Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Türkiye CBS Sektörünün Lider Firması Netcad

06 Temmuz 2018

Türkiye’nin sektöründe en yaygın kullanıma sahip firması Netcad Yazılım A.Ş, bilişim alanında yapılan en kapsamlı araştırmalardan biri olan “Bilişim 500 Araştırması”nda yer aldı. Netcad, 2017 yılı CBS Sektörü Firmaları Sıralamasında birinci oldu.

Her yıl sektörün önde gelen firmaları arasında yapılan “İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırması, 2017 yılında kategorileri arasına Coğrafi Bilgi Sistemlerini ekledi. 5 Temmuz 2018 Perşembe günü CVK Park Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen törende alanında birinci olan firmalar ödüllendirildi. CBS Sektörünün Lider firması seçilen Netcad Yazılım’ın ödülünü firma Kurumsal Temsilcisi Dr. Emin Bank aldı.

Aldıkları bu başarılı sonuçtan duyduğu memnuniyeti dile getiren Netcad Genel Müdürü Ufuk BALCI, “Bilişim 500 ülkemiz için oldukça önemli bir araştırma. Burada yer almak ise bir prestij. Ne mutlu ki bu sene kendi sektörümüzü de bu sıralamalar arasında gördük ve ipi birincilikle göğüsledik. Bu başarı daha çok çalışmak ve bu sırayı korumak adına bizim için bir kamçı. Bundan sonra da tıpkı şimdiye kadar olduğu gibi kullanıcılarımızdan aldığımız destek ve güçle yine ürünlerimizi geliştirmek ve çözümlerimizle daha çok kullanıcıya ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.