Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

'DOKÜMAN NESNESİ', farklı formatlardaki doküman dosyalarının (.docx, *.xlxs, *pptx, *.avi, *.wmv, *.mp3, *.rar vb. formatları) Netcad proje içerisine eklenmesi için kullanılan Netcad modülüdür.

Bu modül sayesinde projeler içerisinde istenilen lokasyonlara yerleştirilen dokümanlara tek bir tıklama ulaşılabilmektedir.

Genel özellikler

DOKÜMAN NESNESİ ile projelere eklenen dosyalar Netcad Proje Dosyası (*.NCZ) içerisinde saklanırlar. Bu sayede Netcad projesi farklı bir bilgisayarda açılsa dahi doküman nesnesi ile eklenmiş olan dosyalar da projede konumlandırıldıkları lokasyonda yer alır ve yönetilmeye devam ederler.

Teknik Videolar

DOKÜMAN NESNESİ modülü ile farklı formatlara sahip dokümanların projelere eklenmesi ve yönetimi gibi işlem adımlarının nasıl yapıldığını gösteren teknik videoları buradan izleyebilirsiniz.

Netcad Bilgi Paylaşım Platformu

Web üzerinden 7/24 ücretsiz teknik destek hizmeti veren forum, 50.000'i aşkın üyesinin ihtiyaç duyduğu her an soru sorabildiği, sorularına Netcad teknik uzmanları tarafından anında cevap alabildiği, merak edilen konulara ilişkin daha önce sorulmuş sorular ve bu sorulara verilen cevapları incelenebildiği teknik bilgi paylaşım platformudur.

Tek yapmanız gereken Forum Netcad 'e giriş yapmak. Üye değilseniz şimdi üye olmanın tam zamanı!

Haberler

There is no content with the specified labels

Başarı Hikayeleri

There is no content with the specified labels