Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gelecek Vizyonunu Netcad ile Belirliyor

09 Mart 2018

Antalya Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı çalışmalarının değerlendirilmesi ve gelecek planlarının yapılması adına, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, Büyükşehir Belediyesi Teknik Ekibi ve Netcad ile bir araya geldi. Bugüne kadar Netcad ile birlikte birçok başarılı işe imza atan Antalya Büyükşehir Belediyesi, gelecek vizyonunu belirlerken de firma ile bir araya geldi.

Mevcut durumda, masaüstü Netcad uygulamalarının yoğun olduğu Belediyede, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Servis Entegrasyonu ile oluşturulan veriler ışığında, analiz haritaları ile kurum içi mülkiyete hızlı erişim sağlanabilmekteydi. Yapılan gözden geçirme toplantısı sonucunda ise kurumun yeni çalışma yapacağı alanlar için oluşturulan veri modeli ile analizlerin çok daha hızlı yapılması hedeflendi.

Toplantı Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar Şehircilik Daire Başkanlığında;  Harita Şube Müdürü Arif Önder Gacemer, Nazım Plan Şube Müdürü Özlem Alpaslan, Planlama Şube Müdürü Menekşe Alkan ve ilgili birim personelleri ile   Netcad  Projeler Müdürü Deniz Şanan, Yerel Yönetimler İş Geliştirme Koordinatörü  Ergün Övül, Yerel Yönetimler İş Geliştirme Grup Yönetici Sinan Dibek ve Proje Geliştirme Grup  Yöneticisi Onur Palabıyık’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.