Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad'e dair güncel haber ve duyurularımızı bu bölümde bulabilirsiniz.

Duyurular

Netcad hakkındaki duyurulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Page:
  2018.05.21 Netcad, Hacettepe Kariyer Fuarında — Sağlam bir geleceğin akıllı genç beyinlerle sağlanacağına inanan Netcad bulduğu her fırsatta öğrencilerle bir araya geliyor. Netcad, son olarak 17-18 Mayıs 2018 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Kariyer Fuarı’ndaydı. Kendi sektöründe öncü onlarca firma, geleceğin çalışanlarıyla bir araya gelerek faaliyetleri ve IK süreçleri hakkında bilgi verdi.
 • Page:
  2018.05.18 Gebze Belediyesi, Şeffaf Yerel Yönetim Anlayışını Teknolojiyle Birleştiriyor — Her daim yaptığı yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken Gebze Belediyesi, plan tadilatı ilanını Netcad WEB ASKI uygulaması üzerinden internet sitesi aracılığıyla vatandaşlarıyla paylaştı.
 • Page:
  2018.05.17 Atakum Belediyesi, Plan Tadilat Ilanlarını Netcad WEB ASKI Üzerinden Yapıyor — Netcad, vatandaşa hizmet kalitesini ve kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor.
 • Page:
  2018.05.15 Netcad, FIG 2018’e Bildirileriyle Damga Vurdu — Dünyadaki haritacıları bir araya getiren FIG, 07-11 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından Netcad, gerek standı, gerekse etkinlikte yaptığı sunumları ile etkin bir rol oynadı.
 • Page:
  2018.05.14 Netcad, Mesleki Uygulama Panelinde Öğrencilerle Buluştu — Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Genç Plancılar Topluluğu ve İzmir Şehir Plancıları Odası ortaklığında 02 Mayıs 2018 Çarşamba günü Mesleki Uygulama Panelleri 3: Kent Planlama Sorunlar-Anılar paneli gerçekleştirildi.
 • Page:
  2018.05.14 İzmir'de Kamulaştırma Bilgi Sistemi ve MAKS Entegrasyonu Konulu Bilgi Paylaşımı — İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Kamulaştırma Bilgi Sistemi ve MAKS Entegrasyonu Konulu Bilgi Paylaşımı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürü Zeynep Özege’nin koordinasyonunda gerçekleştirilen toplantıda; İzmir Büyükşehir Belediyesi Netcad ile bir araya gelerek MAKS Entegrasyonu ve Kamulaştırma Bilgi Sistemi üzerine önemli bilgiler edindi.

 • Page:
  2018.05.10 Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu Netigma Kobilerle Bir Araya Geldi — Türkiye ekonomisinin dinamik gücü KOBİ’lerin dünyada rekabet gücünü artırmak amacıyla, Türkiye Bilişim Derneği (TBD), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve KOSGEB iş birliği ile gerçekleştirilen “1. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi”, 3 Mayıs 2018 Perşembe günü İstanbul’da InterContinental Otel’de düzenlendi.
 • Page:
  2018.05.01 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ iş birliğinde CBS Çalıştayı 27 Nisan Cuma günü, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) iş birliğinde "Coğrafi Bilgi Sistemleri" çalıştayı düzenlendi.

  Ramada Otel'de düzenlenen Coğrafi Bilgi Sistemleri Çalıştayına, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy Belediye Başkanı Süleyman Altınok, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri M. Zeki Gürcün, Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve 15 ilçe belediyesinden gelen toplamda 170 davetli katıldı.

Showing first 8 of 260 results

Tamamını Göster

Eğitim Haberleri

Netcad eğitim haberlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Showing first 8 of 29 results

Tamamını Göster 

Basında Netcad

Netcad hakkında basında çıkan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Showing first 15 of 315 results

Tamamını Göster 

 • No labels
Please only share your comments for this page. For unlimited technical support please visit NETCAD Forum 24/7.