Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad, TKGM Entegrasyon Çözümlerini Tanıtmak Amacıyla Diyarbakır’da Kullanıcıları ile Buluştu

19 Nisan 2018 

NETCAD, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün Tapu ve Kadastro verilerini yayınladığı TAKBİS ve MEGSİS servislerine erişimi çok kolay ve pratik hale getiren çözümü NETCAD TKGM Entegrasyon Çözümlerini düzenlediği çalıştay ile kullanıcılarına tanıttı.

19 Nisan 2018 tarihinde Diyarbakır Hilton Garden Inn'de gerçekleşen etkinliğe Kamu kurumlarından 40'ı aşkın kişi katıldı.

Uygulama ile NETCAD kullanıcılarının, hem masaüstü uygulamalar içerisinden hem web hem de mobil bazlı uygulamalarda başka bir uygulamaya geçmeden TAKBİS ve MEGSİS verilerine ulaşıp, bu verileri; sorgulama, analiz etme ve raporlama amaçlı kullanabileceklerini aktaran Teknik Proje Geliştirme Yöneticisi Köksal Şanlı, NETCAD/TAPU uygulaması ile Tapu ve Kadastro Müdürlükleri’ndeki sözel ve mekânsal verilere dinamik erişim ve kullanımını anlattı.

1989 yılından günümüze kadar başta resmi kurum, kuruluşların hepsinin, belediyelerin tümünün, özel sektör kullanıcılarının önerileri ve desteği ile büyüyen NETCAD, günümüzde hemen hemen her bilgisayarda masaüstü modülleri ile kullanıcıya hizmet vermektedir.

NETCAD TKGM Entegrasyon Çözümleri hakkında detaylı bilgiye NETCAD/TAPU bağlantısından erişebilirsiniz.