Skip to end of metadata
Go to start of metadata

You are viewing an old version of this page. View the current version.

Compare with Current View Page History

« Previous Version 84 Next »

Nisan Ayı Eğitimler

Eğitim TarihleriEğitim SaatiEğitimin İçeriğiKayıt OlunEğitime Katılın
5 Nisan 2016 Salı16:00 - 17:00Netcad 7.6 GIS 
7 Nisan 2016 Perşembe16:00 - 17:00

Netmap 7

İmar Dağıtım Uygulamaları

 
12 Nisan 2016 Salı16:00 - 17:00

Netsurf 7 + Netcad 3D

Arazi Modelleme, Düzenleme ve Üç Boyutlu Proje Yönetimi

  
14 Nisan 2016 Perşembe16:00 - 17:00

Planet 7 + Otoreg + Netigo

2014 Yılı MPYY’ye göre İmar Planlarının Oluşturulması ve Eski Planların Dönüşümü

  

 

Netcad Canlı Eğitimlere Nasıl Katılabilirim?

Sınıfları ekranlarınıza taşıyan Netcad Canlı Eğitimleri sayesinde artık internetin olduğu her yerde eğitim alabileceksiniz. Bu yenilikçi sistemden faydalanabilmek için katılmak istediğiniz eğitimlerin her biri için www.netcad.com.tr üzerinden kayıt yaptırarak kullanıcı adı ve şifresi almanız yeterli, bu şekilde belirtilen gün ve saatte eğitimdeki yerinizi alabileceksiniz. Üstelik bu canlı eğitimler esnasında eğitmene sorular sorabilecek hem görüntü hem de ses ile interaktif katılım sağlayabileceksiniz.

Katılım öncesi eğitimde kullanmak istediğiniz donanımı (PC, laptop, tablet, cep telefonu) hazırlayabilmek için aşağıdaki işlem adımlarını takip etmeniz ve gerekli uygulamaları yüklemeniz gerekmektedir.

 

Masaüstü veya Dizüstü Bilgisayar

Masaüstü veya diz üstü bilgisayarınızdan Canlı Eğitimlere bağlanmak için lütfen aşağıda yer alan adımları takip ediniz.

Canlı Eğitimlere katılabilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player'ın yüklü olması gerekmektedir. Web tarayıcınızla uyumlu Adobe Flash Player'ı indirip yüklemek için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

www.netcad.com.tr adresi üzerinden ders saati geldiğinde Canlı Eğitime Katıl butonuna tıklayarak e-mail adresiniz ve size iletilmiş olan şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Başla butonu ile sisteme giriş yapabilir ve Canlı Eğitime katılabilirsiniz

Mobil Cihazlar

Mobil cihazlardan Canlı Eğitimlere bağlanmak için lütfen aşağıda yer alan adımları takip ediniz.

Canlı Eğitimlere katılabilmek için Mobil Cihazınızda "Onsync" uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Uygulamayı IOS için appstore Android için Google Play linklerinden indirebilirsiniz.

www.netcad.com.tr adresi üzerinden ders saati geldiğinde Canlı Eğitime Katıl butonuna tıklayarak e-mail adresiniz ve size iletilmiş olan şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Başla butonuna tıkladığınızda indirmiş olduğunuz "Onsync" uygulaması başlayacaktır. Uygulama otomatik olarak açılmazsa karışınıza çıkan sayfada yer alan "tap here" yazısına basılı tutarak çıkan menüden "Onsync" ile aç butonuna tıklamanız gerekmektedir.

 

 

  • No labels