Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad'e dair güncel haber ve duyurularımızı bu bölümde bulabilirsiniz.

Duyurular

Netcad hakkındaki duyurulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Page:
  2017.10.11 NETÇAP ile Yeni YEDIden — Geliştirdiği Mühendislik ve Coğrafi Bilgi Sistemi çözümleri ile Türkiye'nin en büyük yazılım şirketleri arasında yer alan Netcad’in otomatik belge oluşturma aracı Netçap, yeni versiyonuyla gücüne güç kattı. Yeni versiyon başta Belediye ve Bakanlıklar olmak üzere birçok sektörün işini kolaylaştırdı.
 • Page:
  2017.10.05 Makine Kimya Endüstrisi ile Netcad Bir Arada — Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE), Netcad iş birliği ile Taşınmaz Bilgi Sistemi Projesini hayata geçirdi. MKE böylelikle ellerindeki tüm taşınmazların takibini Netcad modülleri ve kurumsal çözümleri ile birlikte merkezi bir sistem üzerinden takip edebilecek.
 • Page:
  2017.09.28 Netcad’in Erzurum Çıkarması — Türkiye’nin her bölgesinde her ölçekte şirket için bilişim farkındalığı geliştirme hedefiyle düzenlenen BTvizyon toplantılarının Erzurum buluşması 26 Eylül 2017 tarihinde Dedeman Palandöken Ski Otel’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin öncü bilişim firmalarının katıldığı toplantıda Netcad Yazılımı, firma Kurumsal Temsilcisi Dr. Emin BANK temsil etti.
 • Page:
  2017.09.21 Netcad Çalışanları Motivasyon Gezisinde Bir Araya Geldi — Çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini her daim ön planda tutan Netcad Yazılım yetkilileri, 9 Eylül 2017 günü gerçekleştirilen Motivasyon Gezisi ile çalışanlarıyla buluştu. 
 • Page:
  2017.09.13 Karesi Belediyesi KEOS ile Vatandaşlarına Kesintisiz Hizmet Sunuyor — Karesi Belediyesi, vatandaşlarına güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacıyla Netcad iş birliği ile Kent Otomasyon Sistemi’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.09.06 Hatay Büyükşehir Belediyesi KEOS Projesini Hayata Geçirdi — Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından belediyelerle iş birliği yapan Netcad, son olarak Hatay Büyükşehir Belediyesi ile “Veri Entegrasyonu İşi” kapsamında Kent Otomasyon Sistemi’ni (KEOS) hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.08.22 Kemalpaşa Belediyesi KEOS Projesi'ni Duyurmaya Hazırlanıyor — Kemalpaşa Belediyesi, Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için KENT OTOMASYON SİSTEMİ’ni hayata geçirdi.
 • Page:
  2017.08.18 Netcad & Üniversite Iş Birlikleri Devam Ediyor — Kurulduğu günden bugüne eğitime ve üniversitelere ayrı bir önem veren ve Türkiye ölçeğinde 84 üniversitenin 474 bölümünde mühendislik çözümleri ve coğrafi bilgi sistemleri teknolojisi olarak kullanılan Netcad, yeni iş birlikleri inşa etmeye devam ediyor.
Showing first 8 of 200 results

Tamamını Göster

Eğitim Haberleri

Netcad eğitim haberlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

 • Page:
  2017.08.18 Netcad & Üniversite Iş Birlikleri Devam Ediyor — Kurulduğu günden bugüne eğitime ve üniversitelere ayrı bir önem veren ve Türkiye ölçeğinde 84 üniversitenin 474 bölümünde mühendislik çözümleri ve coğrafi bilgi sistemleri teknolojisi olarak kullanılan Netcad, yeni iş birlikleri inşa etmeye devam ediyor.
 • Page:
  2017.06.21 Çukurova Üniversitesi, Üniversite-Sanayi Iş Birliği Kapsamında ARGE Projelerinde Netcad Teknolojilerini Kullanıyor — Türkiye ölçeğinde 84 üniversitenin 474 bölümünde mühendislik çözümleri ve coğrafi bilgi sistemleri teknolojisi olarak kullanılan Netcad, birçok üniversitede olduğu gibi Çukurova Üniversitesi’nde de üniversite sanayi ve ARGE iş birliği kapsamında kullanılıyor. Öyle ki Çukurova Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü, dünyanın en önemli maden rezervlerinin projelendirilmesinde %100 Türk mühendisliğinin ürünü olan NETPRO/Mine yazılımını kullanıyor.
 • Page:
  2017.06.06 Netcad, Binlerce Kişiye Ücretsiz Eğitim Veriyor — Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde ortalama 5000 yeni kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; sektöründe bir ilke daha imza atarak 2016 yılında başlattığı “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” ile her hafta yüzlerce kişiye ulaşmaya devam ediyor.
 • Page:
  2016.06.04 Mühendisliğin Geleceği Netcad ile Netleşiyor — Coğrafi Bilgi Sistemi ve mühendislik alanında geliştirdiği uygulamalarla hemen hemen her sektördeki çözümlerini ülke genelinde verdiği eğitimler ve seminerlerle yaygınlaştıran Netcad, mühendisliğin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.
 • Page:
  2016.05.23 Adıyaman Il Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Personeline Uygulamalı Netcad Eğitimi — İpekyolu Kalkınma Ajansı'nın 2016 yılı Teknik Destek Projeleri kapsamında düzenlenen "Uygulamalı NETCAD Eğitimi" Adıyaman İl Müdürü Adil ALAN'ın katılımıyla başladı.
 • Page:
  2016.05.01 MASKI, Hizmet Kalitesini Netcad ile Artırıyor — Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini artırmak için Türkiye’nin Yazılımı Netcad ile iş birliği yaparak, kurum için eğitim organizasyonu düzenledi. Projeler Dairesi Başkanlığı’nca verilen Netcad eğitimiyle, vatandaşların sorunlarına çözüm üretecek her türlü proje daha hızlı ve detaylı olarak oluşturulabilecek.
 • Page:
  2016.03.24 ‘İnternetten Canlı Proje Eğitimleri’; Netcad Sektöründe İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor — Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde binlerce kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; 2016 yılı itibariyle sektöründe bir ilke daha imza atarak “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” vermeye başladı.
 • Page:
  2016.03.23 Netcad Genç Mühendislerle Buluşuyor — 27 yıldır, Türk mühendisliğiyle uluslararası standartlarda çözümler üreten Netcad, birikimlerini ve geliştirilen mühendislik çözümlerindeki son gelişmeleri genç mühendis adaylarına aktarmaya devam ediyor.
Showing first 8 of 18 results

Tamamını Göster 

Basında Netcad

Netcad hakkında basında çıkan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Showing first 15 of 255 results

Tamamını Göster 

 • No labels
Please only share your comments for this page. For unlimited technical support please visit NETCAD Forum 24/7.