Skip to end of metadata
Go to start of metadata

 

Türkiye ölçeğinde üniversiteler ve meslek odalarında düzenlenen sertifikalı eğitimlere kayıt olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bilkent Üniversitesi Netcad Kampüs Sürekli Eğitim Merkezi eğitimlerine kayıt için; ilgilendiğiniz kursu, ad soyad ve iletişim bilgilerinizi egitim@netcad.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş yapacak ve ayrıntılı bilgi verecektir.

 

nk-SEM Eğitim Programlarına Kayıt Olmak İçin Kurs Ücretinin Yatırılacağı Hesap Numaraları;

BankaGaranti Bankası – Ümitköy Şubesi  
IBANTR31 0006 2000 4830 0006 2962 49

 

 

Gelecek Eğitimler
Eğitim TarihiEğitim ŞehriEğitim YeriEğitimin Adı
18-20 Ağustos 2017Ankarank-Sem | Bilkent Ünv.nk001 a/GIS/ Coğrafi Bilgi Sistemleri(GIS) Projelendirme-Netcad GIS Sertifika Eğitim Programı
25-27 Ağustos 2017Ankarank-Sem | Bilkent Ünv.nk002 a-b/ CAD-SURF/ Netcad Temel Projelendirme –Anamodül&Netsurf Sertifika Eğitim Programı
08-10 Eylül 2017Ankarank-Sem | Bilkent Ünv.

nk003 a/pro/ Yol Projelendirme-Netpro Sertifika Eğitim Programı

 

 

Icon

Türkiye ölçeğinde Netcad dışında hiçbir kurum ve kişi Netcad eğitimi verme, Netcad eğitimlerine fiyat teklifi verme yetkisine sahip değildir. İllegal olarak Netcad eğitimi verdiğini bildiren kurum ve kişiler hakkında yasal yaptırımlar uygulanmaktadır. İllegal kurumları lütfen iletişim bilgilerimizden Netcad’e bildiriniz.

Eğitim Haberleri

Netcad eğitim haberlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Page:
  2017.06.06 Netcad, Binlerce Kişiye Ücretsiz Eğitim Veriyor — Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde ortalama 5000 yeni kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; sektöründe bir ilke daha imza atarak 2016 yılında başlattığı “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” ile her hafta yüzlerce kişiye ulaşmaya devam ediyor.
 • Page:
  2016.06.04 Mühendisliğin Geleceği Netcad ile Netleşiyor — Coğrafi Bilgi Sistemi ve mühendislik alanında geliştirdiği uygulamalarla hemen hemen her sektördeki çözümlerini ülke genelinde verdiği eğitimler ve seminerlerle yaygınlaştıran Netcad, mühendisliğin geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.
 • Page:
  2016.05.23 Adıyaman Il Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Personeline Uygulamalı Netcad Eğitimi — İpekyolu Kalkınma Ajansı'nın 2016 yılı Teknik Destek Projeleri kapsamında düzenlenen "Uygulamalı NETCAD Eğitimi" Adıyaman İl Müdürü Adil ALAN'ın katılımıyla başladı.
 • Page:
  2016.05.01 MASKI, Hizmet Kalitesini Netcad ile Artırıyor — Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini artırmak için Türkiye’nin Yazılımı Netcad ile iş birliği yaparak, kurum için eğitim organizasyonu düzenledi. Projeler Dairesi Başkanlığı’nca verilen Netcad eğitimiyle, vatandaşların sorunlarına çözüm üretecek her türlü proje daha hızlı ve detaylı olarak oluşturulabilecek.
Showing first 4 of 16 results

Tamamını Göster

Icon

ÖNEMLİ NOT:

 • Ödemeler NETCAD YAZILIM A.Ş. hesabına yapılmalıdır.
 • Kurs ücretleri yatırılırken 'kayıt olunan kurs tarihleri' dekontta belirtilmelidir.
  (Örnek; 'Netcad Kampüs / 03-07 Eylül 2012')
 • Kayıt sistemimiz ödemelerin yapılması ile otomatik olarak kursiyer kaydı almaktadır.
 • Ödeme bilgilerinden kaynaklanabilecek sorunların yaşanmaması için ödemelerin yapılmasının akabinde iletişim bilgilerimizden lütfen 'Netcad Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürlüğü'ne ulaşınız.
 • No labels
Please only share your comments for this page. For unlimited technical support please visit NETCAD Forum 24/7.