Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad'e dair güncel haber ve duyurularımızı bu bölümde bulabilirsiniz.

Duyurular

Netcad hakkındaki duyurulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Page:
  2017.04.21 Netcad Endüstri 4.0’a Hazırlanıyor — Türkiye’nin en bilinen ve yaygın kullanılan yazılımı Netcad, “Endüstri 4.0’a doğru Mekânsal Bilişimde Yönelimler – IOT” etkinliğine katılarak üzerinde çalıştığı Akıllı Şehir platformunu anlattı.
 • Page:
  2017.04.20 Ilkadım Belediyesi Akıllı Belediyeciliğe Geçiş Yaptı — İlkadım Belediyesi, ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için “Harita Planlama ve CBS Programı Veri Entegrasyonu İşi” kapsamında Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte KENT OTOMASYON SİSTEMİ’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.04.17 Netcad, IMCET’te Maden Sektörüyle Bir Araya Geldi — TMMOB Maden Mühendisleri Odası tarafından Antalya'da düzenlenen Türkiye 25'inci Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi-IMCET 2017, maden sektörünün önemli oyuncularını ağırladı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortakları haline getirdiği yazılımı NETPRO/Mine ile ziyaretçilerle bir araya geldi.
 • Page:
  2017.04.13 Kepez Artık Mobil — Kepez Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak ve daha ulaşılabilir olmak adına “KEOS Kepez” uygulamasını başlattı.
 • Page:
  2017.04.03 Türkiye'nin Taşınmazları Netcad'e Emanet — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle, Türkiye’nin Coğrafi Bilgi Sistemi sektöründe en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, Taşınmaz Bilgi Sistemi yaklaşımını ve başarılı proje örneklerini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte anlattı.
 • Page:
  2017.03.21 Kütahya Belediyesi, Netcad ile Hizmetlerine Bir Yenisini Daha Ekledi — Geliştirdiği uygulamalarla profesyonel belediyecilik anlayışına bambaşka bir bakış açısı getiren Netcad, son olarak Kütahya Belediyesi ile gerçekleştirdiği Mezarlık Bilgi Sistemi (MEBIS) projesiyle hizmetlerine bir yenilik daha kattı.
 • Page:
  2017.03.16 Atakum Belediyesi, Kent Bilgi Sistemi ile Vatandaşa Açılıyor — Atakum Belediyesi vatandaşlarına her yerden erişilebilecekleri bir hizmet sağlayabilmek adına Kent Rehberi ve E-İmar uygulamalarını hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.03.10 Beşiktaş Belediyesi Kent Rehberi Uluslararası Arenada — Beşiktaş Belediyesi İngilizce Kent Rehberi uygulaması hayata geçirildi. Netcad KEOS (Kent Otomasyon Sistemi) uygulamaları kullanılarak oluşturulan sistemle, belediye bünyesinde oluşturulan coğrafi bilgi sistemleri altyapısı üzerinden adres, yapı, uydu görüntüsü, 360 derece panoramik görüntüler, yapı fotoğrafları, POI noktaları (Eczane, sağlık eğitim tesisleri, dini tesisler, tarihi ve gezi mekanları, marketler vb.) interaktif bir şekilde vatandaşa açılacak.
Showing first 8 of 177 results

Tamamını Göster

Eğitim Haberleri

Netcad eğitim haberlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

 • Page:
  2016.06.04 Mühendisliğin Geleceği Netcad ile Netleşiyor — Coğrafi Bilgi Sistemi ve mühendislik alanında geliştirdiği uygulamalarla hemen hemen her sektördeki çözümlerini ülke genelinde verdiği eğitimler ve seminerlerle yaygınlaştıran Netcad, mühendisliğin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.
 • Page:
  2016.05.23 Adıyaman Il Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Personeline Uygulamalı Netcad Eğitimi — İpekyolu Kalkınma Ajansı'nın 2016 yılı Teknik Destek Projeleri kapsamında düzenlenen "Uygulamalı NETCAD Eğitimi" Adıyaman İl Müdürü Adil ALAN'ın katılımıyla başladı.
 • Page:
  2016.05.01 MASKI, Hizmet Kalitesini Netcad ile Artırıyor — Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini artırmak için Türkiye’nin Yazılımı Netcad ile iş birliği yaparak, kurum için eğitim organizasyonu düzenledi. Projeler Dairesi Başkanlığı’nca verilen Netcad eğitimiyle, vatandaşların sorunlarına çözüm üretecek her türlü proje daha hızlı ve detaylı olarak oluşturulabilecek.
 • Page:
  2016.03.24 ‘İnternetten Canlı Proje Eğitimleri’; Netcad Sektöründe İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor — Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde binlerce kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; 2016 yılı itibariyle sektöründe bir ilke daha imza atarak “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” vermeye başladı.
 • Page:
  2016.03.23 Netcad Genç Mühendislerle Buluşuyor — 27 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, birikimlerini ve geliştirilen mühendislik çözümlerindeki son gelişmeleri genç mühendis adaylarına aktarmaya devam ediyor.
 • Page:
  2016.03.22 Afyon Il Ozel Idaresi'nde Netcad Eğitimi — Çeyrek asrı aşkın deneyimi ve geliştirdiği sayısız yazılımı ile Netcad, Türkiye’nin dört bir yanındaki birçok kurum ve kuruluş ile iş birliği yapmaya devam ediyor. Netcad, son olarak Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile bir eğitim çalışmasına imza attı.
 • Page:
  2016.02.26 Bartın, Netcad ile Yaşanabilir Marka Şehir Oluyor — Çeyrek asrı aşkın deneyimi ve geliştirdiği sayısız yazılımı ile Netcad, Türkiye’nin dört bir yanındaki birçok kurum ve kuruluşla olduğu gibi Bartın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile de başarılı bir projeye imza attı.
 • Page:
  2015.10.21 Geleceğin Mühendisleri Netcad ile Buluşuyor — 25 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, birikimlerini ve geliştirilen mühendislik çözümlerindeki son gelişmeleri genç mühendis adaylarına aktarmayı sürdürüyor.

  Yazılım teknolojisinin ve çözümlerinin eğitimle yaygınlaştırılmasını kurum politikası olarak benimseyen Netcad Yazılım, bu kapsamda Türkiye'de pek çok üniversitede etkinlikler düzenliyor.

Showing first 8 of 15 results

Tamamını Göster 

Basında Netcad

Netcad hakkında basında çıkan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Showing first 15 of 237 results

Tamamını Göster 

 • No labels
Please only share your comments for this page. For unlimited technical support please visit NETCAD Forum 24/7.