Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
Eğitim TarihleriEğitim SaatiEğitimin İçeriği
26 Ocak 2016 Salı16:00 - 17:00Netmap 7 İmar Dağıtım Eğitimi

 

Netcad Canlı Eğitimlere Nasıl Katılabilirim?

Sınıfları ekranlarınıza taşıyan Netcad Canlı Eğitimleri sayesinde artık internetin olduğu her yerde eğitim alabileceksiniz. Bu yenilikçi sistemden faydalanabilmek için katılmak istediğiniz eğitimlerin her biri için netcad.com.tr üzerinden kayıt yaptırarak kullanıcı adı ve şifresi almanız yeterli, bu şekilde belirtilen gün ve saatte eğitimdeki yerinizi alabileceksiniz. Üstelik bu canlı eğitimler esnasında eğitmene sorular sorabilecek hem görüntü hem de ses ile interaktif katılım sağlayabileceksiniz.

Katılım öncesi eğitimde kullanmak istediğiniz donanımı (PC, laptop, tablet, cep telefonu) hazırlayabilmek için aşağıdaki işlem adımlarını takip etmeniz ve gerekli uygulamaları yüklemeniz gerekmektedir.

 

Masaüstü veya Dizüstü Bilgisayar

1. Adım

Canlı Eğitimlere katılabilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player'ın yüklü olması gerekmektedir. Web tarayıcınızla uyumlu Adobe Flash Player'ı indirip yüklemek için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

https://get.adobe.com/tr/flashplayer/

2. Adım 


www.netcad.com.tr adresi üzerinden ders saati geldiğinde " Canlı Eğitime Katıl " butonuna tıklayarak e-mail adresiniz ve size iletilmiş olan şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

3. Adım

Başla butonu ile sisteme giriş yapabilir ve Canlı Eğitime katılabilirsiniz

Mobil Cihazlar

Canlı Eğitimlere katılabilmek için Mobil Cihazınızda 'Onsync' uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Uygulamayı IOS için appstore Android için Google Play linklerinden indirebilirsiniz.

Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.digitalsamba.onsync&hl=tr

Appstore

https://itunes.apple.com/us/app/onsync/id585176703?mt=8

www.netcad.com.tr adresi üzerinden ders saati geldiğinde "Canlı Eğitime Katıl" butonuna tıklayarak e-mail adresiniz ve size iletilmiş olan şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

  • No labels