Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad, Binlerce Kişiye Ücretsiz Eğitim Veriyor

06 Haziran 2017

Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde ortalama 5000 yeni kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; sektöründe bir ilke daha imza atarak 2016 yılında başlattığı “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” ile her hafta yüzlerce kişiye ulaşmaya devam ediyor.

Düzenledikleri “Online Canlı Eğitimler” ile bir yıl içerisinde 3200 kişiye ücretsiz eğitim verdiklerini ifade eden Netcad Teknik ve Eğitim Müdürü Tunç Emre TOPTAŞ “Bu uygulamayı düzenli hale getirerek binlerce kişiye, kendi mesleklerinde ve sektörlerinde ilerleme fırsatı sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Sistemin kolaylığına da dikkat çeken TOPTAŞ, “Bu uygulamayı hayata geçirirken meslek insanlarının işlerini kolaylaştırmayı hedefledik. Bu sistem sayesinde herkes “Netcad Canlı Eğitimler”e online kayıt yaptırarak tabletleriyle, cep telefonlarıyla, PC’leriyle veya Laptop’larıyla diledikleri yerden diledikleri şekilde eğitimlere katılıyorlar” ifadelerini kullandı. Eğitimlerin interaktif bir ortamda yapıldığının da altını çizen TOPTAŞ “Kullanıcılar eğitim sırasında eğitimciye sorular sorarak çok daha verimli bir ders süreci geçirebiliyorlar” dedi.

Her hafta Salı, Çarşambe ve Perşembe günleri düzenli olarak organize edilen eğitimlere bugüne kadar 3200 Netcad kullanıcısı ücretsiz olarak katıldı. Canlı eğitimler hakkında detaylı bilgi almak ve derslere kayıt olmak için http://www.netcad.com/tr/anasayfa adresi ziyaret edilebilir.