Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad çalıştaylarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Çalıştaylar

 • Page:
  2016.05.27 Mekansal Planlama Netcad ile Hayat Buluyor — Geliştirdiği çözümler ve sektörüne getirdiği yeniliklerle Türkiye’nin en yaygın kullanıma sahip yazılım firması olan Netcad, Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliği Kapsamında sunduğu çözümleri ve başarılı projelerini Nilüfer Belediyesi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdürlüğü ile birlikte anlattı.
 • Page:
  2015.07.10 Netcad Çözümleri Çalıştayı Mersin’de — Türkiye’nin en yaygın yazılımı Netcad, geliştirdiği çözümlerle Türkiye’nin dört bir yanını dolaşmaya devam ediyor. Son olarak Mersin Özel Sektör firmaları ile bir araya gelen Netcad, HKMO İl Temsilciliğinde uygulamaları anlattı.
 • Page:
  2015.05.14 Netcad Ulusal Coğrafi Bilgi Sisteminin Yeni Düzeniyle Uyumlu Çözümlerini Sektörle Paylaştı — Altyapısı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan Ulusal Coğrafi Bilgi Sistemi’nin Kurulması ve Uygulanması Yönetmeliği’nin yürürlüğe girmesiyle birlikte sektör uygulamaları da değişikliğe uğradı. Netcad, hem yeni yönetmelikle uyumlu uygulamalarını anlatmak hem de yeni düzende kamunun yol haritası üzerine konuşmak amacıyla 14 Mayıs’ta Ankara’da sektör temsilcileri ile bir araya geldi.
 • Page:
  2015.04.21 Su Kaynakları Yönetimi İçin Yerli Yazılım Teknolojileri En değerli kaynaklardan biri olan suyun yönetimi için %100 Türk Sermaye ve mühendisliği ile geliştirilen Netcad yazılımları 21 Nisan 2015 tarihinde JW Marriott Hotel’de gerçekleştirilen Su Kaynakları Yönetimi Çalıştay’ında değerlendirildi. 
 • Page:
  2015.03.20 Şehir ve Bölge Plancılar Netcad Etkinliğinde Bir Araya Geldi — 2014 yılında yaşam kalitesi yüksek, sağlıklı ve güvenli çevreler oluşturmak amacıyla hazırlanan Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliği ile birlikte sektör uygulamaları da değişikliğe uğradı. Yeni düzeni yenilenen yazılımıyla karşılayan Netcad, hem uygulamalarını anlatmak hem de Planet ürününün son versiyonunu tanıtmak üzere 19 Mart’ta Ankara’da plancılarla bir araya geldi.
 • Page:
  2015.03.16 Madencilik Sektörü Yerli Yazılımla Uzmanlaşıyor — Madencilik sektörüne yönelik geliştirilen uygulamalar ile teknolojinin doğru kullanımının önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen “Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı” 11 Mart 2015 tarihinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Teknolojinin madencilik sektörünün geleceğine nasıl yön vereceğini konu alan çalıştay yoğun ilgi gördü.
 • Page:
  2014.12.11 Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı Düzenlendi — Ülkemizde son dönemde meydana gelen acı maden kazalarının ardından yapılan kanun değişiklikleri çerçevesinde, teknolojinin Madencilik Sektörü’nde etkin olarak kullanımı yoğun bir şekilde gündeme gelmektedir.

  Teknolojinin tüm madenlerde kullanımının gerekliliğinin ve metotlarının tartışıldığı Madencilik Uygulamaları Çalıştayı ilgili özel sektör, kamu kuruluşları ve akademisyenlerin katılımıyla 11 Aralık 2014 tarihinde JW Marriott Hotel’de gerçekleştirildi.

 • Page:
  2014.12.11 Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı — Tüm Maden sektörü firmaları ve ilgili kamu kurumlarının davetli olduğu Netcad Madencilik Uygulamaları Çalıştayı, JW Marriott Hotel'de gerçekleşecek.Etkinlik katılımınızı 312.265 05 10 /113 Nolu telefondan Seda SIRMAN'a bildirmenizi rica ederiz.
 • Page:
  2014.11.06 Netcad KAZI PLANI Çözümünü Tanıttı — Netcad Kazı Planı çözümünü, düzenlediği bir Çalıştayla tanıttı. 6 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılara ürünün özellikleri uygulamalı olarak proje örnekleri üzerinden aktarıldı.
 • Page:
  2014.10.30 Netcad, Her Ölçekteki Kazı/Dolgu Işlerinin ve Tasarımlarının Yapılabildiği Çözümü, KAZI PLANI'nı Tanıtıyor — Kazı işi ile uğraşan tüm özel sektör firmaları, yerel yönetimler ve kamu kurumlarının ilgili bölümlerinin davetli olduğu Netcad Kazı Planı Çalıştayı, Bilkent Cyberpark Konferans Salonu'nda 06 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecektir.Etkinlik ilgili tüm katılımcılara açıktır.
 • Page:
  2014.09.18 Netigma Çalıştayları Sürüyor — Netcad, web tabanlı yazılım geliştirme platformu NETIGMA'yı tanıtmayı sürdürüyor. Bu kapsamda 18 Eylül 2014 tarihinde, Kamu, Belediye ve Özel sektör temsilcilerinin katıldığı bir çalıştay düzenleyen Netcad, 25 yıllık tecrübesiyle, 200'den fazla projede kullanarak geliştirdiği platformun yeteneklerini katılımcılarına aktardı.
 • Page:
  2014.06.26 Netcad, Arazi Toplulaştırma ve Hidroloji Çalıştayı Türkiye’nin en güçlü arazi toplulaştırma çözümü NETTOP’un yeni ve geliştirilmiş özellikleri, 26 Haziran’da Bilkent Cyberpark’ta gerçekleştirilen Arazi Toplulaştırma ve Hidroloji Çalıştayı’nda anlatıldı. 
 • Page:
  2014.05.15 Netigma Kamu Çalıştayı — Netcad tarafından tasarlanmış, web tabanlı yazılım geliştirme platformu NETIGMA için düzenlenen çalıştaylar devam ediyor.
 • Page:
  2014.03.05 Netigma Çalıştayı — Web tabanlı yazlım geliştirme platformu Netigma’nın tanıtım etkinliklerinden ilki 26 Şubat’ta JW Marriott Otel’de gerçekleştirildi.
 • Page:
  2013.12.10 Netcad Irak’ta Ses Getirdi — Netcad Uluslararası Satış Bölümünün 12-14 Kasım tarihlerinde Irak’ın Duhok kentinde gerçekleştirdiği çalıştay büyük ilgi gördü. İlk gün “Ulusal Konumsal Veri Altyapısı (NSDI) ve Netcad” temasının işlendiği çalıştayda, Netcad’in sağladığı çözümlerin, ülkenin tüm konumsal veri altyapısının oluşturulmasında sağlayacağı faydalar dinleyicilere örneklerle aktarıldı.

 • No labels
Please only share your comments for this page. For unlimited technical support please visit NETCAD Forum 24/7.