Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Menderes Belediyesi Netcad ile Çığır Açıyor

01 Şubat 2016

Geliştirdiği uygulamalarla profesyonel belediyecilik anlayışına bambaşka bir bakış açısı getiren Netcad, son olarak Menderes Belediyesi ile gerçekleştirdiği proje ile teknolojik bir dönemi başlattı. “Tek Tuşla Menderes” isimli projenin tanıtım toplantısı belediyeye ait kongre merkezinde yapıldı.

Netcad'in de içinde bulunduğu teknoloji firmaları tarafından geliştirilen ve İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ile Menderes Belediyesi tarafından imzalanan proje sayesinde vatandaşların akıllı telefonlarından ve bilgisayarlarından belediye hizmetlerine ulaşması hedefleniyor. Projenin ilçeyi çağın bir adım önüne geçirdiğini ifade eden Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu durumdan oldukça memnun olduklarını ifade etti.

Çok sayıda kişinin katıldığı tanıtım toplantısında konuşan Soylu, teknolojik altyapıyı güçlendirme adına önemli adımlar attıklarını dile getirdi. Soylu, "İZKA ile yaptığımız protokolle artık Menderesli kardeşlerim belediyelerine bir tuş kadar yakın. Bugün itibarıyla kendi teknolojik altyapısı ve vatandaşlarına verdiği teknolojik hizmetler anlamında İzmir'in en gelişmiş ilçesi olduğumuzu paylaşmaktan büyük gurur ve sevinç duymaktayım. Projemiz ile Menderes'i çağın gerisinde bırakmıyor, çağın bir adım önüne geçiriyoruz " dedi.