Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad'e dair güncel haber ve duyurularımızı bu bölümde bulabilirsiniz.

Duyurular

Netcad hakkındaki duyurulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Page:
  2017.12.14 Dünya CBS Günü’nde Netcad ’den Akıllı Şehir Adımı — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle, Türkiye’nin Mekânsal Tabanlı Mühendislik Çözümleri ve Coğrafi Bilgi Sistemleri sektöründe en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, 30 Kasım – 01 Aralık 2017 tarihlerinde ATO Kongre ve Sergi Sarayı Congresium’da düzenlenen Dünya CBS Günü Zirvesi’nin etkin katılımcılarından biri oldu.
 • Page:
  2017.12.07 Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nden MEBIS Adımı — Çalışmalarını her geçen gün dijital dünyaya taşıyarak profesyonel belediyecilik anlayışını güçlendiren Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Mezarlık Bilgi Sistemi Projesi (MEBİS) ile sınırları içerisinde bulunan mezarlıklara ilişkin tüm bilgileri tek bir sistem altına topladı.
 • Page:
  2017.12.07 Beykoz Belediyesi Parkları Evlerinize Konuk Oluyor — Beykoz Belediyesi, Netcad Yazılım ile yaptığı protokolle, sınırları içerisinde yer alan tüm park ve bahçeleri Kent Otomasyon Sistemine aktararak vatandaşlarının hizmetine sunuyor. Titizlikle geliştirilen sistem sayesinde vatandaşlar, oturdukları yerden Belediye sınırları içerisindeki tüm park ve bahçelerin bilgilerine ulaşabiliyor.
 • Page:
  2017.12.06 Kırşehir Belediyesi de KEOS ile Tanıştı — Türkiye’nin dört bir yanından kamu kurumları ile iş birliği içerisinde olan Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel hizmet anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Bu bağlamda son olarak Kırşehir Belediyesi, Netcad’in çözüm ortaklığı ile Kent Otomasyon Sistemi (KEOS)’ni hayata geçiriyor.
 • Page:
  2017.12.04 Atakum Belediyesi Şeffaf Belediyecilik Anlayışına Bir Yenisini Daha Ekledi — Atakum Belediyesi vatandaşlarına kesintisiz bilgi akışını sağlamak için Kent Otomasyon Sistemi (KEOS) kapsamında E-imar uygulamasına geçti. Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) ile geliştirilen bu proje sayesinde vatandaşlar, belediyeye ilişkin tüm bilgilere dijital ortamla daha hızlı erişebilecek.
 • Page:
  2017.11.29 Netcad, TCDD Kurumsal Gelişim Seminerinde Fark Yarattı — Netcad, 23 Kasım 2017 tarihinde TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Emlak Dairesi tarafından düzenlenen Kurumsal Gelişim Semineri kapsamında, Emlak Dairesi Başkanı Sn. Bünyamin Sarıkaya dahil olmak üzere yaklaşık 50 kişilik kurum personeline TCDD bünyesinde oluşturulan CBS altyapısı ve kazanımlarla ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Sunum ile özellikle bölgelerdeki personelin Netcad kurumsal uygulamalarını daha etkin kullanmasına yönelik farkındalığın oluşması hedeflendi.
 • Page:
  2017.11.28 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Su Kanalizasyon Idaresi Yola Netcad ile Çıkıyor — Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi, masaüstü CAD&GIS uygulamaları ile kurumsal entegrasyon çözümlerinde Netcad’i tercih etti.
 • Page:
  2017.11.28 Sivas Belediyesi Planlarını Netcad ile Yönetiyor — Geçtiğimiz Haziran ayında Netcad ile Planların Akıllandırılarak Yönetilmesi Projesini başlatan Sivas Belediyesi, Netcad üzerinden e-imar yayınına belediyenin resmi sitesi üzerinden başladı. Böylelikle vatandaşların tamamı Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliği ile uyumlu planlar sayesinde 7 gün 24 saat imar durum bilgisine ulaşabilmesi sağlandı.
Showing first 8 of 215 results

Tamamını Göster

Eğitim Haberleri

Netcad eğitim haberlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Showing first 8 of 23 results

Tamamını Göster 

Basında Netcad

Netcad hakkında basında çıkan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Showing first 15 of 262 results

Tamamını Göster 

 • No labels
Please only share your comments for this page. For unlimited technical support please visit NETCAD Forum 24/7.