Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Makine Kimya Endüstrisi ile Netcad Bir Arada

05 Ekim 2017

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE), Netcad iş birliği ile Taşınmaz Bilgi Sistemi Projesini hayata geçirdi. MKE böylelikle ellerindeki tüm taşınmazların takibini Netcad modülleri ve kurumsal çözümleri ile birlikte merkezi bir sistem üzerinden takip edebilecek.

Sahip olduğu taşınmazların emlak vergilerini, rayiç bedellerini ve yıllık artış oranlarını da Taşınmaz Bilgi Sistemi üzerinden (TBS) izleyebilecek olan MKE’ye ayrıca taşınmazlarına ait kiralamaların, tahsis ve devir işlemlerinin takibini de sistem üzerinden yapabilme imkânı sağlanacak.

Kullanıcıların verilerini TBS’ye pratik bir şekilde ekleyebilmelerini sağlamak için modül ara yüzleri hazırlayan Netcad, sistem kullanıcılarıyla da çalışmalara başladı. Bu kapsamda Netcad yetkilileri, masa başında birebir eğitimler ile kullanıcılara modül kullanımlarını anlattı.

Yıl sonu itibari ile tüm taşınmazları ve haritaları tek bir sistem üzerinde toplamayı hedefleyen proje sayesinde kullanıcılar, lokallerinde tutukları verilere tek bir merkezden doğru, güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.