Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad, Minex Fuarı’nda Madencilik Sektörüyle Bir Araya Geldi

16 Mayıs 2015

İzmir, 14—15 Mayıs 2015 tarihlerinde madencilik sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Minex-6. Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı’na ev sahipliği yaptı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortaklarını haline getirdiği ürünü Netpro/Mine ile iki gün boyunca ziyaretçilerle bir araya geldi.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası’nın desteğiyle İZFAŞ tarafından gerçekleştirilen, madencilik sektörünün en yeni teknolojilerinin sergilendiği fuarda 11 ülkeden  gelen yüzlerce ziyaretçi ağırlandı. Netcad, etkinlik alanında yer alan standında uzun yıllardır geliştirmeyi sürdürdüğü madencilik uygulaması Netpro/Mine'ı tanıtmanın yanısıra Türkiye'nin ilk yerli madencilik yazılımının yeni özelliklerini de katılımcılarla paylaştı.

Açık ve yer altı maden işletmeciliğinin tüm aşamalarını bir arada gerçekleştirebilen aynı zamanda jeolojik projelendirme süreçlerini de yönetebilen program Netpro/Mine’ın mevcut ve geliştirilen özelliklerinin de örneklerle anlatıldığı Netcad standı iki günü boyunca yoğun ilgi gördü.