netcad, mühendisliğin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.
 • Page:
  2016.05.23 Adıyaman Il Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Personeline Uygulamalı Netcad Eğitimi — İpekyolu Kalkınma Ajansı'nın 2016 yılı Teknik Destek Projeleri kapsamında düzenlenen "Uygulamalı NETCAD Eğitimi" Adıyaman İl Müdürü Adil ALAN'ın katılımıyla başladı.
 • Page:
  2016.05.01 MASKI, Hizmet Kalitesini Netcad ile Artırıyor — Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini artırmak için Türkiye’nin Yazılımı Netcad ile iş birliği yaparak, kurum için eğitim organizasyonu düzenledi. Projeler Dairesi Başkanlığı’nca verilen Netcad eğitimiyle, vatandaşların sorunlarına çözüm üretecek her türlü proje daha hızlı ve detaylı olarak oluşturulabilecek.
 • Page:
  2016.03.24 ‘İnternetten Canlı Proje Eğitimleri’; Netcad Sektöründe İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor — Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde binlerce kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; 2016 yılı itibariyle sektöründe bir ilke daha imza atarak “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” vermeye başladı.
 • Page:
  2016.03.23 Netcad Genç Mühendislerle Buluşuyor — 27 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, birikimlerini ve geliştirilen mühendislik çözümlerindeki son gelişmeleri genç mühendis adaylarına aktarmaya devam ediyor.
 • Page:
  2016.03.22 Afyon Il Ozel Idaresi'nde Netcad Eğitimi — Çeyrek asrı aşkın deneyimi ve geliştirdiği sayısız yazılımı ile Netcad, Türkiye’nin dört bir yanındaki birçok kurum ve kuruluş ile iş birliği yapmaya devam ediyor. Netcad, son olarak Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile bir eğitim çalışmasına imza attı.
 • Page:
  2016.02.26 Bartın, Netcad ile Yaşanabilir Marka Şehir Oluyor — Çeyrek asrı aşkın deneyimi ve geliştirdiği sayısız yazılımı ile Netcad, Türkiye’nin dört bir yanındaki birçok kurum ve kuruluşla olduğu gibi Bartın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile de başarılı bir projeye imza attı.
 • Page:
  2015.10.21 Geleceğin Mühendisleri Netcad ile Buluşuyor — 25 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, birikimlerini ve geliştirilen mühendislik çözümlerindeki son gelişmeleri genç mühendis adaylarına aktarmayı sürdürüyor.

  Yazılım teknolojisinin ve çözümlerinin eğitimle yaygınlaştırılmasını kurum politikası olarak benimseyen Netcad Yazılım, bu kapsamda Türkiye'de pek çok üniversitede etkinlikler düzenliyor.

Showing first 8 of 15 results

Tamamını Göster 

Basında Netcad

Netcad hakkında basında çıkan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Showing first 15 of 211 results

Tamamını Göster 

 • No labels
Please only share your comments for this page. For unlimited technical support please visit NETCAD Forum 24/7.