Skip to end of metadata
Go to start of metadata

 Kemalpaşa Belediyesi KEOS Projesi'ni Duyurmaya Hazırlanıyor

22 Ağustos 2017

Kemalpaşa Belediyesi, Netcad’in çözüm ortaklığı ile birlikte ilçe sorumluluk alanı içerisinde bulunan vatandaşlarına daha hızlı, kaliteli, güvenilir ve kesintisiz hizmet sunabilmek için KENT OTOMASYON SİSTEMİ’ni hayata geçirdi.

Vatandaşlara şeffaf belediyecilik anlayışını sunmayı hedefleyen proje, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu’nun önderliğinde birim müdürleri ile birlikte yürütülüyor.

Kemalpaşa Belediyesi Başkan Danışmanı Mehmet Emin Aşkın’ın girişimleriyle başlatılan proje kapsamında hâlihazır haritalar, plan paftaları, ortofotolar, kadastro verileri ve güncel numarataj verileri, Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS) alt yapısında toplanarak uygulamalar üzerinden Netcad Projeler Biriminden GIS Uzmanı Beril Ünlü' nün eğitim ve yerinde desteğiyle kullanıma hazır hale getirildi.

Proje ile Kemalpaşa Belediyesi’nin belediye hizmetlerinin daha hızlı ve ekonomik hale getirilmesi, gelirlerinin artırılması, vatandaş ile elektronik ortamda iletişim kurabilme imkânı ve mevcut sorunların hızlı, doğru ve düşük maliyetlerle çözümü amaçlanıyor.